تعمیرات کولر گازی کنوود

از دیگر خدمات ارائه شده در نمایندگی کولر گازی تعمیرات کولر گازی کنوود می باشد. این واحد در بخش مجزا از سایر دستگاه ها به تعمیرات کولر گازی کنوود می پردازد. این واحد به دلیل بهره مندی از بهترین تجهیزات تعمیراتی می توانند این فرآیند را در مدت زمانی کوتاه ارائه کند. این واحد با گردآوری گروهی از متخصصان و کارشناسان ارشد می تواند خدمات مرتبط با تعمیرات کولر گازی کنوود را در مدت زمانی کوتاه ارائه کند.

کولرگازی در انواع برند های مختلف معمولا دچار اختلالاتی شبیه به هم می باشند. سیستم پیچیده ی این دستگاه نیاز آن را به حضور متخصصان برای تعمیرات دوچندان می کند. در صورت بروز هرگونه خرابی در کولرگازی کنوود می توانید به واحد تعمیرات کولرگازی مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. در ادامه به بررسی نکات مهم در تعمیرات کولرگازی کنوود و روش های نگهداری بهتر از این دستگاه می پردازیم.

تعمیرات کولر گازی کنوود

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی کنوود

شارژ گاز، ترمیم کندانسور، تعمیر کمپرسور، تعمیر تخصصی اواپراتور، تعمیر و تعویض برد الکتریکی، تعمیرات فن، تعویض خازن های آسیب دیده، سرویس دوره ای، شستشو و پاکسازی قطعات داخلی، تعمیر و تعویض لوله کاپیلاری و تعمیرات کولر در محل، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی کنوود به شمار می روند.

برای دریافت هریک از این سرویس ها کافی است با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. گفتنی است خدمات ذکر شده با ضمانت نامه معتبر همراه هستند و تا مدت زمان مشخصی، بسته به مورد تعمیراتی، قابلیت پیگیری دارند.

شارژ گاز کولر گازی کنوود چگونه انجام می شود؟

شارژ گاز کولر گازی کنوود چگونه انجام می شود؟

شارژ گاز کولر گازی کنوود هم ممکن است یکی از مراحل تعمیر این دستگاه باشد. بسته به این که کولر مورد نظر ایستاده، پرتابل یا اسپلیت باشد، روش شارژ آن متفاوت است. البته ظرفیت مخزن و نوع گاز هم در انتخاب روش تاثیرگذار است. تیم تعمیرات کولر گازی کنوود پس از بررسی دقیق دستگاه، بهترین و مناسب ترین روش را برای شارژ کردن گاز آن انتخاب و اجرا می کنند.

برای هرچه بهتر انجام شدن این فرایند و حصول بهترین نتیجه، همکاران ما از مواد مرغوب و تجهیزات جدید و پیشرفته استفاده می کنند. روند کار به این ترتیب است که پس از خاموش کردن کولر و دسترسی به مخزن گاز، گیج شارژ به آن وصل می شود. پس از تزریق گاز مورد نیاز و سنجش میزان فشار و نشتی های احتمالی، گیج جدا می شود. به این ترتیب شارژ گاز کولر گازی کنوود انجام شده و می توانید مثل روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

 • رفع اختلال نشت آب از کولرگازی کنوود
 • خاموش شدن خودکار کولرگازی
 • روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی کنوود
 • رفع مشکل کاهش سرمایش کولرگازی
 • تعویض فیلتر کولرگازی
 • رفع مشکل روشن نشدن کولر گازی
 • رفع مشکل عدم سرما دهی کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی کنوود
 • ترمیم سیم کشی های داخلی کولرگازی کنوود
 • حل مشکل سر و صدای زیاد کولر گازی
 • رفع مشکل ترموستات در کولر گازی

آیا امکان تعمیر کولر گازی کنوود در محل وجود دارد؟

بله. اساسا کولر گازی باید در محل نصب دستگاه تعمیر شود. چون باز و بسته کردن و جابجایی پنل ها اصلا کار راحتی نیست و صرفه اقتصادی هم ندارد. برای دریافت خدمات تعمیرات کولر گازی کنوود در محل، باید با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. سپس تقاضای خود و مدل دستگاه را ثبت نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید. پس از اینکه مشاوران ما با شما تماس گرفته و اطلاعاتی همچون آدرس محل مورد نظر، نوع و مدل کولر و نیز ایرادهای عملکردی آن را از شما دریافت کردند، در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیرات به محل شما می کنند.

در بازه زمانی اعلام شده در منزل حضور داشته باشید تا تعمیرات کولرتان به موقع انجام شود. پس از حضور تعمیرکار در آدرس شما و بررسی دقیق کولر یا اسپلیت و بخش های مختلف آن، اقدامات لازم در حضور شما انجام می گردد. تعمیرات کولر گازی کنوود در محل شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده آن می شود.

نکات مهم در تعمیرات کولر گازی کنوود

اولین نکته در تعمیرات کولر گازی کنوود استفاده از نیروی متخصص می باشد. تعمیرات کولرگازی به دلیل پیچیدگی های داخلی این دستگاه لازم است توسط متخصصان انجام شود. هرگونه تعمیرات اگر توسط افراد مبتدی و بی تجربه انجام شود اختلالات بسیاری را برای دستگاه شما به دنبال خواهد داشت.

متخصصان واحد تعمیرات کولرگازی به دلیل آشنایی کامل با قطعات و بهره مندی از علوم تعمیراتی می توانند تعمیرات این دستگاه را در مدت زمانی کوتاه انجام دهند. از دیگر نکات مهم برای تعمیرات کولرگازی کنوود استفاده از قطعات اورجینال می باشد. قطعات اورجینال تاثیر بسیار زیادی بر حفظ کیفیت کولرگازی دارند. به یاد داشته باشید استفاده از قطعات تقلبی دستگاه شما را ضعیف کرده و کارکرد آن را در مدت زمانی کوتاه دوباره دچار اختلال می کند.

مشکلات رایج کولر گازی های کنوود

یکی از رایج ترین مشکلات کولر گازی از هر برندی، کاهش سرماست. یعنی کولر سرمای کافی ندارد و محیط را به خوبی خنک نمی کند. گاهی هم باد کولر به طور کامل گرم می شود که این مسئله میتواند بسیار آزار دهنده باشد. خاموش شدن در حین کار، روشن نشدن، سر و صدای اضافی، نشتی آب یا گاز، خالی شدن مخزن گاز زودتر از حد عادی، لرزش دستگاه، کار نکردن فن و مواردی از این دست هم دیگر مشکلاتی هستند که در حین تعمیر کولر گازی کنوود مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین گاهی کولرهایی که حالت دوکاره دارند، در بخش گرمایش دچار مشکل شده و عملیات گرمادهی را به درستی انجام نمی دهند.

روش های نگهداری از کولر گازی KENWOOD

از روش های کاربردی برای نگهداری بهتر از کولرگازی می توان به سرویس قطعات آن اشاره کرد. قطعات بر اثر استفاده های پی در پی و در برخی موارد استفاده ی بیش از حد از کولرگازی دچار آسیب دیدگی ، فرسودگی و شکستگی می شوند. بنابراین لازم است با نمونه های اصلی جایگزین شوند. سرویس کولر گازی در فاصله زمانی های معین نقش بسیار زیادی بر حفظ کیفیت اولیه ی دستگاه دارد.

روشن ماندن بیش از حد کولرگازی یکی از دلایلی است که این دستگاه را زودتر دچار خرابی می کند. هر کولرگازی متناسب با ظرفیتی که دارد امکان سرد کردن محیط را دارد. در مواقعی که استفاده از این دستگاه بیش از ظرفیت آن باشد کولر گازی دچار اختلال می شود.

شارژ گاز کولرگازی یکی دیگر از عواملی است که بر کارکرد این دستگاه تاثیر بسیاری دارد.  اتمام شارژ گاز در کولرگازی منجر به خنک نبودن باد می شود. عدم شارژ گاز به موقع کولر گازی و استفاده از آن در صورت عدم وجود گاز باعث اختلال در عملکرد آن شده و اگر این مشکل ادامه دار شود هزینه های سنگینی را برای کاربر در پی خواهد داشت. لازم به ذکر اسنت که برای شارژ گاز کولرگازی خود حتما باید از نیروی متخصص کمک بگیرید. شارژ گاز کولرگازی یکی از خدماتی است که در مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی توسط متخصصان انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی

نمایندگی تعمیرات کولرگازی تمام خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه می کند. بهره مندی این نمایندگی از مشاوران مجرب سبب شده تا مشتریان خریدی هوشمندانه داشته باشند. مشاوران این مجموعه تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران را دراختیار آن ها قرار می دهند. کاربران می توانند در راستای انتخابی بهتر به این نمایندگی مراجعه کرده و از اطلاعات مشاوران بهره مند شوند.

نمایندگی تعمیر کولرگازی انواع مختلف این دستگاه را در برند های مختلف به فروش می رساند. انواع این دستگاه ها  در این نمایندگی به صورت اورجینال و همراه با گارانتی معتبر به فروش می رسد. کاربران می توانند در راستای دریافت خدمات ذکر شده در کارت گارانتی به این نمایندگی مراجعه کنند. تعویض انواع قطعات فرسوده ی کولرگازی در این نمایندگی با جایگزینی نمونه های اورجینال همان قطعات انجام می شود.