آموزش تعمیر led لپ تاپ

در مطلب آموزش تعمیر led لپ تاپ ، روش ها و مراحل تعمیر یا تعویض این قطعه را به همراه فیلم آموزشی به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود. ال ای دی یکی از حساس ترین قطعات لپ تاپ است که خرابی آن، هم عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه می کند و هم کاربران را متحمل هزینه های بسیاری می نماید. تداوم مشکلات این قطعه، روی نمایش تصویر تاثیر می گذارد و کاربرد کلی لپ تاپ را با معایب جدی مواجه می سازد. نکته ای که برای تعمیر ال ای دی باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که این قطعه تا حد زیادی شبیه به ال سی دی است، با این تفاوت که به جای لامپ های فلورسنت، از لامپ های LED در آن استفاده شده است. به همین دلیل هم تعمیرات این قطعه، نیاز به مهارت بالایی داشته و در مقایسه با تعمیر ال سی دی، از حساسیت بالاتری برخوردار است. نکته ی دیگر این که در ال ای دی، قطعه ای تحت عنوان “مش” وجود دارد که تعمیر آن باید با دقت و وسواس بسیار بالایی انجام شود. سوختگی پیکسل، روشن شدن لامپ و نداشتن تصویر و داده، ایجاد خطوط سیاه، شکستگی کامل، نداشتن نور و… را می توان به عنوان مهم ترین مشکلات قطعه ی مورد بحث در نظر گرفت. در ادامه ی این مطلب، ضمن مشاهده ی فیلم آموزش تعمیر led لپ تاپ ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این قطعه و فرایند تعمیر آن به دست آورید.

آموزش مراحل تعمیر led لپ تاپ

کارشناسان تعمیر لپ تاپ بر این باورند که تعمیر ال ای دی این دستگاه، در بیشتر موارد امکان پذیر نبوده و نیاز به تعویض این قطعه است. در فیلم آموزش تعمیر led لپ تاپ نیز مشاهده می کنید که تعمیرکاران در ابتدا، این قطعه را عیب یابی می کنند. با این توضیح که اول روشن شدن یا نشدن چراغ پاور مانیتور مورد بررسی قرار می‌ گیرد؛ در صورتی که مانیتور روشن شد اما تصویری ارائه نشد، با استفاده از یک چراغ قوه، بخش پشتی لپ تاپ بررسی می شود تا اشکال ایجاد شده مشخص گردد. لازم به ذکر است در شرایطی که پنل شکسته باشد و یا لامپ های ال ای دی سوخته باشند، نیاز به تعویض این قطعه می باشد که در این صورت، حتما باید از متخصصین مجرب نمایندگی تعمیر لپ تاپ کمک بگیرید. بروز هرگونه خطا در روند تعمیر یا تعویض led لپ تاپ ، می تواند هزینه ی تعمیرات را چند برابر نموده و حتی به سایر بخش های دستگاه نیز آسیب برساند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ، مرکزی است تخصصی که تعمیرات این محصول را تحت نظر مرکز سخت افزار ایران انجام می دهد.  مشتری مداری به عنوان پایه و اساس کار این مرکز، در کلیه خدمات نمود پیدا کرده است. این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ ایسر، ایسوس، اچ پی، دل، اپل و … را به کاربران ارائه می دهد. حضور کارشناسان مجرب آی تی در این مجموعه، موجب ارتقا قابل توجه سطح کیفی خدمات تعمیری شده است. همکاران ما به واسطه ی تعهدی که نسبت به کاربران دارند، تلاش می کنند ضمن برطرف کردن کلیه مشکلات محصول مورد نظر، آن را در نهایت سلامت به کاربران تحویل دهند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، به واسطه کیفیت خدماتش در بین کاربران شهرت یافته است و بسیاری از افراد، این مرکز را به عنوان گزینه اول خود برای تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ شان در نظر می گیرند.

Rate this post
دیدگاه خود را وارد کنید :