تعمیر تلویزیون

یکی از معتبرترین مراکز تعمیر تلویزیون مجموعه امداد کار است. چنانچه با مشکلاتی نظیر پیکسل های مرده، کیفیت پایین تصاویر، کم نور شدن صفحه نمایش، چشمک زدن چراغ پاور، وجود خطوط روی نمایشگر دستگاه و مواردی از این قبیل دست و پنجه نرم می کنید، کافیست با ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. پس از این کار فرآیند عیب یابی و تعمیرات تلویزیون شما توسط متخصصین مرکز امدادکار در اسرع وقت انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در محل

یکی از خدمات امداد کار تعمیر تلویزیون در محل است. به منظور رفع مشکلات زیر می توانید از خدمات تعمیر در محل بهره مند شوید:

 • تعمیر برد، بک لایت و پنل تلویزیون
 • کم نور بودن نمایشگر
 • برطرف کردن مشکلات صدا
 • رفع ایرادات عملکردی
 • رفع مشکل به هم ریختن رنگ دستگاه
 • روشن نشدن یا تاخیر در روشن شدن برندهای مختلف تلویزیون
 • چشمک زدن چراغ پاور
 • نداشتن صدا

مشکلات متداول در تلویزیون

از جمله ایرادات متداولی که برای برندهای مختلف تلویزیون به وجود می آید، عبارتند از:

شکستگی پنل ال سی دی

گاهی در اثر بی احتیاطی کاربران پنل ال سی دی ضربه خورده و دچار شکستگی می شود. از آنجا که تعمیر چنین نواقصی نیاز به تجربه و مهارت فراوان دارد، ضروری است که این کار را بر عهده تکنسین های با تجربه و ماهر قرار دهید.

هماهنگ نبودن تصویر و صدا

یکی دیگر از مشکلات رایج عدم هماهنگی بین صدا و تصویر تلویزیون است. عوامل مختلفی در بروز این مسئله دخیل هستند؛ مثلاً ممکن است که تنظیمات دستگاه به هم خورده باشد. همچنین در اثر خراب شدن بلندگو و اسپیکر نیز احتمال دارد که بین تصاویر و صدا ناهماهنگی به وجود آید.

فاکتور مهم دیگری که موجب این مشکل می‌شود، خرابی مین برد است. چنانچه در این مواقع تعمیر تلویزیون را به تعویق بیندازید؛ ممکن است که سایر قسمت های آن نیز صدمه ببیند و هزینه بسیاری را به شما تحمیل نماید.

آب‌ خوردگی فلت پنل

فلت پنل یکی از قطعات حساسی است که عملکرد آن در اثر نفوذ رطوبت مختل می شود. چنانچه فلت پنل دچار آب خوردگی شود، امکان دارد که برخی از قطعات تلویزیون را سولفاته نماید. در چنین شرایطی کارشناسان این قطعات سولفاته شده را که دیگر کارایی ندارند، تعویض می کنند.

وجود خطوط افقی و عمودی روی نمایشگر تلویزیون

چنانچه مشاهده کردید که بر روی نمایشگر دستگاه شما یک سری خطوط افقی یا عمودی ایجاد شده است، باید بلافاصله به فکر چاره باشید. احتمال دارد که این خطوط به خاطر ایراد در برد تیکان باشد. در این حالت دستگاه نمی تواند تصویر را به خوبی پردازش نماید و خطوط افقی و عمودی روی صفحه نمایش آن ظاهر می شوند.

عامل دیگری که باعث بروز این مشکل می شود، صدمه دیدن خازن است. در این مواقع کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیر تلویزیون سعی می کنند که ریشه مشکل را پیدا کرده و سپس اقدامات لازم را برای تعمیر دستگاه به عمل آورند.

عدم اتصال به شبکه وای فای

یکی از ایرادات رایج که برای تلویزیون های امروزی پیش می آید عدم اتصال به شبکه وای فای است. اگر متوجه شدید که دستگاه شما وای فای را پیدا نمی کند، باید قبل از هر کاری اتصالات شبکه را مورد بررسی قرار دهید. در گام بعدی نیز کابل LAN را چک نمایید. پس از این که اطمینان حاصل کردید هیچ کدام از این موارد ایراد ندارند، باید تعمیر تلویزیون را بر عهده یک تکنسین مجرب بگذارید، چون ممکن است که دستگاه ایراد سخت افزاری پیدا کرده باشد.

نمایش تصویر پیکسلی

منظور از پیکسلی شدن تصویر شطرنجی شدن آن است. در این حالت تصویر به صورت دانه دانه نشان داده می شود. نوسانات جریان برق و وجود نقص در گیرنده باعث پیکسلی شدن تصویر می شود. برای این که بفهمید ایراد از جانب گیرنده است یا نه؟ باید اتصالات گیرنده را به دقت چک کنید. اگر هیچ مشکلی در این رابطه وجود نداشت، احتمال دارد که پنل تلویزیون آسیب دیده باشد. از آنجا که پنل گران قیمت است، تعمیر وسیله در چنین شرایطی هزینه بالایی به همراه دارد.

مزایای استفاده از خدمات امداد کار در زمینه تعمیرات تلویزیون

در صورتی که سفارش تعمیرات تلویزیون را در سایت امداد کار ثبت کنید، از این مزایا بهره مند می شوید:

 • بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت درخواست شما از جانب کارشناسان پردازش و بررسی می شود. پس از آن در اسرع وقت تکنسین های مجرب نسبت به تعمیر دستگاه اقدام خواهند نمود.
 • اگر قطعه ای از تلویزیون نیاز به تعویض داشته باشد، تکنسین ها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنند.
 • می توانید از خدمات تعمیر در محل نیز برخوردار شوید. بنابراین با مشکلاتی مانند شکستن یا ضربه خوردن دستگاه در حین جابجایی و حمل و نقل مواجه نخواهید شد.
 • تعمیرکاران این مرکز به دلیل مهارت بالا، در کوتاهترین زمان ممکن ریشه مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف می کنند.
3/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاه خود را وارد کنید :