تعمیر موبایل اپل

تعمیر موبایل اپل در امدادکار، مطابق با آخرین متدهای روز دنیا و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات انجام می شود. تکنسین های مجرب در این مرکز تلاش می کنند که ضمن تعمیر آیفون به شکل تخصصی، امکان استفاده مجدد از گوشی را برای کاربران فراهم سازند. کارشناسان ما پس از عیب یابی دقیق گوشی و شناسایی بخش های آسیب دیده، اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری لازم را در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می دهند. در صورت نیاز به تعویض قطعاتی همچون ال سی دی، باتری و … نمونه جدید حتما اورجینال است تا بهترین عملکرد را در گوشی داشته باشد. امداد کار، خدمات پذیرش و تحویل در محل را نیز برای تعمیر موبایل اپل ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ادامه مطلب را دنبال کنید.

5/5 (1 امتیاز)

خدمات تخصصی تعمیر موبایل اپل

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر و تعویض قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس ال سی دی، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … بخشی از خدمات تخصصی تعمیر موبایل اپل در امدادکار هستند. به دلیل این که سرویس های این مجموعه همراه با ضمانت نامه معتبر به مشتریان ارائه می شوند، می توانید از اصالت قطعات اطمینان داشته و مشکلات احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری کنید.

تعمیر ال سی دی موبایل اپل

اگر گوشی شما به سختی ضربه بخورد و یا از ارتفاع بیفتد، به احتمال زیاد نمایشگر آن آسیب جدی می بیند. از طرفی مشکلاتی مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و … هم بعضا ایجاد شده و عملکرد صفحه نمایش را مختل می کنند. در این شرایط باید اقدام به تعمیر ال سی دی موبایل اپل کنید تا بتوانید مجددا تصاویر را به درستی تماشا کنید. البته نمایشگر همیشه قابل تعمیر نیست و گاهی چاره ای جز تعویض نمایشگر آیفون وجود ندارد. کارشناسان تعمیر موبایل اپل برای تعویض نمایشگر، تنها از ال سی دی اصلی و اورجینال استفاده می کنند تا دیگر اجزای گوشی در معرض خرابی و آسیب دیدگی قرار نگیرند.

تعمیر تاچ گوشی اپل

تاچ موبایل، یا به طور کامل از کار می افتد و یا به درستی کار نمی کند. تعمیر موبایل اپل در چنین شرایطی، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود. یعنی تکنسین اول تنظیمات را چک کرده و در صورت نیاز آنها را اصلاح می کند. اگر مشکل حل نشد، تعمیر و تعویض تاچ گوشی در اولویت قرار می گیرد. البته با توجه به این که معمولا تاچ و ال سی دی به یکدیگر متصل هستند، در این شرایط نیاز به تعویض ال سی دی است. در صورت نیاز به تعمیر تاچ گوشی اپل، بهتر است از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید تا این قطعه را به بهترین شکل تعمیر کرده و برای تعویض نمایشگر هم از نمونه اورجینال استفاده کنند.

تعمیر برد آیفون

گاهی باید برای تعمیر موبایل اپل، برد را تعمیر یا تعویض کرد. این قطعه با دیگر اجزای گوشی در ارتباط است و خرابی آن می تواند مشکلاتی را در نحوه عملکرد دستگاه ایجاد کند. اگر برد به درستی کار نکند، بیشتر عملکردهای موبایل مختل می شوند و حتی ممکن است دستگاه به طور کلی خاموش شود. برای تعمیر برد موبایل اپل، باید اجزای این قطعه شامل مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور تعویض شوند. گاهی به دلیل نفوذ رطوبت و موارد مشابه، امکان تعمیر اجزای برد وجود نداشته و نیاز به تعویض این قطعه است. در این صورت گوشی با دقت باز می شود و پس از بیرون آوردن باتری، سیم کارت و کارت sd، همه کانکتورهای موجود باز می شوند. سپس برد با نمونه جدید جایگزین شده و می توانید مثل روز اول با گوشی کار کنید. تعمیر برد آیفون نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و حتما باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود.

تعمیر گوشی اپل  در تهران

چنانچه در گوشی آیفون خود مشکل یا ایرادی را مشاهده کردید، امدادکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر گوشی اپل در تهران تا رفع کامل مشکل کنار شماست. این مرکز کلیه خدمات و سرویس های مربوط به تعمیرات مدل های مختلف آیفون را به کاربران در اقصی نقاط تهران ارائه می دهد. در هر نقطه از تهران، می توانید خدمات پذیرش و تحویل آیفون در محل را به صورت رایگان دریافت کنید. به این ترتیب سفیر امداد کار به آدرس شما می آید و ضمن تحویل گرفتن گوشی، آن را به مرکز تعمیرات می برد. پس از پایان عملیات تعمیر موبایل اپل، دستگاه در آدرس قبلی به شما تحویل داده می شود.

5/5 (1 امتیاز)
دیدگاه خود را وارد کنید :