ممکن است شما سرویس کولر گازی میتسوبیشی را انجام داده  باشید و سرویس کار کولر گازی به شما اعلام کند که کولر دچار مشکل شده است یا اینکه خودتان با مشاهده یک سری تغییرات در روند کارکرد کولر گازی میتسوبیشی متوجه وجود ایراد در کولر گازی می شوید. در این صورت برای اجرای تعمیرات کولرگازی میتسوبیشی باید از یک تعمیرکار کولر گازی حرفه ای کمک بگیرید تا پس از عیب یابی دقیق از کولر گازی میتسوبیشی ، تعمیر کولر گازی را آغاز کند. لازم است برای تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی حتما به یک مرکز مجاز و استاندارد مراجعه کنید تا خدماتی با کیفیت را دریافت نمایید. تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوبیشی باید اصولی و دقیق انجام شود، زیرا این کار سبب افزایش عمر و راندمان کولر گازی خواهد شد.

تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

روند تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

وقتی که کولر گازی میتسوبیشی شما خراب می‌شود یا عملکرد مناسبی ندارد، ممکن است وسوسه شوید که خودتان دست به کار شوید و اقدام به سرویس یا تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی کنید، ولی توجه داشته باشید که این کار ممکن است باعث شود که نه تنها مشکل کولر گازی میتسوبیشی شما برطرف نشود، بلکه آسیب جدی به قطعات آن وارد شود و علاوه بر تعمیرات نیاز به تعویض قطعه هم پیدا کند.

شما می‌توانید درخواست نصب و تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی خود را با ما در میان بگذارید و خدماتی با کیفیت دریافت کنید. 

توصیه هایی قبل از اقدام به تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی میتسوبیشی و البته تمامی کولر های گازی از پر مصرف ترین وسایل خانگی هستند. گاهی مصرف زیاد کولر گازی دلیل خراب شدن آن است و باید فکری اساسی برای تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی کرد، اما بعضی مواقع نیز استفاده نامناسب از کولر گازی سبب افزایش هزینه های شما می شود.

برای کاهش هزینه های خود این توصیه ها را جدی بگیرید

 • ظرفیت کولر گازی میتسوبیشی باید متناسب با فضای مورد استفاده و شرایط آب و هوایی محل سکونت شما باشد، این مسئله در تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی بسیار موثر است.
 • نوع کولر باید متناسب با منطقه آب و هوایی شما انتخاب شود.
 • عایق کردن اطراف پنجره ها و درها و درزگیری آنها سبب عدم خروج سرما از محیط و صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد.
 • در پیک مصرف انرژی نباید دائما کولر گازی میتسوبیشی روشن باشد و بهتر است که در این ساعات کولر گازی خود را خاموش کنید تا به دستگاه فشار زیادی وارد نشود و در نهایت نیازی به تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی نداشته باشید.
 • نصب کولر گازی در مسیر باد سبب می شود که به کولر گازی فشار زیادی وارد نشود و بازدهی آن بیشتر شود و در نهایت نیاز شما برای تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی به حداقل برسد.

مشکلات عمده کولر گازی میتسوبیشی

 • کولر گازی میتسوبیشی روشن نمی‌شود.
 • کولرگازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • اسپیلت یک سره کار می‌کند.
 • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است.
 • کولر گازی میتسوبیشی با صدای بلند کار می‌کند.
 • کولرگازی بوی بدی می‌دهد.
 • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
 • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
 • کولر گازی میتسوبیشی کد ارور نمایش می‌دهد.
 • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی‌کند.

مرکز تخصصی کولر گازی

مرکز تخصصی کولر گازی واحدی گسترده و وسیع است که همه اطلاعات را در زمینه انواع و اقسام کولر گازی در اختیار کاربران قرار می دهد. این مرکز با علم به این موضوع که این دستگاه یکی از دستگاه های پر متقاضی در دنیای امروز است و کمپانی های گوناگونی این محصول پر فایده را تولید و عرضه می کنند، لازم دیده است که اطلاعات جامع و کاملی در زمینه کولر های گازی در اختیار کاربران خود قرار دهد.

شما کاربر گرامی اگر قصد خرید کولر گازی از هر یک از برند های موجود دارید، می توانید با مراجعه به مرکز تخصصی کولر گازی از خدمات مشاوره دقیق و حرفه ای این مرکز بهره مند و شوید و سپس اقدام به خرید کنید.

واحد های تعمیرات کولرگازی

در برخی موارد دیده شده است افراد متفرقه خود را نمایندگی معرفی می کنند و با گرفتن هزینه های اضافه برای تعمیر کولر گازی وارد عمل می شوند، در حالی که به هیچ وجه صلاحیت اجرای تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی و سایر کولر های گازی را ندارند.

در مرکز تعمیرات کولر گازی افرادی متخصص و مجرب گرد هم جمع آمده اند تا رفاه و آسایش را به کاربران این دستگاه پر مصرف و پر فایده هدیه کنند؛ لازم به ذکر است که همه خدمات این واحد تخصصی گارانتی دارند.

در واحد های تعمیراتی کولر گازی همه قطعات اسپیلت و کولر گازی موجود است. در صورت پیدایش هرگونه خرابی و اختلال می توانید برای تعمیر کولر گازی با ما هماهنگ کنید. تیم حرفه ای واحد های تعمیراتی کولر گازی در اولین فرصت و در کم ترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا خواهند کرد.

فنی کاران ما با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تعمیرات کولر گازی و گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی در رابطه با تعمیر کولر گازی تجربه کاری بسیار بالایی دارند و از همه مشکلات کولر گازی آگاه هستند.

اخبار و خواندنی های کولرگازی

امروزه استفاده از کولر گازی بسیار رایج و متداول است. هر روز کاربرانی بسیاری به دنبال کسب آخرین  اطلاعات از جدید ترین مدل های کولر گازی و اسپلیت هستند تا انتخابی درست و عاقلانه داشته باشند. شما کاربر گرامی می توانید با مراجعه به بخش اخبار، از جدیدترین و به روز ترین اطلاعات این حوزه آگاهی یابید.

بخش اخبار کولر های گازی، بخش جذاب و خواندنی است که نه تنها دانش شما را درباره انواع کولر های گازی بالا می برد، بلکه کمک می کند که از دستگاه موجود خود نیز بهترین و اصولی ترین استفاده را کنید تا با این روش ساده و ایده آل عمر دستگاه خود را بالا ببرید.

تعمیرات کولر گازی توشیبا / تعمیرات کولر / تعمیرات کولر گازی / تعمیرات کولر گازی اسپلیت /تعمیرات اسپلیت / تعمیر اسپلیت / تعمیرات کولر گازی / تعمیر کولر گازی

فروش کولر گازیفروش کولر گازی سامسونگ / تعمیرات کولر گازی سامسونگ / فروشگاه کولر گازی ال جی / تعمیر کولر گازی ال جی / فروشگاه کولر گازی توشیبا / تعمیرات تخصصی کولر گازی توشیبا / فروش کولر گازی فوجیتسو / مرکز تعمیرات تخصصی کولرگازی فوجیتسو/ شارژ کولر گازی