تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در این مرکز، به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و با بکارگیری جدیدترین متدها و ترفندهای تعمیر انجام می پذیرد. تعمیرات لپ تاپ و انواع بردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر لپ تاپ به دلیل آشنایی با ویژگی‌های خاص این تولیدات و در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفتۀ این حوزه -که بالاترین سطح سازگاری با لپ تاپ را دارند- قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گشته‌اند. تمامی اقدامات مورد نیا جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیر لپ تاپ در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد‌. برخی از اشکالات رفع شده در این مرکز در بخش ادامه شرح داده خواهد شد.

تعمیرات مشکل No-Boot لپ تاپ

مشکل No-Boot زمانی رخ می دهد که لپ تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود. در چنین مواردی کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ  به  کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، مشکل پیش آمده را تشخیص می‌دهند. مشکل No-Boot ،  در اکثر موارد ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ  می باشد. کادر مرکز تعمیر لپ تاپ  پس ازطی مراحل عیب یابی،  تعمیرات لپ تاپ شما را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

تعمیر و تعویض قاب و لولای لپ تاپ

مرکز تعمیر لپ تاپ یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لولا و قاب لپ تاپ بوده و تعمیر یا تعویض قاب و لولای لپ تاپ در این مرکز، به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌گردد. گفتنی است مرکز فنی تعمیر لپ تاپ خدمات خود را در زمینه ی تعمیر لولا و قاب لپ تاپ و همچنین  انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می‌نماید.

تعمیر مشکل آسیب دیدگی مادربرد لپ تاپ

ممکن است مشکل لپ تاپ شما مربوط به آسیب دیدن مادربرد و یا سوختن آن باشد. مادربرد از قطعات الکترونیکی تشکیل شده که دارای توان مشخص و تعیین شده‌ای هستند. این قطعات ممکن است در اثر آسیب‌هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک‌های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ، دچار خسارات و آسیب‌های جزئی و یا کلی شوند. کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ پس از کنترل ظاهری لپ تاپ و مسیریابی جریان، قطعات آسیب‌دیده را جستجو و نسبت به تعویض و جای‌گذاری قطعه‌ی جدید اقدام خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات استفاده خواهند کرد .

تعمیرات مشکل No-Power لپ تاپ

نقص No-Power یا روشن نشدن لپ تاپ از جمله مشکلاتی است که همواره توسط کاربران گزارش می شود. آغاز کار متخصصین مرکز تعمیر لپ تاپ در این مرحله، بررسی نشانه‌های اعلام شده از سوی مشتری با توجه به مدل دستگاه است. در این مرحله ولتاژ مدار مطابق شماتیک مادربرد لپ تاپ کنرل می‌گردد.

سپس کلیه‌ی مسیرهای ورودی برق لپ تاپ بررسی و کارشناسی می‌شود تا از این طریق بخش آسیب‌دیده شناسایی شود. انجام  این مراحل ممکن است مدت زمان زیادی به طول انجامد. پس از طی مراحل تشخیص و عیب‌یابی، کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ، مراحل تعمیر را به کمک پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام خواهند داد.

تعمیر مشکل داغ شدن شدید لپ تاپ:

مشکل داغ‌شدن و خاموش‌شدن ناگهانی  از مشکلات شایع در تمام لپ تاپ‌ها  است. توصیه می شود از قرار دادن لپ تاپ روی پتو،‌ فرش، موکت و کلیه‌ی سطوح پرزدار خودداری نمایید‌. در صورتی که لپ تاپ شما بیش از حد داغ شده است هرچه سریعتر با متخصصین و کارشناسان تعمیرلپ تاپ تماس بگیرید زیرا ممکن است در صورت تداوم روند داغی ، قطعات مادر برد در معرض خطر قرار بگیرند. کارشناسان فنی مرکز تعمیر لپ تاپ  قبل از آنکه قطعات مادر بورد لپ تاپ، آسیب ببیند فن لپ تاپ را سرویس کرده و مشکل شما را برطرف خواهند ساخت.

توجه داشته باشید که در صورت ایجاد صدای غیرطبیعی توسط فن لپ تاپ، به هیچ عنوان آن را روشن نکنید. ممکن است لپ تاپ شما  حتی سه ماه در این وضعیت کار کند اما در این وضعیت سایر قطعات لپ تاپ نیز آسیب دیده و در معرض خطر قرار خواهند گرفت. مهم تر اینکه در این وضعیت سایر اجزای مادر برد نیزدر حال تخریب است و به زودی تصویر لپ تاپ شما هم دچار مشکل جدی خواهد شد.

تعمیر صدای بلند لپ تاپ

صدای غیرطبیعی لپ تاپ مشکلی است که بسیاری کاربران از آن شکایت دارند. قطعاتی در لپ تاپ هستند که به دلیل عملکرد مکانیکی صدا تولید می کنند. فن و هارد از جمله‌ی این قطعات هستند اما سایر قطعات لپ تاپ در حالت عادی نباید صدایی داشته باشند. صدای فن و هارد نیز در حالت طبیعی بسیار ناچیز است. لذا در صورت شنیدن صدای غیرعادی، لپ تاپ شما مشکل پیداکرده و نیاز به تعمیر دارد.

صدای هارد لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و  تا زمانی که  گوش را به لپ تاپ نزدیک نکنید متوجه آن نمی شوید، اما وقتی صدای منظم تق تق از لپ تاپ شنیده شود و خصوصا چنانچه عملکرد لپ تاپ نیز بطور واضح غیر عادی باشد، ممکن است هارد آسیب دیده باشد، اگر اطلاعات هارد ارزشمند است باید هرچه سریعتر از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. هر بار که لپ تاپ شما بوت می شود ممکن است آخرین باری باشد که شما به اطلاعات دسترسی دارید . البته کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ قادر هستند تا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات از جمله دستگاه PC3000 اطلاعات شما را بازیابی کنند.

واحدهای تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه لپ تاپ معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند. از همین روست که مدیریت مرکز تعمیر لپ تاپ تمامی پارامترهای لازم جهت انجام تعمیرات لپ تاپ را در نظر داشته و تأکید ویژه‌ای بر پیاده ساختن آن‌ها در این مجموعه داشته است.

کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ با تمرکز بر ساختار لپ تاپها و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این دستگاه یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی آن را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند. واحدهای تعمیر لپ تاپ در این مرکز از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ

 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر و آداپتور لپ تاپ
 • تعمیرات لپ تاپ ازجمله؛ کی‌بورد و تعویض کی‌بورد
 • نصب نرم‌افزارهای متناسب با لپ تاپ
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه ی نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها (مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستورها / فت‌ها و … )
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ، گشایش قفل لپ تاپ یا به اصطلاح برداشتن پسورد درجهت تعمیر لپ تاپ
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ تاپ
 • تعمیر لپ تاپ در بخش گرافیکی
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ (Modem)
 • رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK، رفع مشکلات  مدار صدا  و مدار LAN، در واحد تعمیرات لپ تاپ
 • رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو
 • تعمیرات لپ تاپ ازجمله، رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • سایر خدمات تعمیر، بازسازی و ترمیم عیوب دیگر در واحد تعمیرات لپ تاپ
 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش از تعمیرات لپ تاپ
 • بررسی همه جانبه‌یLCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فل
 • ورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیهی مدل های لپ تاپ
 • رفع مشکلات مربوط به شکستگی در ناحیه‌ی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ
 • بررسی همه جانبه ی هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد جهت تعمیرات لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ
 • بررسی اجزای لپ تاپ ، شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویضLCD و LED انواع لپ تاپ
 • تعمیرات لپ تاپ ازجمله ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ (مکانیکی و الکترونیکی)  …
 • تعمیر و بازیابی سیلندر، برد، رفع بدسکتور، بازیابی لطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • رفع مشکلات مربوط به باتری در بخش تعمیرات لپ تاپ
 • تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و ..

آموزش تعمیر لپ تاپ ؛ از مبتدی تا پیشرفته

یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در این مرکز، آموزش تعمیر لپ تاپ در دو دوره مجزای مبتدی و پیشرفته است. نیاز متقاضی به دوره ابتدایی یا پیشرفته توسط اساتید حاضر در مرکز آموزش تعمیر لپ تاپ و پس از آنالیز و آزمونهای ابتدایی تعیین خواهد شد.

 • دوره ابتدایی تعمیرات لپ تاپ:

این دوره برای آن دسته از کاربرانی است که اطلاعات چندانی درباره تعمیر لپ تاپ ندارند و نیاز دارند تا دوره ای را جهت آشنایی با تعمیرات لپ تاپ بگذرانند. آشنایی با تجهیزات این حوزه، آشنایی با ساختار کلی لپ تاپ ها و مواردی از این دست در دوره مبتدی تعمیرات لپ تاپ آموزش داده می شود.

 • دوره پیشرفته تعمیرات لپ تاپ:

در این دوره تخصصی ترین آموزش ها و راهکارهای روز دنیا توسط اساتید داخلی و بین المللی ارائه می گردد.

انواع لپ تاپ و محصولات جانبی

کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ با معرفی و عرضه هر دستگاه لپ تاپ جدید، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج می نمایند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه لپ تاپ شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در مرکز تعمیر لپ تاپ بازیابی گردند. انواع لپ تاپ ها و دیگر محصولات جانبی مرتبط ا از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

روند خدمات در مرکز تعمیرات لپ تاپ

در مرکز تعمیرات لپ تاپ پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه و علل به وجود آورنده آنها پرسیده می‌ شود. پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه توسط کارشناس بخش مربوطه، با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت وی روند تعمیر آغاز گردد. در این فرآیند، در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات، از محصولات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو مرکز تعمیرات لپ تاپ استفاده می گردد. (تعویض هر قطعه‌ معیوب صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت). با اتمام عملیات، دستگاه توسط کارشناسان ارشد این مرکز تست گشته و جهت تحویل به بخش مربوطه ارسال می گردد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز از تخصصی ترین تعمیرات مرتبط با لپ تاپ بهره مند گشته و کیفیت اولیه دستگاه خویش را بازیابید.

مرکز تعمیر لپ تاپ

مرکز تعمیر لپ تاپ ارائه دهنده تمامی خدماتی است که ممکن است کاربران و علاقمندان هر یک از لپ تاپ ها به آنها نیاز داشته باشند. کاربران گرامی می توانند با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش خدماتی نظیر بازیابی اطلاعات، تعمیر دستگاه ها، تعویض قطعات، ترمیم و لحیم کاری قطعات و مواردی از این دست را دریافت نمایند. کاربران و دارندگان لپ تاپ یاد داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقض در انواع لپ تاپ می ‌بایست این محصولات را تنها به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در ایران بسپارند و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم جهت تعمیرات را ندارند خودداری نمایند. مراجعه به نمایندگی و استفاده از خدمات استاندارد ارائه شده در این مجموعه سبب می گردد تا کاربر از تعمیر دستگاه خویش در یک مرکز مجاز آسوده خاطر گردد و از دستکاری های ناشیانه تعمیرکاران مراکز غیرمجاز پیشگیری شود.

Rate this post
دیدگاه خود را وارد کنید :