زیرساخت شبکه با اصول علمی در مرکز طراحی شبکه انجام میگردد . کادر مجرب این مرکز پس از آزمونهای متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . ضمنا کارشناسان ما دارای مدارج علمی بالا و مدارک علمی معتبر میباشند . به همین دلیل آمادگی کامل خود را برای ارائه انواع خدمات زیرساخت شبکه اعلام مینماییم . هدف این مجموعه ارائه خدماتی باکیفیت در کنار گارانتی به کاربران عزیز است .

امیدواریم بدین ترتیب بتوانیم رضایت شما عزیزان را درزمینه پشتیبانی نیز جلب نماییم . کاربرد شبکه های کامپیوتری در سالهای اخیر رشدی فزاینده داشته و به موازات آن سازمان ها اقدام به برپا سازی شبکه نموده اند . راه اندازی هر شبکه کامپیوتری تابع مجموعه سیاست هایی است که با استناد به آن در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فیزیکی، انجام خواهد شد. ضمنا پیاده سازی زیرساخت شبکه باید مطابق با نیازهای سازمان و اهداف بلند مدت آن و همچنین کاهش هزینه های بهینه سازی و پیاده سازی مجدد صورت گیرد.

زیرساخت شبکه اغلب برای تشریح مراحل نصب ، آماده سازی خدمات و امکانات مربوطه در زمینه یک عملیات خاص بکار گرفته میشود. از دیدگاه کامپیوتر، یک شبکه کامییوتری از عناصر اساسی تشکیل میگردد. مجموعه عناصر تشکیل دهنده زیر ساخت یک شبکه کامپیوتری را میتوان به دو گروه اساسی تقسیم کرد: عناصری که تشکیل دهنده زیرساخت فیزیکی یک شبکه میباشند .( نظیر کامپیوترها ، کابل ها، کارت های شبکه، هاب ها و روترها ). ماهیت عناصر فوق بصورت سخت افزاری است  .

عناصری که بنوعی زیر ساخت منطقی یک شبکه را تشکیل میدهند شامل : پروتکل های شبکه، سرویس های مربوط به DNS ، مدل های آدرس دهی IP، سرویس های مربوط به دستیابی از راه دور و پروتکل های امنیتی . ) ماهیت عناصر فوق نرم افزاری است . به همین دلیل باید نصب و پیکربندی گردند ). کادر حرفه ای مرکز طراحی شبکه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه در سطح کیفی قابل قبول میباشند .

مرکز طراحی شبکه با تکیه بر مهارت ، فراست ، دانش و خلاقیت پرسنل خود توانسته به جایگاه و موقعیت والا و چشمگیری نسبت به سایر مراکز دست پیدا نماید . همچنین این مرکز توانسته با به خدمت گرفتن پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و استفاده از متد جهانی رضایت مشتریان خود را کسب نماید . توفیق مرکز طراحی شبکه در کسب موفقیت به گونه ای است که ، سرمایه گذاران متعددی خواهان مشارکت در فعالیت های ما هستند .

قابل ذکر است ، این مرکز فعالیت خود را در حوزه های سخت افزار شبکه ، نرم افزار شبکه و پشتیبان گیری انجام میدهد . مرکز طراحی شبکه افق های وسیعی را با کسب موفقیت های پی در پی که نتیجه رضایتمندی شما عزیزان میباشد کسب کرده است . رسالت و هدف مهم مرکز طراحی شبکه این است که کاربران بتوانند بیشترین بهره را نسبت به هزینه ای که می نمایند ببرند .

کارشناسان مرکز طراحی شبکه جددیترین محصولات ، داغترین خبرها ، نوینترین مقالات و متداولترین سوالات را در سایت ارائه کرده اند . کاربرانی که قصد خرید دستگاههای الکترونیکی و ارتباطی دارند میتوانند ابتدا به مطالعه بخش محصولات بپردازند . از این طریق میتوانید با تازه های بازار آشنا شوید و انتخابی عاقلانه داشته باشید . کارشناسان فنی واحد زیرساخت شبکه متداولترین سوالات شبکه را از قبل پاسخ داده اند .

ضمنا دیگر سوالات خود را از طریق راههای ارتباطی موجود میتوانید با ما درمیان بگذارید . مدیریت مرکز طراحی شبکه با هدف افزایش سطح علمی کاربران بخش مقالات و اخبار را در سایت طراحی کرده است . کاربران با مطالعه این دو بخش میتوانند اطلاعات به روزی داشته باشند و با ویژگیهای فنی دستگاه خود آشنا شوند . پیاده سازی زیرساخت شبکه در این مرکز مطابق با استانداردهای جهانی صورت میگیرد .