تعمیر پرینتر در محل

پرینتر دستگاه پر مصرفی است که در اثر استهلاک یا بی احتیاطی کاربر پس از مدتی استفاده با مشکل افت کیفیت ساختاری رو به رو می شود. در چنین شرایطی بهترین راه ترمیم وضعیت دستگاه، استفاده از سرویس های تعمیر در محل است. چرا که پرینتر دستگاه حساس و آسیب پذیری است و از قطعات شکننده ای تشکیل می شود. فرقی نمی کند که پرینتر شما از چه برندی است و یا با چه مشکلی رو به رو است. کافی است با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا طی مدت زمان کوتاهی از سرویس تعمیر پرینتر در محل استفاده کنید. در ادامه شما را با جنبه های اصلی خدمات تعمیر دستگاه پرینتر در محل آشنا می سازیم.

تعمیر پرینتر در محل

مزیت اصلی سرویس تعمیر پرینتر در محل

مزیت اصلی استفاده از سرویس های تعمیرات چاپگر در محل، جلوگیری از شکستگی مجدد دستگاه در مسیر حمل و نقل چاپگر است. این موضوع زمانی اهمیت خود را به طور کامل نشان می دهد که چاپگر مورد نظر یک پرینتر غول پیکر باشد. البته نمایندگی تعمیرات پرینتر شعب مختلفی دارد که می توانید خیلی ساده نزدیک ترین شعبه به منزل یا محل کارتان را انتخاب کنید، اما به هرحال بهتر است در زمان و هزینه ی جا به جایی چاپگر معیوب صرفه جویی کنید و از سرویس های تعمیرات پرینتر در محل این دپارتمان تخصصی استفاده داشته باشید.

سرویس کلی چاپگر در محل

گاهی اوقات خرابی های پرینتر با یک پاکسازی اصولی و صحیح خیلی ساده برطرف می شود. به طور کلی سرویس پرینتر باید بسته به میزان استفاده از آن هر چند وقت یک بار صورت پذیرد. ذرات گرد و غبار و البته معضل جوهر ریزی می تواند باعث خرابی بسیاری از قطعات تشکیل دهنده ی پرینتر شود. برای سرویس پرینتر هم می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شارژ کارتریج پرینتر در محل

شارژ کارتریج دستگاه کپی، تعویض کارتریج و عیب یابی ساختار تشکیل دهنده ی کارتریج برخی از خدماتی است که زیر مجموعه ی سرویس های تعمیر انواع پرینترها در محل قرار می گیرد. معمولا اختلالات کارتریج با افت شدید کیفیت چاپ اسناد همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات پرینتر روند شارژ کارتریج را با استفاده از تونرهای مرغوب به اتمام می رساند.

تعمیر درام پرینتر در منزل یا محل کار شما

درام از اصلی ترین قطعات موجود در پرینترهای مختلف است. این قطعه وظیفه ی انتقال تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. بنابراین یک اختلال جزیی در ساختار سازنده ی درام به از کار افتادگی کامل پرینتر ختم می شود. فراموش نکنید که خرابی درام خیلی ساده می تواند به سایر قطعات پرینتر سرایت کند. اگر شاهد خطوط زائد، لکه های اضافی و یا پیدایش مشکل تیرگی پس زمینه ی صفحات خروجی از پرینتر هستید، برای بررسی درام و دریافت سرویس های تعمیراتی پرینتر در منزل اقدام کنید.

تعمیر صدای غیر طبیعی پرینتر

اگر از پرینتر خود صدای غیر عادی می شنوید، بدون شک مشکلی در سخت افزار داخلی آن به وجود آمده است. چنین صدایی ممکن است نشانه ای از توقف کارتریج یا جمع شدن کاغذ باشد. اگر در اسرع وقت رسیدگی نکنید، ممکن است خرابی دائمی رخ دهد که تعمیر آن بسیار هزینه بر خواهد بود.

در چنین مواقعی سعی نکنید خودتان دستگاه را تعمیر کنید. هر چه سریع تر با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا در مورد پروسه تعمیر و مشکلات احتمالی راهنمایی شوید.

تعمیر مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

یکی دیگر از خدماتی که همه روزه به عنوان سرویس تعمیر دستگاه چاپگر در محل ارائه می شود، رفع مشکل گیر کردن کاغذ در چاپگر است. مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر باعث اسراف کاغذ و دوباره کاری های فراوانی می شود. اغلب اوقات زمانی شاهد گیر کردن پی در پی کاغذ در پرینتر خواهید بود که ظرفیت ماهیانه ی پرینتر را از یاد ببرید و مرتبا از پرینتر کار بکشید. استهلاک در چنین شرایطی خیلی سریع کارایی کاغذکش را از بین خواهد برد. اگر مرتبا کاغذ در پرینتر گیر می کند، پرینتر را خاموش کنید و از سرویس های تعمیر پرینتر در محل استفاده کنید.

رفع مشکلات نرم افزاری پرینتر

انباشته شدن تسک های چاپ قبلی

لغو شدن پرینت ممکن است به دلیل انباشته شدن مجموعه ای از درخواست های چاپ باشد. چنانچه پرینت فایلتان آغاز نشد، خاموش و روشن کردن دستگاه را امتحان کنید.

نیاز به آپدیت نرم افزارها

گاهی عدم کارکرد صحیح و تشخیص ندادن قطعاتی مثل کارتریج جدید، به دلیل نیاز به آپدیت نرم افزار صورت می گیرد. با پشتیبان تلفنی نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا شما را در مورد نحوه آپدیت نرم افزار راهنمایی کنند.

عدم شناسایی درایور

 اگر از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید، ممکن است به دلیل مشکل در درایورها بین سیستم و پرینتر ارتباط ایجاد نشود. برای رفع این مشکل، باید مراحلی را در کنترل پنل ویندوز طی کنید. برای دریافت راهنمای مرحله به مرحله، می توانید با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید.

تشخیص ندادن جوهر کارتریج

یکی از اشکالات متداولی که کاربران با آن مواجه هستند، تشخیص ندادن جوهر کارتریج است. دلایل مختلفی منجر به این اشکال می شوند که عبارتند از:

  • ریست نشدن مموری : زمانی که کارتریج جدید را در دستگاه جایگذاری می کنید، پرینتر باید آن را تشخیص دهد. سپس باید مموری خود را ریست کرده و آماده استفاده از قطعه جدید شود. گاهی این تشخیص دچار مشکل می شود. در چنین مواقعی پرینتر جایگاه کارتریج را خالی تشخیص داده یا تصور می کند همان کارتریج قدیمی دوباره جایگذاری شده است.
  • باز نکردن روکش کارتریج : فراموش کردن برداشتن روکش کارتریج، مانع شناسایی آن توسط پرینتر می شود. بنابراین این مورد را به یاد داشته باشید که روکش باید به طور کامل برداشته شود.
  • کثیفی یا خرابی اجزای پرینتر : چنانچه موارد بالا به درستی انجام شده، اما هنوز کارتریج شناسایی نشد است، باید احتمال خرابی قطعات دیگر را در نظر بگیرید. همچنین ممکن است قطعات کثیف شده باشند که مانع انتقال اطلاعات می شود.

برای رفع هر یک از این مشکلات، می توانید از خدمات تعمیر پرینتر در محل هم استفاده کنید. با پشتیبان تلفنی نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا در این مود مشاوره لازم را دریافت کنید.

4.7/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩