تعمیر دستگاه کپی در محل

خیلی از افراد، زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و ترمیم دستگاه فتوکپی رو ندارن. از طرفی وزن بعضی از مدل های این دستگاه بالاس و جابجاییش دردسرهای خاص خودشو داره. در این شرایط، تعمیر دستگاه کپی در محل انتخاب خوبیه تا کاربرا بدون جابجایی دستگاه، شاهد برطرف شدن مشکلاتش باشن. نمایندگی کپی با ارائه خدمات سرویس در محل، شرایطی رو فراهم کرده که تعمیرات فتوکپی به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان انجام بشه.

شما عزیزان میتونین ضمن برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کپی، سرویس در محل رو در محل کار یا منزل خودتون دریافت کنین. تیم تعمیرات دستگاه کپی در محل، به آدرس شما اعزام میشن و اقدامات مورد نیاز برای رفع مشکلات دستگاه رو انجام میدن. تجربه بالا در کنار دانش فنی و تخصصی، به همکارای ما این توانایی رو داده که تمامی ایرادهای فتوکپی از برندهای مختلف رو به بهترین شکل برطرف کنن. برای آشنایی با نحوه دریافت این سرویس، به ادامه مطلب توجه کنین.

تعمیر دستگاه کپی در محل

نحوه دریافت خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل

برای دریافت خدمات تعمیر کپی در محل، باید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرین. بعد درخواست دریافت خدمات و مدل محصول رو ثبت کنین و منتظر تماس همکارای ما باشین. بعد از اینکه مشاورای ما با شما تماس گرفتن و اطلاعاتی مثل آدرس محل مورد نظر، نوع و مدل فتوکپی و ایرادهای عملکردی اونو از شما گرفتن، در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیرات به منزل یا محل کار شما میکنن.

 بعد از حضور تعمیرکار در محل کار شما و بررسی دقیق دستگاه کپی و بخش های مختلفش، اقدامات لازم در حضور شما انجام میشه. تعمیر دستگاه کپی در محل، شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این محصول میشه. بعد از طی پروسه تعمیر، فتوکپی شما بدون هیچ ایرادی و مثل روز اول به شما تحویل داده میشه.

تعمیر فتوکپی در محل

خدمات تعمیر فتوکپی در محل

اقداماتی مثل بررسی و تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، رفع مشکلات یونیت تغذیه، تعمیرات برد پاور، تعمیر تخصصی مین برد، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، رفع افت کیفیت کپی، تعمیر و تعویض بردها و مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر دکمه های از کار افتاده، تعمیر و تعویض تاچ پنل، رفع مشکلات وایرلس، رفع نواقص عملکردی یونیت درام، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، رفع مشکل چروک شدن کاغذ، شارژ کارتریج کپی، تعویض دولوپر، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، تنظیم کیفیت چاپ و منوال سرویس دستگاه کپی، جزء مهم ترین خدمات تعمیرات دستگاه کپی در محل محسوب میشن.

 برای بهره مندی از  این خدمات، کافیه با واحد تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران تماس برقرار کنین. تمامی سرویس های تعمیر دستگاه کپی در محل ، با ضمانت نامه معتبر همراه هستن. یعنی میتونین مشکلات احتمالی رو در بازه زمانی یک ماهه پیگیری کنین.

نمایندگی تعمیر کپی در محل

تعمیر مین برد دستگاه کپی

مین برد بخشی است که وظیفه پردازش اطلاعات را در دستگاه کپی بر عهده دارد. همین یک جمله نشان دهنده اهمیت مین برد در دستگاه های فتوکپی و همچنین تخصصی بودن وظیفه آن است. چنانچه مین برد دچار خرابی شده باشد داده های ورودی دستگاه به صورت کامل و صحیح پردازش نشده و در نتیجه سند خروجی نیز ایراد خواهد داشت. 

تعمیر مین برد دستگاه کپی باید صرفا توسط افراد متخصص با دانش فنی بالا صورت گیرد تا از وارد شدن آسیب های جانبی حین تعمیر به دستگاه جلوگیری شود. 

تکنسین های حاضر در بخش تعمیرات دستگاه کپی مرکز سخت افزار ایران از متخصص ترین افراد در زمینه عیب یابی و تعمیر دستگاه های فتوکپی هستند و کاربران می توانند با اطمینان بابت کیفیت خدمات ارائه شده، برای تعمیر دستگاه خود به این مرکز مراجعه نمایند. در صورت نیاز به تعویض قطعه این مرکز اصل بودن قطعات مورد استفاده را نیز تضمین می کند.

تعمیرات دستگاه کپی با مشکل گیر کردن کاغذ

یکی از مشکلاتی که کاربران دستگاه های کپی عموما با آن مواجه می شوند گیر کردن کاغذ درون دستگاه است. گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی می تواند کاربران تازه کار را نگران کند، اما جای نگرانی نیست. این مساله اگرچه موجب هدر رفت کاغذ و وارد شدن خسارت مالی به کاربران می شود، اما تعمیر آن نسبتا ساده بوده و تکنسین های مرکز سخت افزار ایران آن را به سرعت برطرف می کنند. اولین مرحله در تعمیر دستگاه کپی در تمامی موارد عیب یابی است. 

اهمیت این مرحله به حدی است که گاهی عنوان می شود که در صورت عیب یابی صحیح و تخصصی هفتاد درصد مسیر تعمیرات دستگاه فتوکپی طی شده است. یکی از اصلی ترین دلایل گیر کردن کاغذ درون دستگاه کپی نامناسب بودن کاغذ و کیفیت پایین آن است. 

در مواردی که با چنین مشکلی مواجه شدید اولین قدم تعویض نوع کاغذ است. در صورتی که مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی با این راهکار برطرف نشد احتمالا یکی از بخش های سخت افزاری دستگاه دچار مشکل شده است. گیر کردن کاغذ در دستگاه می تواند به دلیل فرسوده بودن غلطک، چسبناک بودن رولرها، وجود گرد و خاک در تونر و موارد دیگر باشد.

تعمیر فیوزینگ دستگاه فتوکپی

فیوزینگ بخشی از دستگاه کپی است که در آخرین مرحله تشکیل تصویر وارد عمل شده و موجب می شود که تصویر روی کاغذ تشکیل شود. ایراد در این قطعه به هر صورتی موجب می شود که خطوط اضافی روی کاغذ مشاهده شود یا حتی سند چاپی غیرقابل خواندن باشد. تعمیر فیوزینگ نیز یکی دیگر از بخش های تعمیر دستگاه کپی است که توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ارائه می شود. در چنین مواردی ابتدا لازم است که دستگاه به طور دقیق عیب یابی شده و قطعات آسیب دیده فیوزینگ مشخص شوند. 

از جمله مشکلات رایج فیوزینگ می توان به زدگی بدنه، خرابی ترمیستور، آلودگی ناخنک های تفلون و آلودگی هات رولر اشاره کرد. یکی از موارد مهمی که لازم است تکنسین در آن مهارت داشته باشد تشخیص میزان خرابی قطعه است. با توجه به هزینه روزافزون قطعات و لوازم الکترونیکی، در مرکز سخت افزار ایران توصیه به تعمیر قطعه آسیب دیده می شود. 

از همین رو تکنسین های این مرکز در هنگام مراجعه برای تعمیرات دستگاه فتوکپی در ابتدا سعی می کنند که قطعه آسیب دیده را تعمیر کنند. اما گاهی اوقات ممکن است فیوزینگ دستگاه کپی به حدی آسیب دیده باشد که امکان تعمیر آن نباشد. در چنین مواردی برای تعمیر دستگاه کپی لازم است که فیوزینگ تعویض شود.

تعمیردستگاه کپی با مشکل چروک شدن کاغذ

چروک شدن کاغذ و گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی دو ایراد کاملا متفاوت بوده و با داشتن دانش کافی نسبت به تفاوت های این دو می توانید در هنگام ثبت درخواست تعمیر دستگاه کپی توضیحات دقیقی به تکنسین ارائه دهید. گیر کردن کاغذ به مواردی گفته می شود که همه یا بخشی از کاغذ از دستگاه خارج نمی شود. 

اما در موارد دیگر کاغذ به صورت چروک و تاخورده از دستگاه خارج می شود. چنانچه متوجه چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی شدید بهتر است ابتدا کاغذ و سینی آن را بررسی کرده و در صورت امکان نوع کاغذ را نیز تغییر دهید. پس از تنظیم تمامی موارد مربوط  به سینی کاغذ چنانچه مشکل چروک شدن کاغذ همچنان پابرجا بود بهتر است جهت تعمیرات دستگاه فتوکپی خود با مرکز سخت افزار ایران تماس حاصل نموده و درخواست خود را ثبت کنید. 

تکنسین های این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدام به بررسی، عیب یابی و در نهایت تعمیر دستگاه کپی می نمایند. چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می تواند ناشی از وجود شئ خارجی و مزاحم در غلطک های داخلی یا خارجی، مسدود بودن سینی دستگاه، قدیمی بودن فیوز مونتاژ یا مواردی از این دست باشد.

تعمیر و تعویض کارتریج دستگاه کپی

کارتریج تونر در واقع همان رنگ یا پودر دستگاه کپی است که بسته به رنگی یا سیاه و سفید بودن دستگاه متفاوت است. به طور کلی کارتریج ها در چهار رنگ اصلی قرمز، زرد، آبی و مشکی در بازار وجود دارند. کارتریج یکی از بخش های مصرفی دستگاه های کپی است که پس از مدتی استفاده تمام شده و نیاز به تعویض خواهد داشت. 

در صورتی که تعویض یا شارژ کارتریج به تعویق بیفتد آسیب های جانبی فراوانی به دستگاه وارد خواهد شد، از همین رو توصیه اکثر متخصصین این است که در صورت اتمام کارتریج در اولین فرصت آن را تعویض نمایید تا نیازی به تعمیر دستگاه کپی نداشته باشید. اما چه زمانی باید نسبت به تعویض کارتریج اقدام کرد؟ دستگاه های کپی معمولا اتمام کارتریج را به صورت یک هشدار یا ارور به کاربر اطلاع می دهند. 

علاوه بر این عموما هر کارتریج تعداد مشخصی چاپ را پشتیبانی می کند و با دانستن تعداد حدودی چاپ های انجام شده تقریبا می توان متوجه شد که سطح کارتریج در چه حد است. یکی دیگر از نشانه هایی که به وسیله آن می توان متوجه فرا رسیدن زمان شارژ کارتریج شد چاپ کمرنگ و نصفه روی برگه های خروجی است.

تعمیرات دستگاه کپی در محل چه مزایایی دارد؟

بیشتر دستگاه های کپی وزن بالایی دارن و جابجا کردنشون سخته. گاهی هم در حین انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات، فتوکپی ضربه میخوره و آسیب میبینه. یکی از مهم ترین مزایای تعمیرات دستگاه کپی در محل، به حداقل رسیدن چنین مخاطراتی هست. وقتی تعمیرکار به منزل شما بیاد، دیگه نیاز به جابجایی دستگاه نیست و احتمال ضربه خوردنش هم وجود نداره.

دومین مزیت سرویس در محل دستگاه کپی، صرفه جویی در زمان هست. لازم نیست از وقت کاریتون صرف کنین تا دستگاه کپی رو به تعمیرگاه ببرین و برگردونین. نظارت بر کار تکنسین هم مزیت دیگه ایه که سرویس کپی در محل داره. وقتی بررسی و تعمیر دستگاه در حضور خود شما انجام بشه، میتونین بر مراحل کار تعمیرکارا نظارت کامل داشته باشین و در صورت بروز خطا، بهشون تذکر بدین.

ویژگی های سرویس در محل دستگاه کپی

از جمله ویژگی های تعمیر فتوکپی در محل، باید به تخصصی بودن سطح تعمیرات اشاره کرد. برای اینکه کیفیت فرایند ترمیم در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیرات کپی در مرکز نداشته باشه، مجرب ترین تعمیرکارای فتوکپی به محل مورد نظر کاربر اعزام میشن. این افراد، کارشناسای ارشد تعمیرات ماشین های اداری هستن و علاوه بر برخورداری از تجربه ای چندین ساله، دوره های تخصصی و فوق تخصصی ترمیم این محصولات رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتن. به همین دلیل کاربرا میتونن اطمینان داشته باشن که با استفاده از خدمات تعمیر دستگاه کپی در محل ، شاهد برطرف شدن کلیه مشکلات دستگاه مورد نظرشون به سرعت و به شکل حرفه ای هستن.

 یه ویژگی بارز این سرویس، به روز بودن خدمات ارائه شده هست. با این توضیح که به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و درجه یک، تعمیرات دستگاه کپی شما مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام میشه. مواردی مثل استفاده از قطعات با کیفیت، بهره مندی از دستگاه های تعمیراتی جدید، تمیز کردن قطعات در حین تعمیر، استفاده از قطعات یدکی اورجینال و سرعت بالای خدمات رسانی رو هم باید به ویژگی های تعمیرات کپی در محل اضافه کرد.

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی، عنوان مجموعه ایه که به صورت تخصصی و حرفه ای، در زمینه ی فروش و ترمیم انواع مدل های فتوکپی فعالیت میکنه. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت میکنن که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستن و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول رو دارن. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری رو مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه میدن.

 انواع برندهای مطرح از جمله کانن، کونیکا مینولتا، ریکو، اچ پی، زیراکس، کیوسرا و … در نمایندگی دستگاه کپی مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار میگیره. به این ترتیب، شما عزیزان میتونین از ترمیم فتوکپی خودتون به صورت حرفه ای اطمینان داشته باشین و اونو مثل روز اول از همکارای ما تحویل بگیرین.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر