همه چیز درباره شروع کنگره جهانی موبایل MWC 2019

کنگره جهانی موبایل MWC 2019 در ماه فوریه‌ پیش ‌رو برگزار خواهد شد. کنگره جهانی تلفن همراه ترکیبی از یک نمایشگاه و کنفرانس با حضور شرکت ‌ها و افراد فعال در صنعت فناوری موبایل است که هر سال به مدت ۳ روز برگزار می‌شود. امسال نیز این کنگره محصولات زیادی برای معرفی دارد. در واقع بسیاری از شرکت ها و برند ها در جریان نمایشگاه CES 2019 محصولات حوزه موبایل خود را معرفی نکردند تا به صورت اختصاصی آنها را در کنگره 2019 MWC که مختص گوشی های همراه است، معرفی کنند.

اکنون زمان آن رسیده است تا با تازه ترین مدل های گوشی در برند های مختلف آشنا شویم. کاربران مشتاق برای شروع این کنگره لحظه شماری می کنند. اینکه قرار است کنگره‌ جهانی موبایل بارسلونا 2019 (MWC 2019) میزبان چه گوشی‌ های جدیدی باشد، هنوز دقیقا مشخص نیست، هر چند که حدس و گمان های فراوانی درباره آنها وجود دارد.

از کنگره جهانی موبایل MWC 2019 چه انتظاراتی می رود؟

کنگره جهانی موبایل MWC 2019 یا به ‌بیانی  بهتر «همایش جهانی گوشی همراه» که از آن تحت عنوان MWC یاد می‌شود، نه‌ تنها بزرگترین رویداد مرتبط به گوشی‌های هوشمند در کل سال است، بلکه در حالت کلی در بین مهمترین رویداد های حوزه‌ فناوری قرار می‌گیرد؛ MWC  جایی است که شرکت‌ های مختلف از سراسر دنیا از محصولات جدیدشان رونمایی می کنند. بی شک کنگره جهانی موبایل MWC 2019 پر از رونمایی‌ های جدید و هیجان ‌انگیز خواهد بود. کمپانی سامسونگ یکی از شرکت هایی است که قصد دارد در این کنگره از گلکسی اس ۱۰ رونمایی کند.

هم اکنون شرکت ‌های مختلف به تدریج در حال فرستادن دعوت ‌نامه‌ مربوط‌ به کنفرانس‌ های خود در MWC 2019  برای رسانه ‌ها هستند. از جمله این شرکت ها می توان به هواوی، مایکروسافت، ال جی، سونی، نوکیا و سامسونگ اشاره کرد. شایعات بسیاری در مورد هر یک از محصولات این کمپانی ها وجود دارد که زمان زیادی تا مشخص شدن واقعی یا غیر واقعی بودن آنها باقی نمانده است.

تاریخ شروع کنگره جهانی موبایل MWC 2019

بر اساس اعلام رسمی مسئولان کنگره، قرار است کنگره جهانی موبایل MWC 2019 از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ فوریه (۶ تا ۹ اسفند ۱۳۹۷) برگزار ‌شود؛ البته شرکت‌ های مختلف کنفرانس‌ های مطبوعاتی خود را طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فوریه (۴ و ۵ اسفند ماه) برگزار خواهند کرد. در واقع در دو روز اول، در های نمایشگاه MWC تنها برای رسانه ‌ها باز می‌شود و سایر افراد در روز های ششم تا نهم اسفند می توانند از نمایشگاه دیدن کنند.

نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران

نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران در خدمت تمام کاربران است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد. این مرکز مجهز به تجهیزات مدرن و پیشرفته است. هر یک از این تجهیزات برای تعمیر بخشی از تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد که نبود آن می تواند در مسیر تعمیر موبایل اختلال و اشکال ایجاد کند.

تعمیرکاران و تکنسین های نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران هر کدام با دانش ویژه و اختصاصی خود، بخشی از این دستگاه را بررسی و عیب یابی می کند. همچنین این مرکز معتبر و مجاز به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیز دسترسی دارد که مسیر تعویض قطعه را نیز امن و ایمن ساخته است. تمام خدمات همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر