تعمیر شیار زن

تعمیر شیار زن یکی از خدماتی است که از سوی مجموعه امدادکار ارائه می شود. از آنجا که این وسیله کارهای سنگینی همچون کندن قوطی های برق را انجام می دهد، طبیعی است که به مرور زمان نیاز به سرویس داشته باشد. در این مجموعه فرآیند تعمیر دستگاه شیار زن در سطح کیفی بالا و با کمترین نرخ تعرفه انجام می گردد.

تعمیر شیار زن

عیب یابی و تعمیر شیار زن

حتی اگر به بهترین شکل از دستگاه خود نگهداری کنید، باز هم به مرور زمان فرسوده می شود. در صورتی که یکی از نشانه های زیر را مشاهده کردید، تعمیر شیار زن ضروری است:

روشن نشدن شیارزن

چنانچه متوجه شدید که شیار زن روشن نمی شود، ممکن است که یکی از قطعات آن آسیب دیده باشد. قرار دادن دستگاه در معرض حرارت زیاد و رطوبت می تواند منجر به از کار افتادن آن گردد. در این شرایط باید ابزار را برای عیب یابی و تعویض قطعه خراب در اختیار یک کارشناس حاذق بگذارید.

بوی سوختگی در شیارزن

استشمام بوی سوختگی از شیار زن معمولا به علت درست کار نکردن موتور یا نقص در سایر بخش ها است. گاهی هم در اثر استفاده طولانی مدت از ابزار حرارت آن از حد مجاز بیشتر شده و بوی سوختگی ایجاد می شود. در چنین مواقعی باید بلافاصله وسیله را خاموش کرده و به آن استراحت بدهید. پس از حدود نیم ساعت مجددا شیار زن را روشن نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید.

وجود جرقه یا دود در شیارزن

یکی از عواملی که باعث خرابی شیار زن می شود، گرد و خاک است. از این رو به هنگام خرید باید ابزاری را انتخاب نمایید که در آن قطعات ضد غبار به کار رفته باشد. ایجاد دود و جرقه یکی از علائمی است که نشان می دهد گرد و خاک وارد ابزار شده است.

به محض دیدن این نشانه ها باید دستگاه را خاموش کنید و مدتی منتظر بمانید تا خنک شود. اگر این حالت ادامه پیدا کرد تعمیر شیار زن به مراکز مجاز بسپارید.

هزینه تعمیر شیار زن

با سرویس منظم ابزارهای برقی می توانید تا حدی زیادی از خراب شدن آن ها پیشگیری کنید. در هر صورت اگر عملکرد دستگاه شما دچار اختلال شد، باید حتما از نمایندگی معتبر تعمیرات شیار زن کمک بگیرید.

هزینه تعمیر دستگاه شیار زن طبق نرخی که اتحادیه مشخص کرده، درنظر گرفته می شود. همچنین چنانچه دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تکنسین ها از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

4.4/5 (5 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر