آموزش تعویض تاچ موبایل اپل

از کار افتادن تاچ مشکلی است که بیشتر کاربران آیفون با آن مواجه می شوند. گاهی دلایل و اختلالات نرم افزاری موجب ایجاد این مساله شده اند که در این صورت، با تشخیص و رفع ایراد، مساله برطرف خواهد شد. اما گاهی منشأ خرابی تاچ موبایل  یک ایراد یا نقص سخت افزاری بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی می باشد. معمولا از کار افتادن تاچ ناشی از شکستن نمایشگر است که در این صورت، باید تاچ و ال سی دی به صورت همزمان تعویض شوند؛

چرا این بخش ها به هم متصل هستند. اگرچه این کار نیاز به مهارت بالایی دارد، اما ما در فیلم آموزش تعویض تاچ موبایل اپل ، شما عزیزان را با مراحل فرایند مورد بحث و جزئیات آن آشنا خواهیم کرد. اگر عملکرد بخش لمسی آیفون شما دچار ایراد شد، می توانید برای ترمیم آن از مهندسین ارشد آی تی نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

آموزش تعویض تاچ موبایل اپل

مراحل آموزش تعویض تاچ موبایل اپل

اگر ال سی دی گوشی اپل شما دچار شکستگی شده عملکرد تاچ متوقف شد، تعویض تاچ آیفون بر اساس مراحل زیر انجام می گردد:

 1. زدن چسب روی صفحه نمایش
 2. باز کردن پیچ های لبه زیرین
 3. باز کردن قاب آیفون با استفاده از ابزار ویژه.
 4. نصب ساکشن کاپ (ساکشن کاپ نباید روی دکمه هوم نصب شود)
 5. برداشتن براکت کانکتور دکمه هوم
 6. باز کردن پیچ های براکت کانکتور باتری
 7. برداشتن براکت کانکتور باتری
 8. باز کردن پیچ های براکت گوشه قاب
 9. باز کردن کانکتور دوربین سلفی
 10. باز کردن کانکتور ال سی دی در ادامه آموزش تعویض تاچ موبایل اپل
 11. باز کردن کانکتور دیجیتایزر
 12. جداسازی کامل درب جلوی و پشت آیفون
 13. باز کردن پیچ نگهدارنده سیم دکمه هوم
 14. کنار زدن سیم دکمه هوم
 15. باز کردن پیچ های براکت دکمه هوم
 16. برداشتن براکت دکمه هوم
 17. باز کردن سیم دکمه هوم از درب جلو
 18. هول دادن گوشه دکمه هوم به سمت داخلی
 19. هدایت دکمه هوم به سمت جلو
 20. جداسازی دکمه هوم
 21. تعویض تاچ ال سی دی موبایل apple با قطعه اورجینال
 22. انجام مراحل ذکر شده به صورت عکس و بستن گوشی

اینو بخون حتما به کارت میاد : تعویض گلس موبایل اپل

نکاتی در مورد تعویض تاچ آیفون

با تماشای ویدئوی آموزش تعویض تاچ موبایل اپل ، جزئیات این فرایند را مشاهده خواهید کرد. اما باید بدانید که عملیات مورد بحث، باید با رعایت کردن نکاتی انجام شود. عدم توجه به این نکات، ممکن است منجر به تعویض نادرست تاچ و به تبع آن، عملکرد معیوب این قطعه در آینده گردد. یکی از نکات مهم در تعویض تاچ، این است که مراقب بخش های آسیب پذیر باشید. به عنوان مثال، وقتی در حال باز کردن و برداشتن کانکتورها هستید، دقت کنید که به باتری، دکمه هوم و دوربین آسیب نرسد.

همچنین ضروری است که ال سی دی و تاچ جایگزین شده اصل باشند و متناسب با مدل دستگاه انتخاب شوند. نکته دیگر، استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب برای این کار است. اگر ابزار شما کارایی کافی را برای باز کردن قاب و برداشتن ال سی دی نداشته باشد، فرایندهای ذکر شده به درستی انجام نخواهند شد. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران، به واسطه بهره مندی از تجربه بالا، به خوبی نکات ذکر شده را رعایت می کنند و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه، تعویض تاچ موبایل اپل را به بهترین شکل به انجام می رسانند.

نمایندگی تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران، با تجمیع قطعات و ابزارالات درجه یک و پیشرفته، امکان ترمیم تخصصی این محصول را برای کاربران فراهم نموده است. نکته ویژه در مورد این مرکز این است که به صورت کاملا قانونی فعالیت کرده و به کاربران این اعتماد را می دهد که محصولشان در فضایی کاملا حرفه ای تعمیر می شود. کاربران با برقرای تماس با این نمایندگی می توانند راهنمایی های کاملی را در جهت تعمیر گوشی خود از هریک از برندهای سامسونگ، ال جی، سونی، هواوی، اپل، شیائومی و … دریافت نمایند. نمایندگی تعمیر موبایل، در دو حوزه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری فعالیت می کند و از سرگردانی کاربران در مراکز خدماتی جلوگیری می کند.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩