استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ

استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ یکی از سیاست های کاری می باشد که این غول فناوری در صدر برنامه های خود قرار داده است. کمپانی سامسونگ در نظر دارد که به منظور حفظ محیط ‌زیست از متریال پلاستیکی صد در صد بازیافتی برای ساخت تلفن های هوشمند بهره ببرد.

این برند پرآوازه برنامه ریزی روی مواد سازگار با محیط‌ زیست و استفاده از آن ها را حدود یک سال پیش آغاز کرده است. به طوری که حجم استفاده از مواد بازیافتی در تولید گوشی سری گلکسی S23 نسبت به سایر محصولات بیشتر می باشد. طبق اطلاعات به دست آمده مدیران کمپانی سامسونگ قصد دارند که این فرآیند را همچنان ادامه دهند تا در آینده تمام محصولات نمایندگی سامسونگ بر پایه پلاستیک‌ های تماما بازیافتی ساخته شود.

استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ

برنامه استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ تا سال ۲۰۵۰

شرکت سامسونگ تصمیم دارد برای کمک به حفظ محیط زیست از پلاستیک بازیافت‌ شده در محصولات خود استفاده نماید. این غول کره ای پیش از این برای ساخت موبایل های سری گلکسی S22 و گلکسی S23 مواد سازگار با محیط زیست را به کار برده است. طبق گزارشاتی که از این مجموعه به دست آمده، برنامه استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ تا سال ۲۰۵۰ ادامه پیدا خواهد کرد.  

به کار بردن مواد بازیافتی در کنار تعمیر پذیری بالای گوشی های سامسونگ قطعا بر محبوبیت این برند خواهد افزود. برای تعمیر موبایل سامسونگ در بالاترین سطح کیفی می توانید در خواست خود را در سایت ثبت کنید.

کدام محصولات سامسونگ از مواد بازیافتی ساخته شده اند؟

کمپانی سامسونگ در حال حاضر متریال بازیافتی نظیر پلاستیک ‌های اقیانوس و همچنین هشتاد درصد PET را در گوشی های گلکسی S22 و گلکسی S23 مورد استفاده قرار داده است. در دستگاه های سری گلکسی S22 حدود ۶ قطعه از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. در حالی که در گوشی های سری گلکسی S23 این تعداد به ۱۳ قطعه داخلی افزایش پیدا کرده است. طبق ادعای سامسونگ این کمپانی می تواند تا اواخر سال ۲۰۲۳ میلادی حدود ۱۵ تن تور ماهیگیری موجود در اقیانوس ها را جمع آوری نماید.

اظهارات آقای Lee درباره استفاده از پلاستیک در گوشی های رده بالای سامسونگ

طبق اظهارات آقای Lee استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ کمک می کند که شدت ضربات وارد شده به دستگاه تا حد زیادی کاهش پیدا کند. به همین دلیل مواد بازیافتی حتی برای گوشی های رده بالا نیز به کار برده شده اند، تا دوام آن ها بیشتر شود.

علاوه بر آن Lee اشاره کرده که باز شدن درب پشتی تلفن های هوشمند جلب رضایت خریداران را به دنبال دارد؛ زیرا موجب می شود که باتری قابلیت تعویض داشته باشد. از این رو به جایی استفاده از آلومینیوم، مواد پلاستیکی سازگار با محیط جایگزین شده است.

مروری بر آنچه خواندید

استفاده از پلاستیک در تولید محصولات سامسونگ یکی از برنامه هایی است که این کمپانی برای ساخت تجهیزات هوشمند خود مدنظر قرار داده است. با توجه به محبوبیت برند سامسونگ بازار خرید و فروش و همچنین تعمیر محصولات آن رونق زیادی دارد. نمایندگی سامسونگ آمادگی دارد تا در ۲۴ ساعت شبانه روز درخواست شما را برای تعمیر تلویزیون سامسونگ ، موبایل و سایر دستگاه های این برند مورد پیگیری قرار دهد.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر