تعمیر کولر گازی اسپیلت

اگر با مشکلاتی مثل پرتاب باد گرم، کاهش سرما، خنک نکردن محیط، روشن نشدن، صدای ناهنجار و غیر عادی، نشت آب و گاز، خاموش شدن در حین کار و … در اسپلیت خود مواجه هستید، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه کنید. ما امروز نکات کاربردی را در مورد تعمیر کولر گازی اسپلیت و نحوه انجام این کار به شما ارائه می دهیم. بیشتر ایرادهای عملکردی این دستگاه ناشی از خرابی قطعات داخلی یا ناهماهنگی های سیستمی هستند و باید در اسرع وقت بررسی و ترمیم شوند.

به عبارت بهتر، در صورت بروز هریک از ایرادهای ذکر شده، باید کولر توسط تکنسین های حرفه ای بررسی شده و ترمیم گردد. پس از تعمیر و یا تعویض قطعاتی همچون کمپرسور، اواپراتور، فن، موتور فن، بردها، خازن ها، ترموستات، اتصالات، لوله ها و … مشکلات دستگاه برطرف شده و می توانید مثل روز اول از آن استفاده کنید. تعمیر کولر گازی اسپیلت ، ترمیم و بازسازی کولر گازی اسپیلت ، تعویض و جایگزینی اصل و ایده آل قطعات کولر خود را از ما بخواهید. 

تعمیر کولر گازی اسپیلت

چه زمانی باید اقدام به تعمیر کولر گازی اسپلیت کنیم؟

چه زمانی باید اقدام به تعمیر کولر گازی اسپلیت کنیم()

آیا می دانید چه موقع باید اسپلیت را تعمیر کنید؟ وقتی ایرادی غیر عادی در عملکرد دستگاه ایجاد شده و مدام تکرار می شود، باید اسپیلت را به یک تعمیرکار مجرب نشان دهید تا آن را عیب یابی و ترمیم کند. صدای زیاد و غیر عادی یکی از این مشکلات است که نشان دهنده بروز مشکل در فن، کمپرسور یا کندانسور بوده و باید به سرعت بررسی شود.

روشن نشدن، خنک نکردن، کار نکردن کمپرسور، از کار افتادن فن، آبریزی، هوای گرم و مشکلاتی از این دست هم نشان می دهند که مشکلی اساسی در نحوه کار قطعات اسپلیت به وجود آمده است. تعمیرات کولر گازی اسپلیت در هریک از این موارد، منوط به بررسی کامل قطعات و در صورت نیاز، ترمیم یا تعویض آنها می باشد.

خدمات تعمیر اسپلیت

اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی انواع مدل های اسپلیت اعم از داکت، دیواری، سقفی و …، تعمیر قطعات داخلی و خارجی دستگاه، ترمیم ایرادهای عملکردی، رفع مشکل نشتی آب، پاک سازی فیلترها، شارژ گاز، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، انجام مراحل سرویس اسپلیت، تعمیر اسپلیت در محل، نصب و تراز کردن دستگاه، سرویس های دوره ای، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، ترمیم فن، تعمیر و تعویض برد و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت هستند.

این خدمات محدود به محصولات برند خاصی نبوده و اسپلیت های برندهای مطرحی همچون سامسونگ، ال جی، شارپ، توشیبا، هایسنس و … را در بر می گیرد. برای دریافت خدمات تعمیر کولر گازی اسپیلت می توانید با استفاده از منوی تماس با ما مندرج در سایت، به کارشناسان ما وصل شوید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 • رسم بلوک دیاگرام مدار کولر گازی اسپیلت به جهت ارتباط قطعات تشکیل دهنده برد
 • عیب یابی برد فرمان کولرهای اسپیلت
 • ولتاژ گیری و عیب یابی و تعمیر کولر گازی اسپیلت
 • بررسی انواع درایورهای موتور و تست موتور
 • گاز رسانی به کولر گازی اسپیلت
 • قطعه شناسی SMD الکترونیک جهت تعمیر برد کولرگازی
 • تعمیر کولرگازی های قدیمی و کولرهای دو تیکه و سقفی
 • بررسی همه مدل های کولر گازی اسپیلت از لحاظ کیفی و امکانات
 • نصب کولر گازی اسپیلت
 • تعمیر برد اینورتر کولر
 • مسیریابی برد کولرگازی برای رسیدن به عیب

شارژ گاز کولر گازی اسپلیت

در بسیاری از موارد منشأ مشکلاتی همچون کاهش سرمای اسپلیت یا خنک نکردن آن، خالی شدن مخزن شارژ است. به همین دلیل هم شارژ گاز اسپلیت اهمیت زیادی داشته و باید در اولین فرصت انجام شود. اگر همه مراحل و بخش های شارژ گاز درست و با رعایت نکات مربوطه انجام شود، بخشی از مشکلات عملکردی کولر نیز برطرف می شوند.

انتخاب روش شارژ، بستگی به فاکتورهایی مثل مدل دستگاه و ظرفیت آن دارد و تنها سرویس کاران حرفه ای قادر به تشخیص درست آن هستند. همکاران ما در واحد تخصصی تعمیرات کولر گازی اسپلیت، برای شارژ گاز این دستگاه تنها از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده می کنند.

شارژ گاز کولر گازی اسپلیت

نصب کولر گازی

بسیاری از ایرادهای کولر گازی ناشی از نصب اشتباه است. نصب کولر گازی فرایندی بسیار مهم و حساس است که اگر به درستی انجام نشود، زمینه ساز بروز مشکلات عملکردی بسیاری در دستگاه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر شیب لوله ها به درستی رعایت نشود، با مشکل نشتی مواجه خواهید شد که دردسرهای زیادی دارد.

تعیین یک جایگاه مستحکم برای نصب پنل داخلی، نصب درست لوله ها، لوله کشی توکار کولر گازی ، نصب پنل به دور از منابع حرارتی، نصب پنل بیرونی در فضای آزاد، شارژ کولر گازی و مورادی از این دست، مهم ترین نکاتی هستند که باید در نصب این دستگاه رعایت شود. کارشناسان تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران به کاربران توصیه می کنند که برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی، فرایند نصب را به کارشناسان این حوزه محول نمایند.

سرویس کولر گازی اسپلیت

تکنسین های تعمیر کولر گازی اسپلیت به کاربران این دستگاه توصیه می کنند که آن را در فواصل زمانی معین، سرویس کنند. این کار کمک می کند که قطعات مختلف اسپلیت تمیز شده و عملکرد بهتری داشته باشند. فرایند سرویس کولر گازی اسپلیت و بخش های مختلف آن به شکل و ترتیب خاصی انجام می شود. پیش از هرچیز باید برق دستگاه قطع شود تا ایمنی به بالاترین حد برسد.

سپس قاب جلویی پنل باز شده و فیلترهای دوگانه از دستگاه خارج می شوند. در مرحله بعدی، فیلترها کاملا شسته شده و تمیز می گردند تا هیچ آلودگی در آنها باقی نماند. سنسورها هم بررسی و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می گردند. پس از شستشو و پاکسازی کامل کویل های داخلی، سرویس کار پنل دستگاه را می بندد و آن را تست می کند.

زمان مناسب برای سرویس اسپلیت کولرگازی

توصیه می شود که حداقل هر سال یکبار برای سرویس اسپلیت و کولرگازی خود اقدام کنید تا راندمان دستگاه بهتر شود و از ایجاد مشکلات جدی جلوگیری شود. مخصوصا اگر در مناطق گرم زندگی می کنید و کولر گازی را به طور مداوم استفاده می کنید. بهترین زمان برای سرویس اسپلیت و کولرگازی فصل بهار و پاییز است، زیرا در این فصول دستگاه شما فشار کمتری روبرو است و همچنین شما می توانید آماده فصول گرم و سرد شوید. در فصل تابستان و زمستان، تعمیرکاران کولر گازی بسیار مشغول هستند و ممکن است برای سرویس دستگاه نیاز باشد مدت زیادی در انتظار بمانید. همچنین  برای سرویس اسپلیت و کولرگازی، شما می توانید بعضی از کارهای ساده را انجام دهید، مثل پاک کردن فیلتر، شستشوی کوئل های کندانسور و باله های دستگاه، بررسی اتصالات برق و …. چک کردن ترموستات. البته، بهتر است که برای سرویس دوره ای و تخصصی با تعمیرکار کولرگازی تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی پرتابل

یکی دیگر از محصولاتی که در تعمیرات کولر گازی ترمیم می شود، کولرگازی پرتابل است. همانطور که از نامش پیداست، این محصول به گونه ای طراحی شده که جابجایی آن راحت باشد. بیشتر مدل های پرتابل به چند چرخ مجهز شده اند تا کاربران بتوانند آنها را جابجا کنند. این محصول تنها یک پنل دارد و یک لوله جهت انتقال گرما به پشت آن متصل می شود. طبق تجربه کارشناسان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیر کولر گازی پرتابل کار چندان سختی نیست و به راحتی انجام می پذیرد. بسیار مهم است که لوله تخلیه هوا حتما از محیط بیرون باشد تا گرما را به داخل محیط برنگرداند. خرابی ریموت کنترل جزء رایج ترین مشکلات مدل پرتابل است و پس از آن، مواردی مثل عدم خنک سازی و گرم شدن باد دستگاه بیشترین آمار مراجعه به تعمیرگاه را به خود اختصاص داده اند.

تعمیر کولر گازی ایستاده

اساس عملکرد همه مدل های کولرگازی یکسان است و تنها تفاوت، شکل ظاهری آنها است. کولر گازی ایستاده یکی از مدل های این محصول است که همانند اسپلیت، دارای دو پنل داخلی و خارجی است. پنل داخلی در ابعاد بزرگ تر و به شکل ایستاده طراحی شده است. قدرت خنک کنندگی این مدل هم بسیار بیشتر از سایر مدل ها است و فضاهای بزرگ را به راحتی خنک می کند. تعمیر کولر گازی ایستاده هم کار چندان دشواری نیست. اما حساسیت هایی دارد که اگر به دقت رعایت نشوند، مشکلات دستگاه را تشدید خواهند نمود. با توجه به ابعاد و وزن این مدل، تعمیرات آن در محل انجام می شود. اگر شاهد گرم شدن باد کولر گازی ایستاده، کاهش سرما، به هم ریختن چرخه خنک سازی، خاموش شدن ناگهانی و یا روشن نشدن این محصول بودید، می توانید خدمات مورد نیازتان را در سطحی تخصصی از همکاران ما در نمایندگی کولر گازی دریافت کنید.

مزایای سرویس و تعمیر کولرگازی اسپلیت با امداد کار

آیا به دنبال یک سرویس حرفه‌ای و قابل اعتماد برای کولرگازی اسپلیت خود هستید؟ امداد کار بهترین گزینه را برای شما فراهم می کند! مزایای استفاده از سرویس و تعمیر کولرگازی اسپلیت با امداد کار بسیار زیاد است:

 • تیم کارشناسان ما دارای تجربه و مهارت بالا در زمینه نگهداری و تعمیر کولرهای گازی اسپلیت است. آنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات شما را تشخیص و رفع می‌کنند.
 • با سرویس دوره‌ای و منظم امداد کار، میتوانید عمر کولر گازی خود را بطور قابل توجهی افزایش دهید و از عملکرد بهتر و صرفه‌جویی در مصرف انرژی برخوردار شوید.
 • امداد کار پشتیبانی بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی با تیم ما در تمام طول سال تماس بگیرید و در صورت بروز هرگونه مشکلات و نیاز به راهنمایی، راهنمایی حرفه ای دریافت کنید.
 • قیمت مناسب و عادلانه سرویس و تعمیر کولرگازی اسپلیت با امداد کار، از دیگر مزایای این سرویس است. ما به شما ضمانت بهترین خدمات را بدون پرداخت هزینه‌های اضافی و غیرضروری می دهیم.
 •  اگر به دنبال یک سرویس حرفه‌ای، قابل اعتماد و با قیمت مناسب برای سرویس و تعمیر کولرگازی اسپلیت هستید، با ما تماس بگیرید و از تجربه بی‌نظیر امداد کار بهره مند شوید.

تعمیر کولر گازی در محل

تعمیر کولر گازی به ویژه مدل های ایستاده باید در محل انجام شود. امکان جابجایی این دستگاه و انتقال پنل ها به تعمیرگاه وجود ندارد و ممکن است دستگاه در حین جابجایی ضربه خورده یا آسیب ببیند. از این رو، امکان تعمیرات کولر گازی در محل ، توسط مرکز سخت افزار ایران فراهم شده است. این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم کولر خود در اسرع وقت باشید.

برای دریافت خدمات تعمیر کولرگازی در محل، می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر تماس بگیرید. همکاران ما پس از انجام هماهنگی های مورد نیاز و گرفتن اطلاعاتی از قبیل آدرس و مدل دستگاه، تیم تعمیرات را به محل اعزام می کنند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده  و فرایند تعمیر کولر گازی را به حرفه ای ترین شکل انجام می دهند.

تعمیر قطعات اسپلیت

در تعمیر کولر گازی اسپیلت دقت کنید

در تعمیر کولر گازی اسپیلت دقت کنید

کولر گازی اسپیلت به واسطه تولید هوای دلنشین و خنک خود، امروزه به عضوی ثابت و جدا نشدنی در تمامی خانه‌ها، ادارات، سازمان‌ها، بیمارستان‌ها و … تبدیل شده است. استفاده از کولر گازی اسپیلت، به ویژه در نقاط شرجی، به دلیل افزایش زیاد دمای هوا، حیاتی به شمار می آید، زیرا خاموشی آن، حتی برای اندک ساعاتی، غیرقابل تحمل است. لذا امروزه تعمیر کولرگازی اسپیلت برای خود جایگاه ویژه ای یافته است. خاموشی و خرابی کولر گازی اسپیلت، به هر دلیل که باشد، باید ظرف مدت زمانی اندک برطرف شود، زیرا ادامه این خرابی، بسیار کلافه‌کننده و گاه خطرناک است.

تعمیر کولر گازی اسپیلت یکی از خدماتی است که در یک زمان مشخصی از سال به دلیل شرایط آب و هوایی، بسیار مورد تقاضا قرار می گیرد. عمدتا به دلیل نیاز سریع به خدمات تعمیر کولر گازی اسپیلت گاهی اوقات با کمک گرفتن از افراد غیر متخصص علاوه بر اینکه مشکل موجود حل نخواهد شد بلکه معمولا مشکلی هم افزوده می شود.

تعمیر انواع برندهای کولرگازی اسپلیت

 • تعمیرکولرگازی اسپیلت اجنرال
 • تعمیر اسپیلت ال جی
 • تعمیر اسپیلت سامسونگ
 • تعمیرات کولرگازی اسپیلت پاناسونیک
 • تعمیر اسپیلت گری
 • تعمیرکولرگازی  اسپیلت دایکین
 • تعمیر اسپیلت جی پلاس
 • تعمیر کولرگازی اسپیلت اورینت
 • تعمیرات کولرگازی اسپیلت گاسونیک
 • تعمیر اسپیلت گرین
 • تعمیرات اسپیلت ایران رادیاتور
 • تعمیر اسپیلت میتسوبیشی
 • تعمیرات اسپیلت شارپ
 • تعمیرات اسپیلت میدیا
 • تعمیر کولرگازی اسپیلت جنرال
 • تعمیرات اسپیلت هایسنس

تعمیرات کولر گازی اسپیلت در تهران و شهرستان

در سرتاسر تهران و حتی شهرستان ها می توانید از خدمات این مرکز بهره ببرید. نمایندگی تخصصی تعمیر کولر گازی اسپیلت به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

جهت سرویس و تعمیر کولرگازی اسپیلت می توانید در ابتدا درخواست خود را ثبت کنید و زمانی را برای حضور فنی کاران مجرب و ماهر ما در محل خود اعلام کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال درباره تعمیر کولر گازی اسپیلت خود می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره خرید و فروش و حتی تعمیر کولر گازی اسپیلت استفاده نمایید.

تعمیرات کولر گازی اسپیلت در تهران و شهرستان

تعمیر کولر گازی در تهران

کلیه خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی در تهران توسط شعب نمایندگی مجاز کولر مرکز سخت افزار ایران در اقصی نقاط این شهر به دارندگان مدل ها و برندهای مختلف این دستگاه ارائه می گردد. فرقی ندارد که ساکن کدام یک از مناطق تهران هستید؛ در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر کولر گازی هریک از برندهای ال جی، سامسونگ، توشیبا، پاناسونیک، هایسنس، جنرال و …، می توانید با شعب مختلف نمایندگی کولر گازی در ستارخان، ولیعصر، فرجام،  پیروزی، امیرآباد (اکسپرس) و … تماس بگیرید. شماره تلفن تمامی این شعب در صفحه تماس با ما موجود است و همکاران ما برای پاسخگویی هرچه بهتر، در خدمت شما عزیزان هستند.

تعمیر اسپلیت شمال تهران

در صورتی که ساکن شمال تهران هستید و می خواهید از تعمیرات اسپلیت در محل و منزل خود بهره مند شوید. می توانید خدمات تعمیر اسپلیت در تهران را ثبت کنید.

تعمیرات اسپلیت جنوب تهران

ساکنین جنوب تهران به راحتی و تنها با یک تماس می توانند درخواست تعمیر اسپلیت در جنوب تهران را ثبت نمایند. کارشناس به محل مورد مورد نظر شما در جنوب تهران اعزام می شود. 

تعمیر اسپلیت شرق تهران

اگر در شرق تهران زندگی می کنید و نیاز به تعمیرات اسپلیت و تعمیرات کولرگازی دارید در کنار شماهستیم. با ما تماس بگیریدو مشکل کولرگازی اسپلیت خود را شرح دهید.

تعمیرات کولرگازی اسپلیت غرب تهران

تعمیر کولرگازی اسپلیت در غرب تهران برای اسایش و رفاه کاربران کولر گازی اسپلیت در غرب درنظر گرفته شده است. در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل در اسپلیت خود می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

تعمیرات تخصصی کولر گازی در کرج

اگر نمی خواهید برای ترمیم کولر یا اسپلیت خود به تهران بروید، نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج، در خدمت شماست. مشکلات و ایرادات عملکردی کولر گازی باید به سرعت ریشه یابی و برطرف شوند؛ در غیر این صورت، امکان خرابی یا از کار افتادن کامل کولر وجود دارد. با توجه به گرم شدن هوا و شروع مجدد استفاده از کولر گازی ها، مرکز سخت افزار ایران در کرج خدمات تخصصی تعمیرات انواع کولر را به مشتریان و متقاضیان عزیز ارائه می دهد. برای اینکه تعمیرات کولر گازی در کرج به تخصصی ترین شکل و بدون خطا انجام شود، مجرب ترین تعمیرکاران بر مراحل این فرایند نظارت دارند.

این تعمیرکاران با مشخصات فنی انواع مدل های کولر پرتابل، ایستاده، اسپلیت و … به خوبی آشنا بوده و قادر به رفع تمامی مشکلات و ایرادهای این دستگاهها می باشند. از تمامی نقاط استان از جمله باغستان، رجایی شهر، مهرشهر، گلشهر، عظیمیه، هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، فردیس، ملارد، شهرک بهارستان، اشتهارد، طالقان و … می توانید با این مجموعه تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی ها و اطلاعات لازم را به شما ارائه دهند.

تعمیر کولر گازی اسپلیت در مشهد 

اگر کولر گازی اسپلیت شما به دلیل خرابی نمی‌تواند این تجربه را برای شما به ارمغان آورد، نگران نباشید! ما در مشهد آماده‌ایم تا با تیم مجرب و متخصص خود، کولر گازی اسپلیت شما را بهبود بخشیم. از تعمیر تخصصی و صحیح تا بررسی عیب‌یابی و تعویض قطعات، به همراه خدمات پشتیبانی فوری برای افزودن راحتی به زندگی شما، ما در این زمینه تخصص داریم. بیش از این، ما از قطعات اصلی و قابل اعتماد استفاده می‌کنیم تا مشکلات شما را به طور دائمی حل کنیم. به ما اعتماد کنید و از زمستانی خنک و تابستانی خوش‌آب‌وهوا لذت ببرید!

آموزش نصب کولر گازی اسپلیت

لازم است بدانید که مقوله ای مهم تر از تعمیر کولر گازی اسپلیت هم وجود دارد و آن نصب دستگاه است. مختصر و مفید بگوییم که نصب اشتباه، منشأ بسیاری از مشکلات عملکردی کولر گازی است. لذا لازم است که نکاتی را در این خصوص بدانید و فرایند نصب و راه اندازی را به بهترین شکل انجام دهید.

نکاتی مثل نحوه انتخاب محل مناسب برای نصب پنل داخلی و خارجی، نحوه تنظیم ارتفاع لوله ها و شیب مناسب، چگونگی نصب اتصالات و هر آنچه برای نصب درست لازم است، در ویدئوی آموزش نصب کولر گازی اسپلیت ذکر شده است. در نهایت، اگر برای راه اندازی اسپلیت خود نیاز به کمک و راهنمایی بیشتر داشتید، می توانید روی مهارت و تجربه بالای همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کولر گازی مرکز سخت افزار ایران حساب کنید.

مرکز تعمیرات کولر

کولر های گاز اسپلیت ، دستگاه پر مصرف فصول گرم و سرد سال هستند و اهمیت فوق العاده بالایی دارد. این دستگاه مستقیما رفاه و آسایش افراد را تامین می کند. مرکز تعمیرات کولر به منظور پاسخگویی به نیاز عمده کابران این دستگاه پر مصرف تاسیس شده تا بتواند بار سنگینی را از دوش هموطنان خود بردارد و خدمتی باکیفیت برتر و ایده ال تر ارائه دهد.

کار نکردن موتور کولر گازی
بیشتر بخوانید

کمپرسور کولر گازی به دلایل مختلف از کار می افتد. در این حالت، باید تمام قطعات و اجزای موتور تست شوند تا بخش آسیب دیده شناسایی شده و ترمیم گردد. عواملی مانند :

 • قطع شدن سیم و مدارها
 • اورلود کولر
 • خرابی یا سوختن برد الکتریکی
 • خرابی رله فرمان
 • سوختن خازن راه انداز و معیوب شدن سنسور رزیستور

موجب کار نکردن موتور کولرگازی می شوند.

تعمیر موتور کولر گازی
بیشتر بخوانید

یک اختلال جزیی در پروسه ی تعمیر موتور کولر گازی خیلی ساده باعث از کار افتادگی سایر قطعات تشکیل دهنده ی دستگاه می شود.

وظیفه کمپرسور کولرگازی مکش گاز از اپراتور و حرکت دادن آن به سمت کندانسور است. هر گونه اختلالی که باعث کنسل شدن این پروسه گردد؛ به خاموشی دستگاه و از کار افتادگی کلی آن ختم می شود.

سوختن موتور کولر گازی
بیشتر بخوانید

سوختن موتور کولر گازی، مشکلی نسبتا رایج است که افراد زیادی از بروز آن شکایت دارند. با توجه به این که موتور تقریبا با تمامی بخش های دستگاه در ارتباط است، سوختن آن می تواند موجب از کار افتادن کولر شود.

بهترین راه برای رفع مشکل سوختن موتور کولر گازی، تعویض این قطعه است. با تعویض کمپرسور، اگر به صورت درست و با استفاده از قطعه اورجینال انجام شود، کولر جان تازه می گیرد و با کیفیت قبلی کار می کند.

تعمیر کولر گازی گری
بیشتر بخوانید

برای تخمین زدن هزینه تعمیرات کولر گازی گری یا هر بند دیگری، باید به عواملی همچون نوع و شدت خرابی دستگاه توجه شود. یعنی اول باید تکنسین دستگاه را عیب یابی کرده و مشخص کند که کدام بخش ها آسیب دیده اند و نیاز به تعمیر دارند یا تعویض. بسته به این که کدام قطعات آسیب دیده باشند و چه اقداماتی برای تعمیر دستگاه نیاز باشد، هزینه ترمیم متفاوت است.

تعویض فیلتر کولر گازی
بیشتر بخوانید

قبل از تعویض فیلتر کولر گازی، بد نیست انواع این قطعه را بشناسید. اگر می خواهید فیلتر جدید کارایی لازم را در کولر یا اسپلیت شما داشته باشد، ضروری است که مدل آن را درست انتخاب کنید تا با محیط نصب دستگاه، همخوانی داشته باشد.

قبل از اقدام به تعویض فیلتر کولر گازی، باید این قطعه را به خوبی تمیز کرد. تمیز کردن فیلتر کولر و اسپلیت کار سختی نیست.

کار نکردن فن کولر گازی
بیشتر بخوانید

قبل از تعویض فیلتر کولر گازی، بد نیست انواع این قطعه را بشناسید. اگر می خواهید فیلتر جدید کارایی لازم را در کولر یا اسپلیت شما داشته باشد، ضروری است که مدل آن را درست انتخاب کنید تا با محیط نصب دستگاه، همخوانی داشته باشد.

قبل از اقدام به تعویض فیلتر کولر گازی، باید این قطعه را به خوبی تمیز کرد. تمیز کردن فیلتر کولر و اسپلیت کار سختی نیست.

قبلی
بعدی