سرویس و تعمیرات کولرگازی شارپ و گردگیری‌های دوره‌ای این دستگاه، به‌ویژه در فاصله‌های زمانی معین، ضروری است. ضرورت این کار از آن روست که عدم سرویس کولرگازی در دوره‌های زمانی مشخص، ضمن افزایش استهلاک قطعات و کاهش کارآیی دستگاه، سبب افزایش مصرف برق و بروز خرابی در آن می‌گردد.

تعمیرات کولرگازی شارپ از آن دست کارهایی است که انجام صحیح و بایسته آن صرفاً به دست کارشناسان این حوزه امکان پذیر است. از این رو قویاً توصیه می گردد انجام تعمیرات مرتبط با این دستگاه، صرفاً به دست افرادی صورت پذیرد که مهارت، تجربه و تخصص این کار را دارند. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که اشکال و خرابی پیش امده در کولرگازی اسپلیت مرتفع نشود و بصورت نامحسوس در دستگاه پایدار بماند. برای تعمیر اسپیلت خود به نمایندگی اسپیلت مراجعه فرمایید.

این امر منجر به آن خواهد شد که دستگاه در دراز مدت با اشکالات شدیدتری مواجه شود؛ اشکالاتی که برطرف سازی آنها زمان و هزینه بیشتری می‌طلبد. مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی اسپلیت Sharp یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی این دستگاه است که کارشناسان آن، ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولرگازی هستند.

تعمیرات کولرگازی شارپ

مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی شارپ

مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی شارپ ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، سرویس و تعویض قطعات این دستگاه است. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می گردد.

تعمیرات کولر گازی شارپ ، تعمیر کولر ایستاده شارپ، تعمیر کولر پنجره ای شارپ و تعمیر سایر مدلهای کولر برخی از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز است. کاربران گرامی با مراجعه به این مرکز می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه تعمیر، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه تعمیر کولرگازی شارپ اتخاذ کنند.

در صورتی که امکان جداسازی قطعات معیوب و تحویل آنها به تعمیرگاه برای صاحب دستگاه وجود نداشته باشد، می توان جهت تعمیرات کولرگازی شارپ از سرویس کولر گازی در محل استفاده کرد.

عیب یابی و تعمیرات تخصصی کولرگازی شارپ

 • روشن نشدن کولرگازی شارپ (خراب بودن کلید اصلی)
 • روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (خرابی خازن راه انداز کمپرسور)
 • روشن نشدن کولرگازی شارپ (قطع بودن سیم‌های رابط کولرگازی)
 • روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (خراب بودن ترموستات)
 • روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (قطعی مکرر اورلود)
 • رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور در مرکز تعمیرات کولرگازی شارپ ( قطع بودن فاز یا نول اصلی کمپرسور)
 • روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور (قطع‌بودن فاز یا نول اصلی فن)
 • روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور(خرابی کلید فن)
 • رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور در مرکز تعمیر ات کولرگازی شارپ (خرابی کمپرسور)
 • روشن نشدن کولرگازی شارپ (احتمالاً دستگاه برق ندارد و یا دوشاخه یا سیم رابط کولر معیوب است)
 • رفع اشکال روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور در مرکز تعمیر کولر شارپ (خرابی خازن راه انداز موتور فن)

سرویس و تعمیر کولر گازی شارپ

سرویس و تعمیر کولر گازی شارپ در صورتی که توسط کارشناسان انجام پذیرد علاوه بر کاهش هزینه های جاری، بالاترین بهره‌وری را با خود به همراه خواهد داشت. سرویس این محصول به ویژه با شروع فصل گرما اهمیت ویژه می یابد زیرا گرمای این فصل برای بسیاری از هموطنان تنها با استفاده از کولر گازی قابل تحمل میگردد.

اما توصیه های کارشناسان در باب تعمیر کولر گازی شارپ چیست؟ در ابتدای فصل تابستان می‌بایست ابتدا کولرها را سرویس کرده و چنانچه نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ها را ترمیم و تعمیر نمود. کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی شارپ به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود.

اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی Sharp هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند گردید. کارشناسان ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیر کولرهای گازی شارپ، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این تجهیزات می‌باشند.

ضرورت سرویس دوره ای کولرگازی شارپ

عدم توجه به سرویس به موقع کولر و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیرات کولرگازی شارپ به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت.

کارشناسان تعمیر کولرگازی شارپ توصیه می‌کنند که سرویس این دستگاه در ابتدای فصل تابستان انجام شود. بعلاوه چنانچه کولر نیازی به تعمیر داشته باشد می بایست پیش از آغاز فصل گرما آنرا ترمیم و تعمیر کرد.

خدمات تعمیرات تخصصی کولرگازی شارپ

 • کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (تنظیم نبودن ترموستات)
 • کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (نیم‌سوز شدن موتور فن)
 • رفع اشکال کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر در مرکز تعمیرات کولرگازی شارپ (کثیفی فیلتر خروجی هوا)
 • کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر مسیر (مسدود بودن ورودی هوا)
 • کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (خرابی یاتاقان های محور فن
 • داغ شدن موتور یا کمپرسور کولرگازی
 • روشن نشدن فن با وجود کار کردن (معیوب بودن موتور فن)
 • سرمای بیش از حد کولر و اتومات نشدن کولر
 • برق داشتن بدنه کولر (وجود اشکال در کمپرسور و یا فن، خازن ها و یا سیم های رابط)
 • قطع شدن فیوز مخصوص کولر و یا فیوز برق منزل با قرار دادن کلید قدرت کولر بر حالت ON
 • اتصالی کوتاه با روشن کردن موتور فن و یا کمپرسور در کولر
 • رفع مشکل گرم بودن باد خروجی کولر در مرکز تعمیرات کولرگازی شارپ

تعمیرات کولرگازی شارپ در محل

تمامی سرویس های مرتبط با تعمیر و بهسازی کولرگازی شارپ صرفاً بصورت تعمیر در محل ارائه می گردد. مگر انکه دارنده دستگاه، امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه را داشته باشد. در غیر اینصورت، کارشناسان تعمیرات کولرگازی شارپ خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهسازی دستگاه را بر روی آن پیاده می سازند.

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر کولرگازی شارپ منحصر به اشکالی خاص نیست و تمامی عیوب مرتبط با این دستگاه را در بر می گیرد. هدف نهایی مرکز تعمیر کولرگازی sharp ترمیم و تعمیر قطعات معیوب این دستگاه است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، این اطمینان به شما داده می شود که قطعات جایگزین از  بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

تعمیرات کولرگازی

کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیرات کولرگازی شارپ و البته سایر برندهای کولرگازی به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود؛ اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیرات کولر گازی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند گردید.

کارشناسان ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیرات کولرهای گازی تمامی برندها، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این تجهیزات می‌باشند. واحدهای تخصصی تعمیرات کولر گازی در بخش زیر معرفی گشته اند.

مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی

مرکز تخصصی کولر گازی با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر و حضور زبده ترین کارشناسان فروش و خدمات پس از آن، توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران خویش ارائه نموده و نیازهای آنان را برطرف سازد.

کاربران گرامی با مراجعه به این مرکز می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه تعمیر، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولر گازی اتخاذ کنند. به منظور ارائه هر چه تخصصی تر خدمات، مدیریت این مرکز، ساختار درونی این سازمان را به پارتهای متعدد تقسیم نموده است.

در هر پارت تیمی از زبده ترین کارشناسان تعمیر کولر گازی حضور داشته و خدمات مورد نیاز را به کاربران گرامی ارائه می دهند. واحدهای تخصصی تعمیرات کولر گازی در بخش زیر معرفی گشته اند.