تعمیرات کیبورد لپ تاپ

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ که دارندگان این دستگاه می توانند با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ از آن بهره مند گردند، سرویس های مرتبط با تعمیرات کیبورد لپ تاپ است. در صورتی که کیبورد لپ تاپ شما نیز به هر دلیل ریختن مایعات بر روی آن، افتادن شی سنگین و … دچار خرابی و شکستگی شده است، می توانید با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ و مراجعه به پارت تعمیرات کیبورد لپ تاپ تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این بخش از دستگاه را دریافت نمایید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بیشماری از لپ تاپ های موجود در بازار، بر قطعات و ساختار این دستگاه ها مسلط گشته و توانایی آن را یافته اند تا با پیشرفته ترین متدهای تعمیر، تمامی عیوب و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها را مرتفع سازند. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با این سرویس که در بخش تعمیرات کیبورد لپ تاپ انجام پذیرند مشمول گارانتی و ضمانت هستند. بازه زمانی گارانتی خدمات، بسته به نوع سرویس متفاوت است و به متقاضیان این سرویس، پیش از هر اقدامی، اعلام می گردد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ

تعمیرات کیبورد لپ تاپ در کدام موارد ضروری است؟

تعمیرات کیبورد لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ منحصر به نوعی خاص نیست و کاربران انواع کیبوردهای لپ تاپ می توانند با حضور در این مرکز، نسبت به رفع اشکالات ایجاد شده در دستگاه خویش اقدام نمایند. در این مرکز تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های مرتبط با انواع کیبورد -تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی- ارائه می گردد. برخی اشکالات رایج در کیبوردهای عادی که نیاز به تعمیرات را ضروری می سازد عبارتند از:

 • صفحه کلید به جای تایپ حروف، اعداد را تایپ می کند. مثلاً هنگامی که شما به ترتیب کلیدهای J,K,L,U,I,O را می فشارید، صفحه کلید اعداد ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶ را تایپ می کند.
 • هنگامی که شما یک کلید را می فشارید، دو حرف تایپ می شود. مثلا هنگامی که دکمه مربوط به W را می فشاریدحروف WE تایپ می شود و یا زمانی که کلید Y را می فشارید حروف YU تایپ می گردد.
 • برخی از کلیدهایی که در یک راستای عمودی یا مورب قرار دارند کار نمی کنند.

شما کاربران گرامی در صورت مواجهه با هریک از اشکالات فوق می توانید به مرکز تعمیرات لپ تاپ مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر کیبورد لپ تاپ را دریافت نمایید. برای فارسی کردن کیبورد لپ تاپ در ویندوز 7 ، 8 و 10 می توانید این مطلب آموزشی را مطالعه کنید.

هزینه تعمیرات کیبورد لپ تاپ

به طور کلی تعمیرات کیبورد لپ تاپ چندان هزینه بر نیست. مگر این که نیاز به تعویض این قطعه باشد که در این صورت، هزینه نهایی بستگی به قیمت صفحه کلید جدید دارد. پیش از تعمیر، تکنسین کیبورد را به دقت عیب یابی می کند تا بداند شدت خرابی آن چقدر است. همچنین با توجه به علت کار نکردن کیبورد، مشخص می کند که چه اقداماتی برای تعمیر آن نیاز است. پس از آن، هزینه تعمیر کیبورد لپ تاپ به صورت تقریبی به شما اعلام می شود. معمولا اگر مسئله نرم افزاری یا مربوط به چند کلید باشد، لازم نیست هزینه زیادی بابت تعمیر صفحه کلید لپ تاپ پرداخت کنید.

روش های تعمیر صفحه کلید لپ تاپ

نحوه تعمیر کیبورد لپ تاپ، به نوع خرابی این قطعه بستگی دارد. اگر کلیدها کار نکنند و فضای زیری آنها مشکل داشته باشد، باید مشکلات این بخش برطرف شوند. همچنین ممکن است ایرادهای کیبورد ناشی از مشکلات نرم افزاری باشند. مثلا درایور درست نصب نشده باشد یا به دلایلی سیستم هنگ کرده باشد. در این شرایط باید برای تعمیر صفحه کلید لپ تاپ، درایور آپدیت شده یا مجددا نصب گردد. خرابی مدارها و اتصالات کیبورد هم در انتخاب روش تعمیرات این قطعه تاثیرگذار است. در نهایت اگر کیبورد دچار آبخوردگی شده و یا کاملا از کار افتاده باشد، نیاز به تعویض این قطعه است.

خدمات تعمیر کیبورد لپ تاپ

 • تعویض کامل کیبورد لپ تاپ با صفحه کلید اصلا و اورجینال
 • اصلاح از کارافتادگی دکمه های کیبورد در مرکز تعمیرات کیبورد لپ تاپ
 • رفع مشکل خاموش شدن چراغ های بک لایت کیبورد
 • پاکسازی و گردگیری کیبورد لپ تاپ در مرکز تعمیرات کیبورد لپ تاپ
 • رفع اشکالات پیش آمده در کیبورد دستگاه که سبب اختلال در تایپ کاربر می گردد
 • رفع اشکالات مرتبط با تنظیم کیبورد لپ تاپ در مرکز تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ
 • ترمیم کلیدهای آسیب دیده و ضربه خورده
 • تعویض کلیدهای آسیب دیده و شکسته کیبورد

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات لپ تاپ، پس از عیب یابی صحیح دستگاه، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب کیبورد می کنند و در صورت نیاز، قطعات از کار افتاده را با قطعات اورجینال و باکیفیت جایگزین نمایند. بد نیست بدانید که اکثر خرابی های پیش آمده در کیبورد ناشی از ریخته شدن مایعات و یا اصابت اشیا و وسایل به این قطعه است. در مواردی که کلید یا پایه نگهدارنده کلید کنده یا شکسته باشد، می توان کیبورد را تعمیر نمود.

ولی بیشتر خرابی های ناشی از ریختن مایعات در کیبورد، قابل تعمیر نبوده و یا مقرون به صرفه نمی باشد و کیبورد باید تعویض شود. کاربران می توانند با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در این بخش، به مرکز تعویض و تعمیرات کیبورد لپ تاپ مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های تعمیر، تعویض و بهسازی قطعات کیبورد را دریافت نمایند.

تعمیرات کیبورد لپ تاپ در مرکز تعمیرات لپ تاپ در دو پارت مجزای سخت افزاری و نرم افزاری انجام می پذیرد. تخصیص دو پارت مجزا به این بخش از دستگاه از آن روست که اشکالات پیش آمده در کیبورد ممکن است نرم افزاری و یا سخت افزاری باشند. اشکالات پیش آمده در کیبورد لپ تاپ در صورتی که نرم افزاری باشد با اندک دستکاری در تنظیمات لپ تاپ قابل رفع است. کاربران گرامی می توانند جهت دریافت خدمات مرتبط با این بخش به مرکز تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ، پارت تعمیرات نرم افزاری مراجعه نمایند.

تعویض کیبورد لپ تاپ

تعمیر کلیدهای کیبورد لپ تاپ

یکی دیگر از روش های تعمیر کیبورد لپ تاپ، تعمیر کلیدها به صورت مجزاست. گاهی کلیدهای کیبورد کار نمی کنند؛ به این معنی که همه یا چند دکمه از کار می افتند. در این شرایط تعمیرکار لپ تاپ را خاموش کرده و مطمئن می شود که برق در آن جریان ندارد. سپس درب پشتی با استفاده از پیچ گوشتی و ابزار مناسب باز می شود. معمولا کیبورد با نمایشگر لپ تاپ در ارتباط است و به همین دلیل باید برای باز کردن آن دقت ویژه ای به خرج داد. پس از بیرون آوردن کیبورد از لپ تاپ، کلیدهای آسیب دیده بر اساس شدت خرابی، ترمیم یا تعویض می شوند. در نهایت صفحه کلید مجددا جا می افتد و تمام اتصالات نیز مطابق قبل، وصل می گردند.

نصب مجدد درایور صفحه کلید لپ تاپ

گاهی برای تعمیر کیبورد لپ تاپ، کافی است درایور آن را مجددا نصب کنید. این روش در شرایطی موثر است که کیبورد به دلایل نرم افزاری مثل خرابی درایور، به درستی کار نکند. در این صورت باید ضمن مراجعه به کنترل پنل در ویندوز، درایور قبلی را حذف کرده و نسخه جدید را نصب کنید.

تعویض کیبورد لپ تاپ

در نهایت اگر هیچ کدام از روش های تعمیر کیبورد لپ تاپ موثر نبودند، راهی جز تعویض این قطعه نیست. برای تعویض کیبورد لپ تاپ، از هر برندی، باید اول دستگاه خاموش شود. سپس باتری از آن خارج می شود و تعمیرکار، پیچ های صفحه کلید را باز و خارها را با دقت جدا می کند. پس از جداسازی فلت کیبورد، صفحه کلید بیرون آورده می شود. در نهایت، صفحه کلید جدید نصب شده و اتصالات مطابق قبل بسته می شوند. 

هزینه تعویض کیبورد لپ تاپ

اگر نیاز به تعویض صفحه کلید لپ تاپ باشد، باید از یک کیبورد جدید استفاده کرد که مدل های مختلف این قطعه، قیمت های متفاوتی دارند. پیش از هرچیز مهم است که کیبورد جدید اورجینال باشد؛ چون در غیر این صورت با دستگاه همخوانی نداشته و ممکن است مشکلات دیگری را نیز در لپ تاپ ایجاد کند. با توجه به این که قیمت صفحه کلیدهای اورجینال معمولا کمی بالاست، هزینه تعویض کیبورد لپ تاپ هم در مقایسه با هزینه تعمیرات این قطعه بالاتر است.

روش های نگهداری از کیبورد لپ تاپ

 • برای گردگیری و تمیز کردن کیبورد لپ تاپ، تنها از مایعات مخصوص و یک دستمال بدون پرز که کمی مرطوب باشد، استفاده کنید.
 • سرویس عمومی لپ تاپ که صرفا جهت تمیز نگه داشتن و رفع کثیفی ظاهری لپ تاپ می باشد را یاد بگیرید و حتما هر دوماه یکبار سرویس عمومی لپ تاپ را خودتان انجام دهید. خدمات مرتبط با این بخش در مرکز تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ ارائه می گردد.
 • دستمال هایی که برای تمیز کردن کیبورد استفاده می کنید نرم، بدون پرز و نسبتاً خشک باشند.
 • در صورتی که برای پاکسازی کیبورد دستگاه می خواهید از اسپری استفاده کنید از اسپری های مخصوص این کار که خروجی بسیار باریک و فشار کمی دارند استفاده نمایید.
 • احتیاط های لازم جهت پیشگیری از ریختن مایعات بر روی کیبورد دستگاه را همیشه مدنظر قرار داده و انجام دهید. زیرا نفوذ مایعات و گرد و غبار به داخل صفحه کلید، به سرعت موجب خراب شدن و یا حداقل، کاهش کارآیی صفحه کلید می شود.
 • هنگام کار طولانی مدت در منزل یا محل کار، یک کیبورد جداگانه به لپ تاپ وصل کنید تا از خرابی و فرسودگی آن جلوگیری کنید.
 • در صورت ریخته شدن مایعات بر روی کیبورد دستگاه، بلافاصله لپ تاپ خود را خاموش کرده و باتری آن را خارج نمایید. پس از این کار، بلافاصله دستگاه را به یکی از مراکز مجاز فعال در حوزه تعویض و تعمیرات کیبورد لپ تاپ مراجعه نمایید.
نگهداری از کیبورد لپ تاپ

مرکز تعمیرات لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. مدیریت مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید و به شما اطمینان می‌دهد که برخلاف دیگر مراکز غیر رسمی و غیر مجاز، تمامی قطعاتی که در این مرکز تعویض می‌گردند، اصل و اورجینال شرکتی می‌باشند.

دارندگان کلیه دستگاه های لپ تاپ صرف نظر از نوع، مدل و برند دستگاه- می توانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مرتبط نظیر خدمات مرتبط با تعمیرات کیبورد لپ تاپ را دریافت نمایند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات لپ تاپ که در این مرکز مشغول ارائه خدمات هستند به لینک های موجود در بخش زیر مراجعه نمایید.

4.6/5 (9 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر