تعمیر ماشین لباسشویی

در حال حاضر ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانه است که خرابی آن می تواند اهالی منزل را با دردسر های زیادی مواجه کند. از این رو تعمیر لباسشویی در بین کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی جایگاه ویژه ای دارد. در مراکز معتبر تعمیرات لباسشویی، برند های مختلف را با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت تعمیر می کنند. همچنین هزینه تعمیرات در این مراکز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. در ادامه به جزئیات بیشتری از این مبحث می پردازیم. با ما همراه باشید.

نعمیر لباسشویی

رایج ترین موارد درخواست تعمیر لباسشویی

عیب یابی و تعمیر لباسشویی باید توسط تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده انجام شود. در اغلب مواقع افراد با مشاهده مشکلات زیر از مراکز معتبر جهت دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی درخواست کمک می کنند. در ادامه به این مشکلات اشاره می کنیم:

عدم تخلیه آب لباسشویی؛ اولین دلیل درخواست تعمیر

عدم تخلیه آب لباسشویی یکی از متداول ترین مشکلاتی است که ممکن است هر چند مدت یک بار اتفاق بیافتد و افراد درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کنند. مهم ترین علت تخلیه نشدن آب لباسشویی مربوط به مشکلات پمپ دستگاه است.

پمپ لباسشویی از اصلی ترین قطعات دستگاه است که به طور معمول هر 10 سال یک بار باید آن را تعویض کرد. در صورتی که در پمپ دستگاه مشکلی رخ دهد، فقط تکنسین ها می توانند آن را تشخیص داده و نسبت به تعمیرات لباسشویی اقدام نمایند.

باقی ماندن پودر لباسشویی در مخزن؛ اختلال در عملکرد دستگاه

برخی مواقع ممکن است به دلیل وارد نشدن آب به لباسشویی، پودر داخل مخزن دستگاه بماند و کاربران درخواست تعمیر لباسشویی کنند. در این شرایط ابتدا باید قفل درب را بررسی کنید و مشکل را در عملکرد بردها و عناصر امنیتی جستجو کنید.

اگر در این قسمت ها ایرادی وجود نداشت، باید به سراغ شیر برقی بروید. شیر برقی قطعه مهمی است که در برند های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. مشکلاتی که در شیر برقی رخ می دهد، باید توسط تکنسین های مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی تشخیص داده شود و برطرف گردد.

روشن نشدن لباسشویی و درخواست تعمیر دستگاه

یکی از پیش پا افتاده ترین دلایل روشن نشدن لباسشویی، قطع شدن پریز یا اتصالات داخلی دستگاه است. در اغلب مواقع به دلیل سوختگی برد اصلی، دستگاه روشن نمی شود. برد که به منزله مغز دستگاه عمل می کند، با بروز هر گونه اختلال در آن باید از تعمیرکاران مجرب لباسشویی کمک گرفت.

در برخی مواقع نیز برد دستگاه ایرادی ندارد و به دلیل سوختگی نمایشگر، برنامه ها نمایش داده نمی شود. به هر حال لازم است از خدمات مراکز تعمیرات لباسشویی درخواست کمک کرده تا جهت رفع ایراد دستگاه مراجعه کنند.

سیاهی لاستیک لباسشویی؛ مشکلی ساده اما مهم

سیاهی لاستیک لباسشویی غالبا با بوی بد و نامطبوع همراه است که در تمام فضای اطراف لباسشویی به مشام می رسد. این مشکل می تواند به مرور لباسشویی را با مشکلات جدی روبرو کند. به منظور جلوگیری از بروز این مشکل می توانید پس از اتمام کار لباسشویی، درب آن را باز بگذارید و لاستیک را با دستمال نخی و نرم کاملا خشک کنید.

برای اینکه سیاهی لاستیک بیشتر منتشر نشود، لازم است هر چند مدت یک بار آن را جرم گیری کنید. اما در صورتی که حجم مشکل بیشتر باشد، باید از مراکز تعمیر لباسشویی درخواست تعویض لاستیک دستگاه کنید.

سر و صدای زیاد لباسشویی؛ مخل آرامش خانه

زمانی که برای سر و صدای زیاد لباسشویی از نمایندگی ها درخواست ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی می کنید، باید بدانید صدا از کدام بخش دستگاه به گوش می رسد. بروز صدای ناهنجار در لباسشویی نشان دهنده وجود مشکل در پمپ دستگاه است. اگر دستگاه دچار لرزش شده است، باید کمک فنر ها، بلبرینگ و یا قسمت های دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

تراز نبودن محل نصب لباسشویی نیز می تواند باعث ایجاد لرزش در دستگاه شده و آن را با مشکل مواجه می کند. برای عیب یابی دستگاه می توانید تسمه را بردارید و دیگ و موتور را بچرخانید تا بدانید صدا از کدام قسمت به گوش می رسد. چنانچه در این کار مهارت ندارید، باید کار را به تکنسین های مجرب واگذار کنید.

نشتی آب و درخواست تعمیر ماشین لباسشویی

دلایل زیادی می تواند باعث نشتی آب از دستگاه و درخواست تعمیر لباسشویی شود. بروز ایراد در شیلنگ ورودی یا خروجی آب، آسیب رسیدن به خرطومی جا پودری به دیگ، بروز مشکل در خرطومی دیگ فیلتر، اشکال در عملکرد دیگ لباسشویی و موارد دیگر، همگی باعث نشتی آب از لباسشویی می شوند.

شکستگی درب لباسشویی

هنگامی که لباسشویی در حال شستشوی لباس ها است، میکرو سوئیچ فعال است و نمی توان درب را باز کرد. اگر در این وضعیت برای باز کردن درب تلاش کنید، دستگیره آن دچار شکستگی می شود. به منظور تعویض آن باید دارای تجهیزات خاصی باشید. به این ترتیب لازم است از مراکز تعمیرات لباسشویی و تکنسین های مجرب کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی در محل

یکی از مهم ترین مزایای تعمیر لباسشویی، حضور تکنسین ها در محل مورد نظر مشتری و رفع مشکل است. تعمیرات لباسشویی در محل مزایای فراوانی دارد. صرفه جویی در زمان و برطرف کردن سریع ایرادات، صرفه جویی در هزینه ها، جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه در حین حمل و نقل به تعمیرگاه و امکان نظارت بر کار تعمیرکاران، از مهم ترین مزیت های تعمیر در محل است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر لباسشویی در تمام دستگاه ها یکسان نیست. چرا که فاکتور های متعددی در تعیین هزینه موثر هستند. این فاکتور ها شامل نوع دستگاه، برند آن، علت خرابی، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات و غیره هستند. تکنسین ها ابتدا دستگاه را بررسی کرده و پس از عیب یابی و تشخیص مشکل، هزینه تعمیرات لباسشویی را اعلام می کنند و در جهت رفع ایرادات اقدام می نمایند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر