تعمیر تاسیسات ساختمان

تعمیر تاسیسات ساختمان در تمام نقاط تهران نصب و راه اندازی تاسیسات ساختمان ، تعمیر موتور خانه ، تاسیسات لوله کشی ساختمان ، تنظیم آب سردو گرم ، لوله کشی گاز ، برق کشی ساختمان و… در محلِ مورد نظر شما با هزینه ی مناسب انجام می شود. خدمات تعمیر تاسیسات ساختمان طیف گسترده ای دارد. تاسیسات ساختمان برای تامین نیازهای گوناگون ساکنان ساختمان راه اندازی و اجرا می شود و به دو بخش تاسیسات الکتریکی، تاسیسات مکانیکی یا تلفیقی از هر دو تقسیم می شود. تعمیر سیستم های حرارتی و برودتی، لوله کشی، برقکاری، تاسیسات آب و فاضلاب و موارد دیگر همگی جزو زیر مجموعه تعمیرات تاسیسات ساختمان قرار می گیرند. جهت آشنایی با این موضوع و کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه ما را همراهی نمایید.

تعمیر تاسیسات ساختمان

معرفی خدمات تعمیر تاسیسات ساختمان

تعمیرات تاسیسات ساختمانی رنج گسترده ای دارد که هر یک شامل موارد و نکات تخصصی است که باید در حین کار رعایت شود. به منظور تعمیرات تاسیسات ساختمان با امدادکار تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای رفع مشکل اقدام کنند. در این بخش به خدمات متنوعی که زیر مجموعه تاسیسات ساختمان هستند، اشاره می کنیم:

  • تعمیر تاسیسات لوله کشی ساختمان ها
  • تعمیر تاسیسات و سیستم های حرارتی ساختمان ها
  • تعمیر تاسیسات و سیستم های برودتی و تهویه ساختمان ها
  • تعمیر تاسیسات فنی ساختمان
  • تاسیسات برقی و روشنایی ساختمان ها
  • تعمیر سیستم های حفاظتی ساختمان ها
  • تعمیر آسانسور و بالابر ساختمان ها

تعمیر تاسیسات لوله کشی ساختمان

یکی از موارد مهمی که در تعمیر تاسیسات ساختمان اهمیت ویژه ای دارد، لوله کشی است. زمانی که ساختمان در حال ساخت است، لوله کشی فاضلاب آن را اجرا می کنند تا بتوانند آب فاضلاب ساختمان را دفع کرده و به چاه فاضلاب یا اگو شهری هدایت کنند.

همچنین لوله کشی آب و نصب شیرآلات که به منظور تامین آب مصرفی ساکنان ساختمان اعم از اداری، تجاری و مسکونی انجام می شود، جزو کار تاسیسات به شمار می رود. برای لوله کشی آب، آب رسانی سرد و گرم و یا قابل شرب و غیر قابل شرب توسط لوله کش با توجه به نیاز ساختمان انجام می شود.

لوله کشی آب را از کنتور آب شهری آغاز کرده و به سایر شیرآلات بهداشتی و تاسیسات توزیع می شود. لازم است لوله کش در کار خود به شیب بندی لوله فاضلاب، بست کاری، آب بندی و موارد دیگر توجه کافی کند. علاوه بر این باید از متریال خوب و سایز مناسب لوله نیز در کار خود استفاده کند تا از بروز مشکل در آینده پیشگیری شود.

حال اگر به هر دلیلی برای این تاسیسات مشکلی ایجاد شود، باید از لوله کش های مجرب و متخصص که در زمینه تعمیرات تاسیسات ساختمان فعالیت می کنند، درخواست کمک کرد. سپس آن‌ ها با حضور در محل و بررسی کامل لوله ها و اتصالات، برای تعمیر آن اقدام می کنند.

تعمیر تاسیسات حرارتی و برودتی

از دیگر موارد مهمی که در تعمیر تاسیسات ساختمان مورد توجه است، تعمیر تاسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع است. به این معنا که با استفاده از لوله کشی امکان دسترسی به وسایل گرمایشی و سرمایشی را فراهم می کنند. لوله کشی از شوفاژ خانه و پکیج به منظور گردش آب انجام می شود و وظیفه گرمایش ساختمان و گرم کردن آب مصرفی را بر عهده دارد.

لوله کشی پمپ آب ساختمان که به منظور تقویت فشار آب انجام می شود، جزو امور تاسیسات ساختمان هستند. علاوه بر موتور خانه و پمپ آب ساختمان، امور نصب و نگهداری تجهیزاتی از قبیل لرزه گیر ها، شیر فلکه ها، فلنچ ها، سختی گیر ها و دیگر تجهیزات تاسیساتی نیز بر عهده تاسیسات کاران مجرب است.

نصب و تعمیرات مربوط به پکیج های زمینی و دیواری، نصب و تعمیر کولر گازی اسپیلت، نصب شیر آلات ساختمان، نصب رادیاتور ها، همگی اموری تخصصی هستند که باید توسط افراد خبره انجام شوند. بنابراین در صورت خرابی هر یک از آن ها باید از تعمیرات تاسیسات ساختمان که در آن زمینه مهارت دارند، درخواست کمک کرد.

تعمیر تاسیسات فنی ساختمان

خدمات فنی ساختمان ها توسط افراد خبره ای انجام می شود که در کار تعمیر تاسیسات ساختمان هستند. برخی از امور خدمات فنی شامل نصب دستگاه تصفیه آب، نصب توالت فرنگی، نصب روشویی است که باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود.

از دیگر امور لوله کشی می توان به لوله کشی گاز ساختمان و لوله کشی آتشنشانی و سیستم اطفاء حریق اشاره کرد که در اغلب ساختمان های جدید کاربرد دارد. همچنین تاسیسات الکتریکی ساختمان را نیز برقکاران مجرب انجام می دهند.

 برقکاران با مهارت خود می توانند کابل ها و سیم های مناسبی انتخاب کنند و با توزیع صحیح کلید و پریز ها، سرپیچ ها و نصب لامپ ها، تاسیسات الکتریکی ساختمان را به سرانجام برسانند. امور برق کاری سیستم اطفاء حریق در ساختمان ها و آسانسور نیز بر عهده برقکار است که باید با رعایت نکات تخصصی انجام گیرد.

3.1/5 (14 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر