تعمیر پرینتر در محل

پرینتر دستگاه پر مصرفی است که در اثر استهلاک یا بی احتیاطی کاربر پس از مدتی استفاده با مشکل افت کیفیت ساختاری رو به رو می شود. در چنین شرایطی بهترین راه ترمیم وضعیت دستگاه، استفاده از سرویس های تعمیر در محل است. چرا که پرینتر دستگاه حساس و آسیب پذیری است و از قطعات شکننده ای تشکیل می شود. فرقی نمی کند که پرینتر شما از چه برندی است و یا با چه مشکلی رو به رو است. کافی است با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا طی مدت زمان کوتاهی از سرویس تعمیر پرینتر در محل استفاده کنید. در ادامه شما را با جنبه های اصلی خدمات تعمیر دستگاه پرینتر در محل آشنا می سازیم.

تعمیر پرینتر در محل

مزیت اصلی سرویس تعمیر پرینتر در محل

مزیت اصلی استفاده از سرویس های تعمیرات چاپگر در محل، جلوگیری از شکستگی مجدد دستگاه در مسیر حمل و نقل چاپگر است. این موضوع زمانی اهمیت خود را به طور کامل نشان می دهد که چاپگر مورد نظر یک پرینتر غول پیکر باشد. البته نمایندگی تعمیرات پرینتر شعب مختلفی دارد که می توانید خیلی ساده نزدیک ترین شعبه به منزل یا محل کارتان را انتخاب کنید، اما به هرحال بهتر است در زمان و هزینه ی جا به جایی چاپگر معیوب صرفه جویی کنید و از سرویس های تعمیرات پرینتر در محل این دپارتمان تخصصی استفاده داشته باشید.

سرویس کلی چاپگر در محل

گاهی اوقات خرابی های پرینتر با یک پاکسازی اصولی و صحیح خیلی ساده برطرف می شود. به طور کلی سرویس پرینتر باید بسته به میزان استفاده از آن هر چند وقت یک بار صورت پذیرد. ذرات گرد و غبار و البته معضل جوهر ریزی می تواند باعث خرابی بسیاری از قطعات تشکیل دهنده ی پرینتر شود. برای سرویس پرینتر هم می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شارژ کارتریج پرینتر در محل

شارژ کارتریج دستگاه کپی، تعویض کارتریج و عیب یابی ساختار تشکیل دهنده ی کارتریج برخی از خدماتی است که زیر مجموعه ی سرویس های تعمیر انواع پرینترها در محل قرار می گیرد. معمولا اختلالات کارتریج با افت شدید کیفیت چاپ اسناد همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات پرینتر روند شارژ کارتریج را با استفاده از تونرهای مرغوب به اتمام می رساند.

تعمیر درام پرینتر در منزل یا محل کار شما

درام از اصلی ترین قطعات موجود در پرینترهای مختلف است. این قطعه وظیفه ی انتقال تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. بنابراین یک اختلال جزیی در ساختار سازنده ی درام به از کار افتادگی کامل پرینتر ختم می شود. فراموش نکنید که خرابی درام خیلی ساده می تواند به سایر قطعات پرینتر سرایت کند. اگر شاهد خطوط زائد، لکه های اضافی و یا پیدایش مشکل تیرگی پس زمینه ی صفحات خروجی از پرینتر هستید، برای بررسی درام و دریافت سرویس های تعمیراتی پرینتر در منزل اقدام کنید.

تعمیر مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

یکی دیگر از خدماتی که همه روزه به عنوان سرویس تعمیر دستگاه چاپگر در محل ارائه می شود، رفع مشکل گیر کردن کاغذ در چاپگر است. مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر باعث اسراف کاغذ و دوباره کاری های فراوانی می شود. اغلب اوقات زمانی شاهد گیر کردن پی در پی کاغذ در پرینتر خواهید بود که ظرفیت ماهیانه ی پرینتر را از یاد ببرید و مرتبا از پرینتر کار بکشید. استهلاک در چنین شرایطی خیلی سریع کارایی کاغذکش را از بین خواهد برد. اگر مرتبا کاغذ در پرینتر گیر می کند، پرینتر را خاموش کنید و از سرویس های تعمیر پرینتر در محل استفاده کنید.

Rate this post
دیدگاه خود را وارد کنید :