بدون لنز سلفی بگیرید !

در سالی که گذشت بزرگترین کمپانی های موبایل به سرعت مشکل ناچ یا همان دوربین روی صفحه نمایش را حل کردند و به جای آن از دوربین های پاپ آپ یا متحرک استفاده کردند. شرکت اوپو در حرکتی عجیب به گذشته بازگشته و دوباره به استفاده از این تکنولوژی روی آورده است. اما نکته اینجاست که اوپو ناچ را به یک پله بالاتر برده است و موبایلی ساخته است که تقریبا ناچ ندارد و دوربین آن زیر صفحه نمایش پنهان شده است. با نمایندگی موبایل همراه باشید.

 

بدون لنز سلفی بگیرید!

اوپو امروز در اکانت رسمی توئیتر خود ویدئویی 15 ثانیه ای منتشر کرده است که در آن در حال تست دوربین سلفی بدون لنز هستند! بله بدون سنسور دوربین عکس بگیرید. در این ویدئوی کوتاه می توانید ببینید که کاربر وارد دوربین سلفی موبایل اوپو می شود و چند عکس سلفی میگیرد. در واقع سنسور دوربین این موبایل در بخش میانی و درست زیر پیکسل های بالای این گوشی پنهان شده است.

هنوز ما اطلاعات بیشتری درباره مدل این گوشی و همچنین نوع سنسور و دیگر مشخصت آن نداریم اما چیزی که پیداست این است که به زودی اخبار جدید درباره این موبایل جنجالی منتشر می شود. ویدئوی رسمی شرکت اوپو را می توانید در قسمت زیر ببینید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر