تعمیر دستگاه کپی در محل

خیلی از افراد، زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و ترمیم دستگاه فتوکپی رو ندارن. از طرفی وزن بعضی از مدل های این دستگاه بالاس و جابجاییش دردسرهای خاص خودشو داره. در این شرایط، تعمیر دستگاه کپی در محل انتخاب خوبیه تا کاربرا بدون جابجایی دستگاه، شاهد برطرف شدن مشکلاتش باشن. نمایندگی کپی با ارائه خدمات سرویس در محل، شرایطی رو فراهم کرده که تعمیرات فتوکپی به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان انجام بشه.

شما عزیزان میتونین ضمن برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کپی، سرویس در محل رو در محل کار یا منزل خودتون دریافت کنین. تیم تعمیرات دستگاه کپی در محل، به آدرس شما اعزام میشن و اقدامات مورد نیاز برای رفع مشکلات دستگاه رو انجام میدن. تجربه بالا در کنار دانش فنی و تخصصی، به همکارای ما این توانایی رو داده که تمامی ایرادهای فتوکپی از برندهای مختلف رو به بهترین شکل برطرف کنن. برای آشنایی با نحوه دریافت این سرویس، به ادامه مطلب توجه کنین.

تعمیر دستگاه کپی در محل

نحوه دریافت خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل

برای دریافت خدمات تعمیر کپی در محل، باید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرین. بعد درخواست دریافت خدمات و مدل محصول رو ثبت کنین و منتظر تماس همکارای ما باشین. بعد از اینکه مشاورای ما با شما تماس گرفتن و اطلاعاتی مثل آدرس محل مورد نظر، نوع و مدل فتوکپی و ایرادهای عملکردی اونو از شما گرفتن، در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیرات به منزل یا محل کار شما میکنن.

 بعد از حضور تعمیرکار در محل کار شما و بررسی دقیق دستگاه کپی و بخش های مختلفش، اقدامات لازم در حضور شما انجام میشه. تعمیر دستگاه کپی در محل، شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این محصول میشه. بعد از طی پروسه تعمیر، فتوکپی شما بدون هیچ ایرادی و مثل روز اول به شما تحویل داده میشه.

تعمیر فتوکپی در محل

خدمات تعمیر فتوکپی در محل

اقداماتی مثل بررسی و تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، رفع مشکلات یونیت تغذیه، تعمیرات برد پاور، تعمیر تخصصی مین برد، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، رفع افت کیفیت کپی، تعمیر و تعویض بردها و مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر دکمه های از کار افتاده، تعمیر و تعویض تاچ پنل، رفع مشکلات وایرلس، رفع نواقص عملکردی یونیت درام، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، رفع مشکل چروک شدن کاغذ، شارژ کارتریج کپی، تعویض دولوپر، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، تنظیم کیفیت چاپ و منوال سرویس دستگاه کپی، جزء مهم ترین خدمات تعمیرات دستگاه کپی در محل محسوب میشن.

 برای بهره مندی از  این خدمات، کافیه با واحد تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران تماس برقرار کنین. تمامی سرویس های تعمیر دستگاه کپی در محل ، با ضمانت نامه معتبر همراه هستن. یعنی میتونین مشکلات احتمالی رو در بازه زمانی یک ماهه پیگیری کنین.

نمایندگی تعمیر کپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل چه مزایایی دارد؟

بیشتر دستگاه های کپی وزن بالایی دارن و جابجا کردنشون سخته. گاهی هم در حین انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات، فتوکپی ضربه میخوره و آسیب میبینه. یکی از مهم ترین مزایای تعمیرات دستگاه کپی در محل، به حداقل رسیدن چنین مخاطراتی هست. وقتی تعمیرکار به منزل شما بیاد، دیگه نیاز به جابجایی دستگاه نیست و احتمال ضربه خوردنش هم وجود نداره.

دومین مزیت سرویس در محل دستگاه کپی، صرفه جویی در زمان هست. لازم نیست از وقت کاریتون صرف کنین تا دستگاه کپی رو به تعمیرگاه ببرین و برگردونین. نظارت بر کار تکنسین هم مزیت دیگه ایه که سرویس کپی در محل داره. وقتی بررسی و تعمیر دستگاه در حضور خود شما انجام بشه، میتونین بر مراحل کار تعمیرکارا نظارت کامل داشته باشین و در صورت بروز خطا، بهشون تذکر بدین.

ویژگی های سرویس در محل دستگاه کپی

از جمله ویژگی های تعمیر فتوکپی در محل، باید به تخصصی بودن سطح تعمیرات اشاره کرد. برای اینکه کیفیت فرایند ترمیم در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیرات کپی در مرکز نداشته باشه، مجرب ترین تعمیرکارای فتوکپی به محل مورد نظر کاربر اعزام میشن. این افراد، کارشناسای ارشد تعمیرات ماشین های اداری هستن و علاوه بر برخورداری از تجربه ای چندین ساله، دوره های تخصصی و فوق تخصصی ترمیم این محصولات رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتن. به همین دلیل کاربرا میتونن اطمینان داشته باشن که با استفاده از خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل ، شاهد برطرف شدن کلیه مشکلات دستگاه مورد نظرشون به سرعت و به شکل حرفه ای هستن.

 یه ویژگی بارز این سرویس، به روز بودن خدمات ارائه شده هست. با این توضیح که به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و درجه یک، تعمیرات دستگاه کپی شما مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام میشه. مواردی مثل استفاده از قطعات با کیفیت، بهره مندی از دستگاه های تعمیراتی جدید، تمیز کردن قطعات در حین تعمیر، استفاده از قطعات یدکی اورجینال و سرعت بالای خدمات رسانی رو هم باید به ویژگی های تعمیرات کپی در محل اضافه کرد.

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی، عنوان مجموعه ایه که به صورت تخصصی و حرفه ای، در زمینه ی فروش و ترمیم انواع مدل های فتوکپی فعالیت میکنه. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت میکنن که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستن و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول رو دارن. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری رو مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه میدن.

 انواع برندهای مطرح از جمله کانن، کونیکا مینولتا، ریکو، اچ پی، زیراکس، کیوسرا و … در نمایندگی دستگاه کپی مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار میگیره. به این ترتیب، شما عزیزان میتونین از ترمیم فتوکپی خودتون به صورت حرفه ای اطمینان داشته باشین و اونو مثل روز اول از همکارای ما تحویل بگیرین.

Rate this post
دیدگاه خود را وارد کنید :