تعمیر لولای لپ تاپ

سرویس های مرتبط با تعمیر لولای لپ تاپ یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با لپ تاپ است که دارندگان این دستگاه می توانند با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ از آن بهره مند گردند. در صورتی که لولای لپ تاپ شما نیز به هر دلیل –تحمل فشار بالا، افتادن شی سنگین و … – دچار خرابی و شکستگی شده است، می توانید با حضور در پارت تعمیر لولای لپ تاپ تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این بخش از دستگاه را دریافت نمایید. 

کارشناسان ما در پارت تعویض و تعمیر لولای laptop، اشکال پیش آمده در لولاها و اتصالات این دستگاه را بررسی کرده و با تعیین سطح خرابی پیش آمده در آن اقدام به تعمیر و یا تعویض این بخش از لپ تاپ می نمایند. اخذ هزینه خدمات ارائه شده در ارتباط با تعمیر لولای لپ تاپ همچون سایر سرویس های مرتبط با این دستگاه، بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران صورت می پذیرد.

تعمیر لولای لپ تاپ

تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ

لولای لپ تاپ از آن دست قطعاتی که به دلیل پر کاربرد بودن و در معرض ضربه بودنشان، احتمال بروز خرابی و اشکال در آن ها بسیار است. در صورت وارد شدن ضربه به لپ تاپ، لولای این دستگاه، صفحه نمایش و کیبورد آن، بخش هایی هستند که احتمال شکستگی و آسیب در آنها بالاست. 

بنابراین جهت پیشگیری از بروز اشکال در آنها، بهتر است نهایت احتیاط در زمان جابجایی و حمل را داشته باشید. در صورت بروز اشکال در لولای لپ تاپ می توانید خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ را با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ دریافت نمایید. کارشناسان ما در پارت تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ اشکال پیش آمده در لولاها و اتصالات این دستگاه را بررسی کرده و با تعیین سطح خرابی پیش آمده در آن اقدام به تعمیر و یا تعویض این بخش از لپ تاپ می نمایند. 

اخذ هزینه خدمات ارائه شده در ارتباط با تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ همچون سایر سرویس های مرتبط با این دستگاه بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران صورت می پذیرد. برخی از شایع ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ عبارتند از:

  • تعمیر لولای لپ تاپ ( انواع لولای لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی)
  • تعویض لولای انواع لپ تاپ
  • ترمیم و رفع شکستگی لولای لپ تاپ

میخوای بدونی چرا لپ تاپ داغ می کند ؟ پس مقالشو حتما بخون

نکات مهم در ارتباط با لولای لپ تاپ

لولای لپ تاپ قطعه‌ای است که در زمان گشودن و بستن دستگاه، بالاترین فشار – درقیاس با سایر قطعات لپ تاپ – را متحمل می شود. از همین رو طراحان لپ تاپ در زمان تولید و طراحی، عموماً توجه زیادی به استحکام این قطعه می کنند. با این حال توصیه می شود قبل از خرید لپ تاپ استقامت لولا را چک کنید. 

در زمان بررسی دستگاه، دقت داشته باشید که اگر صفحه نمایش با کوچک ترین حرکتی نوسان پیدا کند بدین معنی است که لولا کارایی لازم را ندارد. نکته دیگر نمای ظاهری لولای لپ تاپ است. در برخی مدل ها، قسمت لولا کاملاً درون بدنه قرار گرفته و در برخی دیگر نیز مقداری از فضای بیرونی دستگاه را به خود اختصاص داده است. در ارتباط با تعمیرات لولای لپ تاپ از آنجا که جنس لولاها، ترکیبی از فلزات و آلیاژهای مختلف است بنابراین استفاده از روش جوشکاری چندان کارساز نیست. 

بعلاوه استفاده از روش جوشکاری جهت تعمیر لولای لپ تاپ باعث ضخیم شدن لولاها شده و سبب می شود تا لولا دیگر به درستی سر جای خود قرار نگیرد. در چنین شرایطی می بایست لولای شکسته با نمونه سالم آن تعویض شود. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به این سرویس به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ مراجعه نمایید.

روند تعمیر لولای لپ تاپ

روند تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ بسته به اشکال پیش آمده در این قطعه و سطح خرابی آن متفاوت است. گاه لولای لپ تاپ شکسته و امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این وضعیت کاربر ناچار است هزینه تعویض لولای لپ تاپ را پرداخت نماید. اما در شرایطی که اشکال پیش آمده در لولا، جزیی بوده و امکان بهسازی آن وجود دارد، هزینه تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ، پس از بررسی های کارشناسانه، به صاحب دستگاه اعلام شده و عملیات تعمیر آغاز می گردد. 

از آنجا که جنس لولای لپ تاپ ها، عموماً ترکیبی از فلزات و آلیاژ های مختلف است بنابراین استفاده از روش جوشکاری چندان کارساز نیست زیرا این کار باعث ضخیم شدن لولاها شده و سبب می شود تا لولا دیگر به درستی سر جای خود قرار نگیرد. در چنین شرایطی می بایست لولای شکسته با نمونه سالم آن تعویض شود. 

اگر شکستگی لولای لپ تاپ زیاد و وسیع باشد، امکان تعمیر یا جوشکاری این قطعه وجود نخواهد داشت؛ زیرا فشار زیادی روی آن وجود دارد و اگر از حالت یکپارچه خارج شود، آسیب پذیر می شود. شایان ذکر است تمامی خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر لولای لپ تاپ در این مرکز قابل دریافت است.

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ یکی از تخصصی ترین مراکز فعال در این مرکز است که جهت ارائه پیشرفته ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ارتقاء و تعمیرات لپ تاپ راه اندازی گشته است. دارندگان برندهای گوناگون لپ تاپ می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ تخصصی ترین خدمات مرتبط با سرویس و ارتقاء این دستگاه را دریافت نمایند. 

مدیریت مرکز تعمیرات لپ تاپ تیمی از زبده ترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را- پس از آنالیزها و آزمون های فنی و نظری- به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه را در اختیار آنان نهاده تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ تمامی برندها در این مرکز ارائه گردد.

واحدهای تعمیرات لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. مدیریت مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز از جمله خدمات مرتبط با تعمیر لولای لپ تاپ را ضمانت و گارانتی می‌نماید و به شما اطمینان می‌دهد که برخلاف دیگر مراکز غیر رسمی و غیر مجاز، تمامی قطعاتی که در این مرکز تعویض می‌گردند، اصل و اورجینال شرکتی می‌باشند. دارندگان کلیه دستگاه های لپ تاپ –صرف نظر از نوع، مدل و برند دستگاه- می توانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند. 

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر