تعمیر اسپلیت سامسونگ AR7500

تعمیرات اسپلیت و سایر سیستم های تهویه مطبوع، یک حوزه تخصصی است که کاربران عادی به هیچ عنوان قادر به انجام آن نیستند. تعمیرکار باید بخش ها و قطعات مختلف این دستگاه را به خوبی بشناسد و بر فرایند عملکردی هریک، تسلط کامل داشته باشد. در غیر این صورت، نه تنها مشکل اسپلیت برطرف نمی شود، بلکه ممکن است بخش های دیگر نیز آسیب ببینند و مشکلات دستگاه تشدید گردند.

اگر جزء کاربران اسپلیت گودوان AR7500 سامسونگ هستید، توصیه می کنیم مطلب امروز را دنبال کنید. ما شما را با مشکلات رایج این دستگاه و علائم خرابی بخش های مختلف آن آشنا می کنیم تا بتوانید فرایند تعمیر محصول را سریع تر انجام دهید. لازم است ذکر کنیم که کلیه مراحل تعمیر اسپلیت سامسونگ AR7500 در نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران و تحت نظر تیمی مجرب انجام می گردد.

5/5 (2 امتیاز)

مشخصات اسپلیت سامسونگ AR7500

اسپلیت سامسونگ AR7500 که با عنوان good1 نیز شناخته می شود، در ظرفیت های 10000 ، 13000 ، 19000 و 25000 Btu/hr تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کمپرسور کولر گازی از نوع اینورتر است و امکان صرفه جویی 70 درصدی در مصرف برق را برای کاربران فراهم می کند. همچنین مصرف انرژی این دستگاه در رتبه A قرار دارد. قدرت مکش این محصول بسیار بالا است و به همین جهت از توانایی خنک کنندگی خیلی خوبی برخوردار می باشد.

نکته جالب در مورد این اسپیلت سامسونگ این است که خنک کنندگی را با حالت سریع شروع کرده و سپس آن را به حالت راحت تغییر می دهد. به این ترتیب، دمای محیط به سرعت به سطح متعادل می رسد و شما احساس لرز نخواهید داشت. وجود فیلتر دو مرحله ای Easy filter و Virus doctor موجب شده که اسپلیت سامسونگ AR7500 هوا را تصفیه کرده و باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد.

مشکلات رایج در تعمیر اسپلیت سامسونگ AR7500

یکی از مشکلات رایج در تعمیر اسپلیت سامسونگ AR7500 ، گرم شدن باد این دستگاه است. به این معنی که به جای باد خنک، هوای گرم در محیط پخش می شود. اهمیت این مساله بدان جهت است که قطعات مختلفی در بروز آن نقش دارند که تداوم خرابی هریک از آنها منجر به تشدید مشکلات دستگاه خواهد شد. یکی دیگر از اختلالات عملکردی این محصول، روشن نشدن آن است. در این حالت ممکن است اتصالات قطع باشند و یا برد و موتور آسیب جدی دیده باشند. نشت آب یا گاز، بروز صدای غیر عادی از دستگاه، از کار افتادن فن، کار نکردن ریموت کنترل و مواردی از این دست نیز در فرایند تعمیر اسپیلت اسپلیت سامسونگ AR7500 بررسی و ترمیم می شوند.

سرویس اسپلیت سامسونگ AR7500

یکی از مواردی که در نگهداری از اسپلیت اهمیت بالایی داشته و موجب افزایش طول عمر این دستگاه می شود، سرویس به موقع و مرتب آن است. اسپلیت ها معمولا در ماه های سرد سال خاموش هستند و هیچ استفاده ای از آنها نمی شود. به همین دلیل هم ضروری است که پیش از استفاده مجدد، به صورت کامل وارسی شده و سرویس گردند. سرویس اسپلیت سامسونگ AR7500 توسط تیمی مجرب در نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. در این فرایند، فیلترها، محفظه ها، کویل ها و همه بخش های دستگاه به دقت وارسی و تمیز می شوند. اگر قطعه نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد، این کار انجام شده و به این ترتیب، از بروز مشکلات بعدی در کارکرد دستگاه جلوگیری خواهد شد. سرویس دوره ای و منظم همچنین تعمیر اسپلیت را نیز راحت تر کرده و سرعت آن را افزایش خواهد داد.

شارژ گاز اسپلیت سامسونگ AR7500

یکی دیگر از موارد تعمیر اسپلیت سامسونگ AR7500 ، شارژ گاز آن است. اساس کار کولر گازی و اسپلیت با گاز فریون است و اگر مقدار این گاز در دستگاه کم شود، کارکرد دستگاه نیز با مشکل مواجه خواهد شد. آنچه در انجام این اقدام اهمیت دارد، انتخاب بهترین روش شارژ و نیز استفاده از ابزار و مواد با کیفیت می باشد. همچنین باید بدانید که در جهت راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان، فرایند مورد بحث در نمایندگی اسپلیت مرکز سخت افزار ایران، توسط تیم تعمیر در محل و به صورت حضوری انجام می گردد. لذا می توانید اطمینان داشته باشید که اسپلیت شما به بهترین شکل شارژ شده و عملکرد بسیار مطلوب و مناسبی را ارائه خواهد داد.

نمایندگی تعمیرات اسپلیت

نمایندگی تعمیرات اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران، انواع خدمات مربوط به ترمیم و رفع مشکلات این محصول را به کاربران ارائه می نماید. این مرکز برای ارتقا سطح کیفی خدماتش، از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار تعمیراتی روز دنیا استفاده می کند. همکاران ما با تکیه بر مهارت فنی و تجربه ی چندین ساله خود، انواع مدل های کولر گازی و اسپلیت را بررسی کرده و به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

دقت و وسواس عملیاتی آنها باعث شده که سطح کیفی خدمات به میزان چشمگیری ارتقا یافته و با استانداردهای روز دنیا هم رده گردد. تعمیر و شارژ اسپلیت در محل، یکی از کاربردی ترین سرویس هایی است که این مرکز به کاربران ارائه داده و به این ترتیب، فرایند ترمیم محصول مورد بحث را سرعت می بخشد. نمایندگی تعمیرات اسپلیت، تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و از کلیه مجوزهای لازم برخوردار می باشد؛ از این رو شما عزیزان می توانید از اصالت خدمات دریافتی در این مرکز، اطمینان کامل داشته باشید.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر