آموزش وصل كردن لپ تاپ به موبايل

وصل کردن لپ تاپ به موبایل موضوع مهمی است که می تواند در طول عمر گوشی شما بارها ضرورت یابد. این روزها گوشی های هوشمند مملو از عکس ها، ویدئوها و فایل های مختلف هستند. حتی اگر قصد ارسال این دیتاهای گوناگون به ساختار فنی لپ تاپ را نداشته باشید هم ممکن است با مشکل کمبود حافظه در گوشی رو به رو شوید و بهره گیری از هارد لپ تاپ الزامی شود. اتصال لپ تاپ به گوشی کاری بسیار ساده است. جهت یادگیری روش های اتصال لپ تاپ به موبایل با  بخش آموزش نمایندگی تعمیرات لپ تاپ همراه شوید.

وصل كردن لپ تاپ به موبايل

روش اصلی وصل کردن لپ تاپ به موبایل

روش اصلی وصل کردن لپ تاپ به موبایل استفاده از کابل مخصوص گوشی است. زمانی که کابل گوشی را توسط پورت USB به لپ تاپ وصل می کنید، بلافاصله ویندوز موجود در لپ تاپ، رم و درایور گوشی شما را شناسایی می کند. بدین ترتیب کافی است از روی گوشی پیغام مرتبط با دسترسی به دیتاهای درون هارد موبایل را تایید کنید تا درون لپ تاپ حافظه ی موبایل باز شود. البته این کار برای گوشی های آیفون اپل به همین راحتی نبوده و باید محیط نرم افزاری ITunes را بر روی لپ تاپ نصب کنید.

اتصال لپ تاپ به گوشی از طریق نرم افزار

برای وصل کردن لپ تاپ به موبایل به جز استفاده از کابل اصلی گوشی راه دیگری نیز وجود دارد. در محیط اینترنت نرم افزارهای مختلفی دیده می شود که پروسه ی برقراری ارتباطات بی سیم را به پایداری روش بهره گیری از کابل ممکن می سازند. کافیست با نصب نرم افزارهایی نظیر Shareit و یا Zapya بر روی هر دو دستگاه یعنی موبایل و لپ تاپ، پل ارتباطی میان سیستم های مذکور را تشکیل دهید.

استفاده از اینترنت گوشی در لپ تاپ

یکی از مزایای برقراری اتصال لپ تاپ به گوشی، استفاده از اینترنت موجود در اپراتور موبایل است. اگر مودم اینترنت پر سرعت ADSL در دسترس شما نیست؛ به راحتی با وصل کردن لپ تاپ به موبایل فعالیت های روزانه ی خود را در رایانه انجام دهید. برای اینکار کافی است در بخش وای فای لپ تاپ نام وای فای گوشی را شناسایی کنید. البته فراموش نکنید که تداوم استفاده از اینترنت گوشی می تواند فشار زیادی به باتری گوشی وارد کند.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر