ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM

ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM به مجموعه ای از ماژول های ارتباطی برای ارتباط سیستم های ویپ با اتوماسیون های داخلی اشاره دارد. زمانی که سیستم های مرکز تماس فعلی یک سازمان جوابگوی حجم تماس ها نباشد و یا اینکه قابلیت های آن نسبت به نیازهای سازمان و مشتریان پاسخگو نباشد در این صورت استفاده از سیستم های شخصی شده یا سفارشی شده ویپ بهترین راهکار برای توسعه ارتباط سازمانی می باشد.

همانطور که اطلاع دارید بسیاری از ادارات و سازمان ها دارای اتوماسیون های ارتباط با مشتری همچون CRM و ERP هستند. این نرم افزارها می توانند با سامانه ویپ یکپارچه سازی شود تا تماس های ورودی سازمان به نحو قابل توجهی مدیریت شود. ارتباط VoIP با CRM علاوه بر ایجاد بستر کنترلی جهت افزایش کیفیت پاسخگویی و بررسی نحوه استفاده پرسنل از خطوط تلفن و ثبت سوابق تماس، پس از بررسی اطلاعات مشتریان در پایگاه سازمان، تمامی آن را قبل از جواب دادن تماس، در اختیار اپراتور قرار می دهد. جهت برقراری ارتباط ویپ و CRM می توانید با کارشناسان شبکه در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا پس از ارائه مشاوره های رایگان، فرآیند نصب و راه اندازی آن انجام شود.

مزایای ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM

با استفاده از این سیستم می توان بدون ورود مستقیم به سیستم ویپ، از طریق همان اتوماسیون داخلی سازمان به هویت تماس گیرندگان، مکان های تماس گرفته شده و میزان مکالمات دسترسی پیدا کرد. در واقع مزیت جالب این سیستم این است که پس از تماس مشتریان، نرم افزار به صورت خودکار پس از جستجو در پایگاه اطلاعات سازمان، تمامی احتمالات را به وی اطلاع می دهد.

برای مثال در شرکت های ارائه دهنده اینترنت، هنگامی که مشتری تماس می گیرد، ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM میزان حجم باقیمانده اینترنت، زمان اتمام اعتبار و نحوه تمدید آن را به مشتری می گوید. همچنین اپراتورها نیز در این سیستم، تماس ها را آسان تر مدیریت می کنند. کاربران در اینجا می توانند با یک کلیک، شماره فرد مورد نظر را بگیرند و فقط جهت مکالمه گوشی تلفن را بردارند.

ماژول های ارتباط با تلفن VOIP در CRM

ماژول های این سیستم که توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران طراحی گردیده است، در سه بخش فروش، تحلیل عملکرد و ارتباط سازمان مورد استفاده قرار می گیرند. هریک از این ماژول ها با توجه به نیاز سازمان و میزان تماس ها متفاوت بوده و در موقعیت های متفاوتی به کار گرفته می شوند. ماژول ارتباط با تلفن VOIP در CRM در هر یک از بخش های فوق الذکر، با روش ها و ابزارهای متفاوتی راه اندازی می شود. در زیر برخی از مهمترین ماژول ها را برررسی می کنیم.

ماژول Agent

این ماژول اطلاعات کاملی درباره کارشناسان آماده پاسخگویی ارائه می دهد. ماژول Agent در زمره ماژول های نظارتی قرار می گیرد.

ماژول برقراری تماس

ماژول برقراری تماس امکان ایجاد تماس را از طریق پنل نرم ‌افزاری فراهم می کند. در این نوع ماژول، کارشناس با یک کلیک می تواند بدون برداشتن تلفن با مشتری تماس بگیرد.

ماژول احراز پرسنل شیفتی

برخی از سازمان ها که پرسنل شیفتی یا دورکار در امور پشتیبانی دارند، می توانند ماژول احراز پرسنل شیفتی را که یکی از انواع ماژول های ارتباط با تلفن VOIP در CRM است را راه اندازی کنند. این ماژول با احراز کاربر و صحت سنجی شخص پاسخگو، تماس های ورودی را بین اپراتورها تقسیم بندی کرده و گزارش تماس ها را در قالب تعداد تماس و فایل رکورد شده برای تیم مدیریت قابل بررسی می سازد.

ماژول Popup

این ماژول در بخش فروش مورد استفاده قرار می گیرد و تماس ورودی را به کارشناس پاسخگو اطلاع می دهد. در اینجا کاربر قبل از اینکه با تماس گیرنده صحبت کند تمامی اطلاعات آن فرد را مشاهده می کند.

اگر از سامانه های CRM و ERP در سازمان استفاده می کنید می توانید سیستم ویپ را از طریق آنها سفارشی سازی کنید. این کار را به متخصصان شبکه در مرکز سخت افزار ایران بسپارید تا پس از بررسی نیازهای شرکت شما، مناسب ترین ماژول را در آن پیاده سازی کنند. این مرکز از چندین سال تجربه موفق در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی مراکز تماس هوشمند برخودار است. در صورتی که از کاربری و الزامات ماژول های مرکز تماس اطلاعی ندارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه از خدمات مشاوره رایگان برخوردار شوید و متناسب با راهنمایی های آنان، برای راه اندازی سیستم مورد نظر اقدام نمایید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر