تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی از جمله تعمیرات تخصصی است که باید توسط متخصصین حرفه ای و آگاه انجام  گیرد. مرکز تعمیرات دستگاه کپی، با استعانت از الطاف الهی و با تلاش مستمر کارکنان خود توانسته است به عنوان یک مرکز منتخب در بین کاربران مطرح گردد.

دستگاه‌های کپی با هر کیفیتی و توسط هر شرکت سازنده‌ای که طراحی و ساخته شوند، به مرور زمان نیازمند سرویس، گردزدایی و یا تعمیر خواهند گشت. در این میان، نکته ی حائز اهمیت، این است که تربیت افراد متخصص درجهت تعمیر دستگاه کپی، کمک شایان ذکری به استفاده ی بهتر و بهینه تر دستگاه کپی خواهد کرد. امروزه دستگاه کپی جزئی لاینفک در ادارات و سازمان ها می باشد، ازین رو نیاز به تعمیرات آن هر روز احساس می شود.

وجود تعمیرگاه های مجاز جهت تعمیرات دستگاه کپی، کمک شایان ذکری به روند عملکرد ادارات خواهد کرد. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در این راستا، بهترین خدمات کیفی را به همکاران و هم وطنان گرامی عرضه می دارد.

واحدهای تعمیرات دستگاه کپی

واحدهای تعمیرات دستگاه کپی ، متشکل از واحدهایی هستند که تعمیرات برندهای مختلف دستگاه کپی را عهده دار می باشند. همان گونه که مستحضر هستید امروزه شرکت های متعددی د رتولید ماشین های اداری فعالیت دارند. از جمله معروف ترین این برندها می توان به  دستگاه کپی کانن ، شارپ ، توشیبا ، کونیکا مینولتا ، زیراکس ، اچ پی ، سامسونگ ، پاناسونیک و… اشاره کرد. نمایندگی تعمیرات کپی جهت تعمیرات دستگاه کپی هریک از این برندها کارگاهی مجزا را در نظر گرفته است و متخصصین و تعمیرکاران محصول مورد نظر را به همکاری فراخوانده است.

تجهیزات و امکانات مدرن جهت تعمیرات دستگاه کپی در هریک از واحدها فراهم شده و کاربران ماشین های اداری می توانند به راحتی و با خاطری آسوده تعمیرات دستگاه کپی خود را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات کپی بسپارند.

خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی

خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی به این شرح می باشد :

 

 • عیب‌یابی یونیت فیدر کپی زیراکس واصلاح آن در واحد تعمیرات کپی
 • تعویض پیکاپ دستگاه فتوکپی
 • تنظیم منو دستگاه کپی
 •  انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین کپی
 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید در بخش تعمیرات کپی
 •  بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به تعمیرات کپی
 • ایجاد تصویر در دستگاه کپی و خطاهای مربوط به آن
 • تعمیر AC power تعمیرات بخش High Voltage
 •  تعویض Blank Lamp در واحد تعمیرات دستگاه کپی
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی‌های مربوطه

 • تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی در کارگاه تعمیرات  دستگاه  کپی
 •  تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ کپی
 • بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن
 • سرویس کلی کپی
 •  ارائه ی خدمات مشاوره پیش از فروش و تعمیرات دستگاه  کپی
 • عرضه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی
 •  تعمیرو ترمیم تمامی مدل های کپی
 •  بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ کپی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات کپی
 • تعویض دولوپر کپی
 •  عیب‌یابی یونیت کاغذکش در بخش تعمیرات دستگاه کپی
 • شارژ کاتریج دستگاه کپی

اخبار دستگاه کپی و دیگر خبرها

واحد تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز علاوه برتعمیرات دستگاه کپی ، اخبار مرتبط با این حوزه را در اختیار کاربران گرامی قرامی دهد. اخبار این بخش شامل تازه ترین رویدادها و تحولات در دنیای ماشین های اداری می باشد. مرکز تعمیرات دستگاه کپی، نیرویی متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما کاربران گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه های خویش را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر تعمیرگاه ها بی نیاز گردید.

اخبار کپیمدیریت نمایندگی تعمیرات کپی به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز به تعویض قطعه در هریک ازمدل های دستگاه کپی ، این قطعات با محصولات اورجینال و شرکتی جایگزین گردند. جهت مطالعه ی اخبار دنیای کپی با ما همراه شوید.

نمایندگی فتوکپی / تعمیر فتوکپی / تعمیرات فتوکپی / تعمیر یونیت اسکن فتوکپی / تعمیرات یونیت اسکن فتوکپی / تعویض یونیت اسکن فتوکپی / تعمیر یونیت لیزر فتوکپی / تعمیرات یونیت لیزر فتوکپی / تعویض یونیت لیزر فتوکپی / تعمیر یونیت درام فتوکپی / تعمیرات یونیت درام فتوکپی / تعویض یونیت درام فتوکپی / تعمیر یونیت تانک دولوپر فتوکپی / تعمیرات یونیت تانک دولوپر فتوکپی / تعویض یونیت تانک دولوپر فتوکپی / تعمیر یونیت فیوزینگ فتوکپی / تعمیرات یونیت فیوزینگ فتوکپی / تعویض یونیت فیوزینگ فتوکپی / تعمیر یونیت کاغذکش فتوکپی / تعمیرات یونیت کاغذکش فتوکپی /

مقالات دستگاه کپی و دیگر مقالات

مقالات کپیمطالعه ی مقالات مرتبط با دستگاه ها ی کپی ، تکنولوژی به کاررفته در دستگاه های کپی ، قطعات مختلف دستگاه کپی و چگونگی عملکرد آن ها و… شما را در جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از محصولتان یاری خواهد نمود. د ر راستای تحقق این امر کارشناسان تعمیرات کپی در صدد برآمدند تا مقالات این بخش را در دو حوزه ی عمومی و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار دهند.

مقالات عمومی جهت مطالعه ی کاربران عمومی دستگاه کپی مفید خواهد بود و سایر مقالات در حوزه ی تخصصی ارائه خواهد شد که برای کاربران تخصصی دستگاه های کپی از جمله تعمیرکاران دستگاه کپی مفید می باشد. جهت مطالعه ی مقالات این بخش با ما همراه شوید.

تعویض یونیت کاغذکش فتوکپی / تعمیر برد پاور فتوکپی / تعمیرات برد پاور فتوکپی / تعویض برد پاور فتوکپی / تعمیر برد Power فتوکپی / تعمیرات برد Power فتوکپی / تعویض برد Power فتوکپی / تعمیر مین برد اصلی فتوکپی / تعمیرات مین برد اصلی فتوکپی / تعویض مین برد اصلی فتوکپی / تعمیر CCD فتوکپی / تعمیرات CCD فتوکپی / تعویض CCD فتوکپی / تعمیر RSPF فتوکپی / تعمیرات RSPF فتوکپی / تعویض RSPF فتوکپی / تعمیر SPF فتوکپی / تعمیرات SPF فتوکپی / تعویض SPF فتوکپی / تعمیر ADF فتوکپی /

انواع دستگاه کپی و دیگر محصولات کپی

محصولات کپیتولید نخستین دستگاه کپی به سال ۱۷۷۹برمی گردد. این دستگاه توسط توسط جیمز وات تولید شد. سیستم این دستگاه کپی با انتقال جوهر به صورت فیزیکی صورت می گرفت. پس از آن در سال ۱۹۳۷ یک فیزیکدان بلغاری به نام جورجی ناد جاکوف پی برد که هنگام قرارگیری در میدان الکتریکی و در صورتی که در معرض نور قرار گرفته باشید، بعضی از دی الکتریک ها قطبیت الکتریکی دائم پیدا خواهند نمود .دستگاه فتوکپی، یکی از مهم ترین محصولات ماشین های اداری است.

به دستگاهی که از اسناد یک تصویر دقیقاً مشابه آنها تهیه نماید، دستگاه فتوکپی می گویند. دستگاه های کپی تنوع بسیار زیادی دارند و هر کدام دارای عملکرد و ویژگی های خاص خود هستند. دستگاه کپی امروزه یکی از مهمترین لوازم و ماشین آلات در ادارات محسوب می شود. این وسیله سودمند در ادارات ، شرکت ها و حتی در منازل نیز کاربرد دارد. دستگاه های کپی از اجزای مختلفی تشکیل شده است،  در این بخش به معرفی مدل های مختلف دستگاه کپی می پردازیم.

سوالات متداول تعمیرات کپی

سوالات متداول کپی۱در این بخش پاسخ گویی به پرسش های متداول ماشین های اداری انجام خواهد شد. درصورتی که در استفاده از ماشین های اداری خود دچار مشکل هستید می توانید پرسش های خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کپی به تمامی پرسش های شما در حوزه ی ماشین های اداری پاسخ خواهند داد.

ذکر این نکته لازم است که ؛ تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ،  زیر نظر واحد( CRM)/ واحد ارتباط با مشتریان به دقت مورد بررسی قرار گرفته و به مدیریت گزارش خواهد شد. چنانچه در استفاده از دستگاه کپی  خود دچار مشکل هستید و یا برای استفاده از امکانات آن نیاز به راهنمایی دارید، می توانید پرسش های خود را به صورت حضوری و یا غیرحضوری از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت مطرح نمایید.

 نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی ، آماده ی ارائه ی خدمات تخصصی به هم وطنان گرامی در ارتباط با تعمیرات انواع مدل های دستگاه کپی می باشد. در صورتی که کاربر هریک از برندهای دستگاه کپی کپی هستید و در حال حاضر دستگاه شما احتیاج به تعمیر دارد با متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات کپی تماس بگیرید. مهندسین و کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت تعمیرات دستگاه شما آغاز خواهند نمود. سرعت وکیفیت در ارائه ی خدمات شعار اصلی ما در نمایندگی تعمیرات کپی می باشد. جهت بهره مندی از خدمات نمایندگی کپی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام فرمایید.

لینک های مفید

تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا / تعمیر تخصصی دستگاه کپی شارپ / تعمیر تخصصی دستگاه کپی برادر / تعمیر تخصصی دستگاه کپی کانن / تعمیر تخصصی دستگاه کپی زیراکس / تعمیر تخصصی دستگاه کپی ریکو / تعمیر تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر تخصصی دستگاه کپی اچ پی / تعمیر تخصصی دستگاه کپی دل / تعمیر تخصصی دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر تخصصی دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی کانن /

تعمیر دستگاه کپی  دل / تعمیر دستگاه کپی اچ پی / تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر دستگاه کپی ریکو / تعمیر دستگاه کپی شارپ / تعمیر دستگاه کپی توشیبا / تعمیر دستگاه کپی زیراکس / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر دستگاه کپی کیوسراتعمیرگاه مرکزی مادربرد / تعمیرگاه مرکزی بازیابی اطلاعات / تعمیرگاه مرکزی آل این وان / تعمیرگاه مرکزی تی وی مانیتور / تعمیرگاه مرکزی ویدئو پروژکتور /

  توصیه می کنیم از سپردن تعمیرات دستگاه کپی به  مراکز و تعمیرگاه های نامعتبر پرهیز نمایید.

تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، چند نکته ی مهم را در روند تعمیرات خود، مد نظر قرار داده است.بهره گیری از کارشناسان ارشد در تعمیرات دستگاه کپیاستفاده از قطعات اصل و اورجینال هنگام تعویض قطعاتبه‌روز و آپدیت تجهیزات موجود با ورود مدل‌های جدیدِ دستگاه کپیمشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان گرامیسرعت، دقت و تعهد در تعمیراتاعلام هزینه ی مناسب جهت تعمیرات دستگاه کپیارائه ی خدمات گارانتی پس از تعمیر

 

 • بهره گیری از کارشناسان ارشد در تعمیرات دستگاه کپی، که علاوه بر تحصیلات عالی، تجربه و مهارت لازم را در تعمیرات دستگاه کپی دارند.

 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال هنگام تعویض قطعات، ابزارآالات موجود در نمایندگی تعمیردستگاه کپی، توسط گروهی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین مهندسان حوزه‌ی سرویس و تعمیر دستگاه کپی خریداری شده‌اند.

 • تجهیزات موجود در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، با ورود مدل‌های جدیدِ دستگاه کپی به بازارهای جهانی، به‌روز و آپدیت می‌شوند تا کادر فنی این مرکز ابزار‌های سازگار و متناسب جهت تعمیر هر دستگاه را در اختیار داشته باشند.

 • مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان گرامی، کادر پشتیبانی مرکز تعمیرات دستگاه کپی، همواره آماده ی پاسخگویی به پرسش های تلفنی و حضوری شما هستند.

 • سرعت، دقت و تعهد در تعمیرات

 • اعلام هزینه ی مناسب جهت تعمیرات دستگاه کپی

 • ارائه ی خدمات گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، از جمله خدمات مرکز تعمیرات دستگاه کپی می باشد. دستگاه کپی کونیکا مینولتا از جمله برندهای محبوب در بازار است. ازین رو متخصصین این مرکز، دوره های تخصصی تعمیر این برند را پشت سر گذاشته اند. همچنین مهارت های لازم را در خصوص تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا کسب کرده اند.

ازین رو در صورت نیاز به تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا می توانید به واحد تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی مراجعه نمایید. پس از اعلام نقص دستگاه کپی و مشاوره با کارشناسان، روند تعمیرات آغاز گشته و پس از عیب یابی های اولیه واحد تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، تعمیرات این دستگاه را در اسرع وقت انجام خواهند داد.

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا، توسط کادر متخصصین فنی تعمیرات دستگاه کپی انجام  شده و بهترین خدمات را در زمینه ی تعمیر و اصلاح دستگاه فتوکپی توشیبا به مشتریان خود عرضه می کنند. دستگاه های فتوکپی توشیبا در دو نوع  اصلی تولید می شوند که عبارتند از :دستگاه فتوکپی تک کاره ی توشیبا و دستگاه فتوکپی چندکاره ی توشیبا، این دستگاه ها هر کدام در مدل های گوناگون در بازار موجود می باشند که قابلیت های خاص خود را دارند.

سرعت چاپ و وزن چاپ گرها ، نوع چاپگر و نحوه ی چاپ سیاه سفید یا رنگی بودن، سایز برگه A2,A3,A4 و نوع کارکرد آن اعم از چاپ ، پرینت ، اسکن و همچنین سخت افزار مورد استفاده در مدل های مختلف دستگاه فتوکپی توشیبا متفاوت است. متخصصین واحد تعمیرات دستگاه کپی توشیبا، ضمن علم به این موضوع، با قطعات مختلف این محصول آشنایی داشته و تعمیرات آن را به بهترین شکل انجام خواهند داد.

 

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

 

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی شارپ، به دلیل ساختار ظریف و خاصِ آن‌ها نیازمند ابزار و تجهیزات ویژه‌ای است که سازگاری و تناسب مورد نیاز را با محصولات این شرکت دارا باشند. دستگاه‌های فتوکپی شارپ به دلیل سابقه‌ی درخشان و طولانی‌ این شرکت در تولید و ساخت محصولات صنعت چاپ، با استقبال بسیاری از سوی کاربران و مشتریان این حوزه در سطح جهانی روبه‌رو گشته‌اند. تعمیرات دستگاه‌ کپی شارپ، می‌بایست مهارت‌های ویژه‌ی تعمیر و ترمیم را در دور‌های تخصصی و فوق تخصصی بین‌المللی و داخلی گذرانده باشند.

مهندسین و کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی شارپ، ضمن بهره مندی ازپیشرفته ترین تجهیزات، به تمام قطعات سخت افزاری و نرم‌افزاری محصولات این شرکت مسلط بوده و در صورت نیاز با مهارت‌های فوق‌تخصصی خود دستگاه‌های توشیبا را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد.

 

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

 

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در واحد تعمیرات دستگاه کپی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می گردد. این مرکز با در اختیار داشتن زبده‌ترین و برترین اساتید در حوزه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی اچ پی،  قادر به تعمیر و اصلاح تمامی مدل‌های دستگاه فتوکپی اچ‌ پی می‌باشد. کافی است برای درخواست تعمیرات دستگاه فتوکپی اچ پی با ما تماس بگیرید تا از اصلاح و بازیابی دستگاه کپی خود توسط یک مرکز معتبر و مجاز مطمئن گردید. مدیریت مجموعه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی اچ پی، از کارشناسان مجرب که آشنایی کافی با قطعات مختلف دستگاه کپی اچ پی داشته باشند، در این مرکز بهره برده است.

 

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

تعمیرات دستگاه کپی کانن

 

تعمیرات دستگاه کپی کانن

تعمیرات دستگاه دستگاه کپی کانن، یکی ازخدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی می باشد. دستگاه کپی کانن، به دلیل کیفیت بالای خود، توانسته است بخش عظیمی از بازارهای جهانی تجهیزات چاپ را به خود اختصاص دهد. دستگاه کپی کانن طرفداران خاص خود را دارد و بخش عمده‌ای از بازار داخلی چاپ و عکس، به تسخیر محصولات این شرکت درآمده است؛ لذا تعمیرات دستگاه کپی کانن در کشورمان اهمیت خاصی دارد.

واحد تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران، با علم به این موضوع، کارشناسان خود را ملزم به گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات دستگاه کپی کانن نموده است. از همین رو این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت بروز هر گونه نقص در دستگاه کپی کانن، متخصصین تعمیرات دستگاه کپی، قادر به رفع آن خواهند بود.

 

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

 

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس در واحد تعمیرات دستگاه کپی، توسط کارشناسان و مهندسین حرفه ای و متخصص انجام می گردد. این مرکز در جهت رفاه حال کاربران گرامی، به ارائه ی انواع خدمات در خصوص تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس می پردازد. با توجه به هزینه ی  بالای تهیه ی تجهیزات چاپ و هزینه‌بر بودن چنین دستگاه‌هایی، واحد تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس  محیطی ایجاد کرده است تا در صورت بروز نقص و خرابی در این دستگاه‌ها، امکان بهبود و ترمیم تمامی دستگاه‌ها به همان کیفیت و بهره‌وری اولیه وجود داشته باشد.

 

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

لینک های مفید

تعمیرات تخصصی کپی دل / تعمیرات تخصصی کپی اچ پی / تعمیرات تخصصی کپی شارپ / تعمیرات تخصصی کپی کانن / تعمیرات تخصصی کپی توشیبا / تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی کپی ریکو / تعمیرات تخصصی کپی / تعمیرات تخصصی کپی سامسونگ / تعمیرات تخصصی کپی پاناسونیکمرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه اصلی کپی پاناسونیک / تعمیرگاه اصلی کپی سامسونگ / تعمیرگاه اصلی کپی اچ پی /

تعمیرگاه اصلی کپی ریکو / تعمیرگاه اصلی کپی کیوسرا / تعمیرگاه اصلی کپی زیراکس / تعمیرگاه اصلی کپی کانن / تعمیرگاه اصلی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرگاه اصلی کپی توشیبا / تعمیرگاه اصلی کپی شارپ / تعمیرگاه مرکزی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / تعمیرگاه مرکزی نوت بوک / تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ /  تعمبرگاه مرکزی موبایل / تعمیرگاه مرکزی تبلت / تعمیرگاه مرکزی دستگاه کپی