تعمیر چکش تخریب

به منظور تعمیر چکش تخریب می توانید درخواست خود را در سایت امداد کار ثبت کنید تا در کوتاهترین  زمان ممکن به آن رسیدگی شود. کارشناسان این مرکز دوره های آموزشی لازم را در زمینه تعمیرات سپری کرده و قادر به عیب یابی و برطرف کردن انواع ایرادات چکش تخریب هستند. تعمیر یا تعویض بخش های مختلف دستگاه مانند موتور، بلبرینگ، گیربکس، کلیدهای قفل کن، دوشاخه و غیره در این مجموعه انجام می شود.

تعمیر چکش تخریب

تعمیر چکش تخریب و ایرادات رایج در آن

چکش تخریب در کارهای ساختمانی به منظور خراب کردن دیوارها، بتن و انواع سطوح فلزی و سخت مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک این وسیله کارگران می توانند نیروی بسیار زیادی را به سطوح مورد نظر وارد کرده و آن ها را به طور کامل تخریب نمایند. چکش تخریب نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است که با نواقص و مشکلاتی مواجه گردد. از جمله ایرادات رایجی که منجر به تعمیر چکش تخریب می شوند؛ می توان موارد زیر را نام برد:

ضربات چکش تخریب قوی نیستند

این مشکل معمولا به دلیل آسیب رسیدن به چرخ دنده ها، واشرها و اورینگ ها ایجاد می شود. گاهی نیز عدم قدرت کافی در ضربات به خاطر خرابی برس کربن یا پیستون به وجود می آید. در این حالت بهتر است که دستگاه را برای عیب یابی و تعمیر به یک متخصص بسپارید، چون هر گونه خطا و سهل انگاری باعث خرابی بیشتر و تحمیل هزینه های سنگین به شما می شود.

محکم نشدن تیغه دستگاه

اگر با مشکل محکم نشدن تیغه چکش تخریب مواجه شدید، باید دستگاه را بلافاصله خاموش نمایید؛ زیرا علاوه بر صدمه رسیدن به تیغه ممکن است که قطعات دیگر نیز خراب شوند. بعضی از قطعات جزئی و کوچک وظیفه دارند که تیغه را در جای خود نگه دارند. بنابراین پس از خاموش کردن چکش تخریب، این قطعه ها را به نوبت بررسی و سفت کنید. چنانچه با این روش مشکل حل نشد، باید تعمیر چکش تخریب را بر عهده یک کارشناس خبره بگذارید تا ریشه اصلی مشکل را برطرف نماید.

لرزش بیش از حد در چکش تخریب

گاهی لرزش غیر عادی در دستگاه ایجاد می شود که در چنین مواقعی ابتدا تیغه چکش تخریب را چک کرده و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر ایراد از جانب تیغه نبود، باید از مراکز معتبر برای تعمیر وسیله کمک بگیرید.

نشت روغن

نشت روغن یکی از علائم جدی است که خبر از خرابی چکش تخریب می دهد. در بیشتر موارد نشت روغن به دلیل نقص در واشرهای روغن پیش می آید. از آنجا که تعویض این واشرها پیچیدگی خاص خود را داراست، باید تعمیر وسیله را به افراد مجرب بسپارید.

افزایش غیرطبیعی دمای چکش تخریب

 بالا رفتن بیش از حد دما ممکن است که به خاطر استفاده طولانی مدت از وسیله باشد. البته گاهی این مسئله به خاطر خرابی قطعات دستگاه یا انسداد دریچه های ورود هوا به موتور اتفاق می‌افتد. چنانچه به مدت طولانی چک تخریب را روشن نگه داشته اید؛ بهتر است که به آن مدتی استراحت بدهید.

اگر پس از این کار عملکرد دستگاه به حالت عادی بازنگشت، دریچه های هوا را چک کنید؛ چون ممکن است این قسمت ها با لایه هایی از گرد و خاک پوشانده شده باشند. چنانچه پس از تمیز کردن دریچه های هوا، مشکل همچنان پابرجا بود، لازم است که دستگاه را در اختیار یک کارشناس قرار دهید تا اقدامات لازم را برای تعمیر چکش تخریب یا تعویض قطعات جانبی آن انجام دهد.

مزایای سپردن تعمیرات چکش تخریب به مجموعه امداد کار

از جمله مزیت های تعمیرات چکش تخریب در مجموعه امداد کار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در این مرکز از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده می شود. به عنوان مثال بلبرینگ و چرخ دنده های مرغوب و باکیفیت مورد استفاده قرار می گیرند تا احتمال خرابی مجدد دستگاه کاهش یابد.
  • به کار بردن زغال مرغوب یا همان زغال آلمانی یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات به امداد کار است. استفاده از این نوع زغال باعث می شود که جریان در آرمیچر به بهترین شکل منتقل شده و از صدمه رسیدن به آن پیشگیری گردد.
  • در این مجموعه به منظور رفاه حال مشتریان محترم کمترین نرخ تعرفه برای ارائه خدمات تعویض قطعه ها یا تعمیر چکش تخریب در نظر گرفته شده است.
5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر