یکی دیگر از ماژول های نظارتی که به شما در کنترل هرچه بهتر فعالیت های مجموعه شغلی تان کمک می کند، ماژول Agent است. این ماژول اطلاعات کاملی از عملکرد پرسنلی که به عنوان پاسخگو در صف انتظار هستند، ارائه می دهد.

به عنوان مثال با استفاده از این ماژول می توانید به راحتی به تعداد تماس های پاسخداده شده س هر پاسخگو دسترسی پیدا کنید. همچنین وضعیت لحظه ای کاربر (آزاد یا در حال مکالمه بودن) وضعیت پاسخگویی کاربر ( در حال استراحت یا آماده پاسخگویی) و زمال آخرین تماس پاسخ داده شده از جمله اطلاعاتی است که پس از نصب و راه اندازی ماژول ایجنت در اختیار خواهید داشت. در واقع با راه اندازی ماژول ایجنت می توانید نظارت کامل تر و راحت تری بر کار پرسنل بخش پاسخ دهی مجموعه خود داشته باشید.

نحوه دریافت ماژول  Agent در مرکز سخت افزار ایران

یکی از روش هایی که امکان نظارت کامل تر و راحت تر بر کار پرسنل بخش پاسخدهی را به شما می دهد، سفارشی سازی مرکز تماس ویپ با ماژول Agent  است. نحوه دریافت ماژول Agent  در مرکز سخت افزار ایران به این ترتیب است که اول اطلاعات لازم توسط کارشناسان ما به اطلاع شما خواهد رسید.

تیم کارشناسان شبکه علاوه بر ارائه مشاوره های تخصصی در این زمینه، شما را در جریان تمام آنچه که نیاز دارید خواهند گذاشت. سپس ضمن بررسی محدودیت ها و پتانسیل های مجموعه مورد نظرتان، ماژول های مورد نیاز را به نحو احسن راه اندازی و اجرا می کنند. لازم است بدانید که فرایند راه اندازی ماژول Agent در مرکز سخت افزار ایران توسط افرادی انجام می شود که تجربه بالایی در اجرای پروژه های مشابه دارند. همکاران ما به شما کمک می کنند که ضمن سفارشی سازی مرکز تماس مجموعه مورد نظرتان، بهترین و کاربردی ترین ماژول های ارتباطی را نیز دریافت کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩