تعمیرات اسپلیت ال جی عیب یابی دقیق و اساسی اسپلیت ال جی و بررسی عیوب کوچک و بزرک این دستگاه را به مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی بسپارید و از این خدمات لذت ببرید. هرگز به تعمیرات اسپلیت ال جی بی توجهی نکنید. اسپلیت ها امروزه برترین نسل از کولر های گازی به شمار می آیند که طرفداران زیادی را نسبت به سایر کولر های گازی و آبی دارند.این دستگاه با توجه به مزایای بسیاری که نسبت به سایر کولرها (گازی و آبی) دارد، یکی از پرفروش ترین دستگاه های خنک کننده در اکثر نقاط جهان به شمار می رود. سرویس و تعمیرات اسپلیت ال جی امری کاملا تخصصی است و باید آن را به دست متخصصین مخصوص تعمیر اسپلیت سپرد. با این کار هم در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد و هم عمر دستگاه شما افزایش خواهد یافت.

تعمیرات اسپلیت ال جی

خدمات تعمیرات اسپلیت ال جی

مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی با پرسنلی مجرب در زمینه تعمیر اسپلیت و داکت اسپلیت دارای تجربه ای بسیار بالا و سرویس دهی کاملا تخصصی است.  این واحد نمونه با گروهی متخصص و دوره دیده، آماده خدمات رسانی به کاربران ال جی جهت سرویس، شارژ، نصب، جابجایی و تعمیرات اسپلیت ال جی می باشد. متخصصان ما با تجربه و دانش فنی، همه ایرادات مربوط به اسپلیت ال جی را با بهترین کیفیت ممکن رفع می کنند.

متخصصان ما در مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین خدمات تعمیراتی خود به راحتی تمام مدل های اسپلیت ال جی را تعمیر و سرویس می کنند. قیمت مناسب و کیفیت کار بالا، از ویژگی های برجسته این مرکز می باشد.

اهمیت تعمیرات اسپلیت ال جی

هرگز فراموش نکنید که تمامی لوازم و ماشین آلات مکانیکی و الکترونیکی، به سرویس های دوره ای نیاز دارند. اگر در زمان مقرر و مناسب سرویس های مورد نیاز را انجام ندهید، عملا عمر دستگاه کوتاه شده و هزینه تعمیرات آن بسیار زیادتر از سرویس آن خواهد بود.

سرویس و تعمیرات اسپلیت ال جی در این مرکز با نهایت دقت و وسواس انجام می شود و همواره به کاربر یاد آوری می شود که زمان سرویس دستگاه نزدیک است. اگر در مورد تعمیر و سرویس اسپلیت نیاز به مشاوره دارید می توانید با ما تماس بگیرید. شما می توانید کیفیت کار ما را با یک بار تماس امتحان کنید.

اهمیت شارژ گاز در تعمیرات اسپلیت ال جی

بهتر است بدانید که در اجرای تعمیرات اسپلیت ال جی، شارژ گاز دستگاه اسپلیت یک کار بسیار تخصصی است و به تجربه و تخصص تعمیرکار مجاز کولرگازی نیاز دارد. تقریبا بیشتر دستگاه‌های تهویه مطبوع برای انجام عمل تهویه و خنک کردن محیط از گازهای فریونی مانند استفاده می‌کنند که کمبود یا نبود آن در این سیستم ها تمامی سیکل تبرید را مختل کرده و با مشکل جدی مواجه می‌کند. برای نصب، جابجایی، سرویس، تعمیر و شارژ اسپلیت خود با مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی تماس بگیرید. پس از ثبت نهایی درخواست شما، بخش تعمیرات ما با شما تماس می گیرند و هر آنچه را که برای تعمیرات اسپلیت ال جی لازم باشد، انجام می دهند.

خدمات مشاوره مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی

پرسنل کاری مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی متشکل است از یک تیم متخصص و حرفه ای که سال های بسیاری در این زمینه تجربه دارند. تعمیرکاران این مرکز برای تبدیل شدن به متخصصین ارشد و زبده تعمیر و نصب اسپلیت، دورهای علمی و عملی را گذرانده و اکنون مشغول به فعالیت هستند. لذا با تکیه بر تجربه و تخصص خود قبل از انجام هر کار با بررسی محل نصب دستگاه، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و فضای نصب اسپلیت راهنمایی خواهند کرد.

مزایای استفاده از سیستم اسپلیت ال جی

توجه داشته باشید که اسپلیت ها با وجود همه ی مزایایی که دارند ، مانند دیگر دستگاه ها و وسایل الکتریکی قطعا به تعمیر هم احتیاج دارند.

  • کاهش آلودگی هوا، این دستگاه فیلتر ضد آلرژی دارد
  • ظرفیت بالا برای گرم و سرد کردن محیط
  • نصب جداگانه برای هر واحد ساختمانی
  • این دستگاه ترموستات دمایی دارد تا بتوانید دمای محیط را به مقدار دلخواه کنترل کنید
  • صرفه جویی در پول و انرژی
  • خنک کردن تمام فضا در مدت زمان کم و به طور یکنواخت
  • صدای کم

 

تعمیرات اسپلیت

مرکز تعمیرات کولر گازی اسپلیت با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان و متخصصان این مرکز، در اجرای تعمیرات هر یک از محصولات ال جی، مهارت و تبحر دارد. تعمیرات ال جی در این مرکز به طور اختصاصی در واحد های جداگانه و کاملا تخصصی اجرا می شود.

نمایندگی اسپلیت نقطه ی امن و مورد اطمینانی است برای همه کسانی که قصد خرید هر یک از تولیدات این کمپانی را دارند. این مرکز تمامی خدمات خود را با گارانتی شرکتی اصل ارائه می دهد و همواره کاربر را از چتر حمایتی خود بهره مند می سازد.