تعمیرات مادربرد آزراک

مادربرد یا برد اصلی، یکی از قطعات کاربردی می باشد که وظیفه اصلی آن ایجاد ارتباط میان تمام قطعات سخت افزاری سیستم است. یکی از کمپانی های معتبر در زمینه ی تولید انواع مادربرد آرزاک است. به طور کلی روشن شدن و عملکرد درست کامپیوتر ها و لپ تاپ ها به کاکرد صحیح این قطعه بستگی دارد.

عملکرد تمام قطعات هارد، سی پی یو، پورت ها، کارت گرافیک، کارت صدا، درایو سی دی و دی وی دی تحت تاثیر مادربرد است. به همین دلیل خرابی این قطعه اختلالات بسیاری در کار کاربر و نگرانی های زیادی را برای او ایجاد می کند. در صورت بروز هرگونه از این مشکلات لازم است برای تعمیرات مادربرد آزراک به واحد تعمیرات مادربرد مراجعه کنید.

متخصصان این واحد از تمام اطلاعات و ترفند های لازم برای تعمیرات مادربرد آرزاک بهره مند هستند. در ادامه به بررسی نکات مهم در تعمیرات مادربرد آزراک و همچنین بررسی نشانه های خرابی مادربرد می پردازیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نکات اساسی در تعمیرات مادربرد آزراک

نکات اساسی در تعمیرات مادربرد آزراک که اصلی ترین آن عیب یابی دقیق از دستگاه می باشد بسیار حائز اهمیت است. این نکته کمک می کند تا منشا اختلال به وجود آمده به درستی شناسایی و پس از آن  تعمیر شود. نکته ی مهم دیگر در خصوص تعمیرات مادربرد آزراک باز کردن کیس و یا قاب لپ تاپ برای تعمیرات این قطعه می باشد.

قطعات داخلی این دستگاه ها بسیار حساس هستند و با کوچکترین اشتباه در باز کردن دستگاه تحت تاثیر قرار گرفته و دچار مشکل یا شکستگی می شوند. الکتریسیته یاکن در دست بسیار برای این قطعات مضر بوده و عدم عملکرد صحیح آن ها را در پی دارد بنابراین به هنگام بلند کردن این قطعات نهایت توجه و دقت خود را به کار بگیرید.

هرگونه فشار زیاد برای خروج این قطعات از جایگاهشان منجر به شکستگی یا ترک خوردن آن ها می شود، به همین دلیل اگر ابزار لازم برای بیرون آوردن قطعات و علم این کار را ندارید از دست زدن به آن ها خودداری کنید.

نشانه های خرابی مادربرد

خرابی مادربرد از طریق نشانه هایی به کاربر اعلام می شود. در صورت وجود این نشانه ها از روشن کردن مجدد دستگاه بپرهیزید و در اولین فرصت به واحد تعمیرات مادربرد آزراک مراجعه کنید. یکی از رایج ترین نشانه های خرابی عدم شناسایی هارددیسک است، هارددیسک یکی از اصلی ترین قطعات کاپیوتر است که وظیفه ی ذخیره سازی اطلاعات را بر عهده دارد.

ثابت ماندن صفحه نمایش به رنگ سیاه یکی از نشانه های خرابی مادربرد است، این نشانه معمولا با صدایی از لپ تاپ همراه است. روشن شدن لپ تاپ با وجود تصاویر درهم و بهم ریخته یکی از نشانه های خرابی مادربرد می باشد. در صورت وجود این علائم در سیستم خود بهترین کار مراجعه به نمایندگی مادربرد می باشد.

قطعات اصلی مادربرد

سرویس های تخصصی  واحد تعمیرات مادربرد

نمایندگی مادربرد

نمایندگی مادربرد انواع مادربرد را در برند های محبوب به فروش می رساند. انواع مادربرد در برند های محبوب ایسوس، ام اس آی، آزراک و … تولید شده است. مادربرد در انواع این برند ها در نمایندگی مادربرد به فروش می رسند. تمامی مادربرد ها در این نمایندگی به صورت اورجینال به فروش می رسند.

مادربرد های موجود در این نمایندگی همراه با گارانتی معتبر به فروش می رسند. در صورت بروز هرگونه مشکل در مادربرد می توانید به این نمایندگی مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید.

تعمیرات مادربرد

تعمیرات مادربرد در این واحد توسط کارشناسان نمونه انجام می شود. تمام قطعات موجود در مادربرد با مراجعه به این واحد قابلیت ارتقاء و تعمیر دارند. کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه خرابی در مادربرد به این واحد مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

استفاده از قطعات اورجینال در این واحد برای کاربران تضمین می شود. به یاد داشته باشید استفاده از مادربرد تقلبی آسیب دیدگی های بسیاری را برای دستگاه شما در پی دارد. بنابراین لازم است برای دریافت مادربرد اورجینال و خدمات پس از فروش آن به واحد تعمیرات مادربرد مراجعه کنید.