شارژ کارتریج

شارژ کارتریج، خدمتی است که نمایندگی تعمیرات کپی به کاربران انواع دستگاه های کپی و پرینتر از کلیه برندها ارائه می دهد. از آنجا که نحوه ی شارژ کارتریج در کیفیت عملکرد دستگاه ها تاثیرگذار است، انجام عملیات مذکور بر عهده ی جمعی از افراد مجرب در این حوزه می باشد. همچنین به دلیل اهمیت استفاده از مواد مرغوب در کارتریج، همکاران ما در نمایندگی کپی از با کیفیت ترین موارد برای انجام این فرآیند بهره می برند. با هدف ارائه ی اطلاعات درست و جامع به شما کاربران گرامی، این مطلب را به بررسی نکاتی در مورد شارژ کارتریج اختصاص داده ایم؛ با ما همراه باشید.

شارژ کارتریج

دستگاه های مورد نظر در شارژ کارتریج

شارژ کارتریج به طور کلی در حوزه خدمات مربوط به دو محصول اصلی قرار می گیرد؛ پرینتر و دستگاه کپی دستگاه هایی هستند که با کارتریج کار کرده و هر از گاهی نیاز به شارژ این قطعه و مواد داخل آن دارند. هر دوی این دستگاه ها برای انجام عملیات چاپ، نیاز به مقادیر مشخصی از تونر و جوهر داشته و در صورت کاهش این مقدار، از کیفیت کار آنها کاسته می شود.

لازم است بدانید که شارژ کارتریج در هر یک از این دستگاه ها نیاز به طی مراحل متفاوتی دارد؛ از این رو عملیات مورد نظر باید توسط متخصصینی انجام شود که از تجربه ی لازم در این زمینه برخوردار باشند. گفتنی است تکنسین های ما در مرکز تعمیرات کپی، این تبحر و مهارت را در اختیار داشته و می توانند فرایند مورد بحث را بدون کوچک ترین مشکل انجام دهند. در ادامه نکات بیشتری را در این مورد به شما ارائه می دهیم.

شارژ کارتریج پرینتر

پرینتر یکی از دستگاه هایی است که با استفاده از کارتریج و مواد داخل آن کار می کند. این دستگاه در دو نوع جوهری و لیزری تولید شده و هر چند وقت یک بار نیاز به شارژ کارتریج دارد. گفتنی است مراحل این فرایند در هر یک از مدل های پرینتر یکسان بوده و تنها در برخی از جزئیات با هم متفاوت هستند. مراحل اصلی شارژ کردن کارتریج در پرینتر عبارتند از:

شارژ کارتریج دستگاه کپی

پیش تر نیز اشاره کردیم که شارژ کارتریج شامل دستگاه کپی هم می شود. همکاری یونیت کارتریج، کارتریج تونر و تونر در دستگاه کپی، موجب طی فرآیند کپی در این دستگاه می شود و در نهایت برگه را به کاربر تحویل می دهد. جالب است بدانید که کارتریج تونر، در درون یونیت کارتریج قرار گرفته و تونر مصرفی دستگاه را در خود جای داده است. اگرچه این قطعه قابلیت تعویض را نیز دارد، اما به دلیل هزینه ی بالا، شارژ آن مقرون به صرفه تر و رایج تر می باشد. بنابراین منظور از شارژ کارتریج دستگاه کپی، در واقع همان شارژ کارتریج تونر است.

باید بدانید که برای شارژ این قطعه در فرآیند شارژ کارتریج دستگاه کپی، باید حتما از تونر با کیفیت و درجه یک و البته سازگار با مدل دستگاه استفاده شود. تونر بی کیفیت می تواند منجر به بروز تونر ریزی در کارتریج شده و به تبع آن، بخش های دیگر دستگاه کپی را نیز با نواقص جدی مواجه سازد. اگر تجربه شارژ کارتریج دستگاه کپی را ندارید، بهتر است انجام این کار را به تکنسین های مجرب ما در نمایندگی تعمیرات کپی بسپارید.

هزینه شارژ کارتریج

هزینه شارژ کارتریج به عوامل مختلفی بستگی دارد کی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع کارتریج ( لیزری، رنگی، جوهر افشان، سیاه و سفید )
  • برند و مدل کارتریج
  • برند و مدل پرینتر و دستگاه کپی
  • کیفیت تونر یا جوهر کارتریج

نکاتی برای کاهش هزینه شارژ کارتریج :

  • از کارتریج های با ظرفیت بالا استفاده کنید.
  • کارتریج خود را دائم تمیز کنید.
  • از تونر یا جوهر با کیفیت بالا استفاده کنید.
  • کارتریج خود را در یک مرکز خدمات معتبر شارژ کنید.

 

برای دریافت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر از هزینه شارژ کارتریج می توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

مرکز تعمیر دستگاه کپی

ارائه دهنده خدمات مربوط به انواع مدل های دستگاه کپی به کاربران می باشد. این مرکز، تعمیر انواع دستگاه های کپی در برندهای مختلف را به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های خود دنبال می کند. کارشناسان مجرب و دارای تخصص در زمینه تعمیر کپی در این مرکز فعالیت می کنند. این افراد، ضمن آگاهی از دانش روز دنیا، از جدیدترین ابزارلات و دستگاه ها استفاده می کنند.

بدیهی است که تعمیرات دستگاه کپی در این شرایط، به صورت تخصصی انجام شده و کاربران می توانند دستگاه خود را مثل روز اول از مرکز تعمیرات کپی تحویل بگیرند. لازم به ذکر است که در این مرکز، خدمات سرویس در محل کپی نیز به کاربران ارائه می گردد.