تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا

دستگاه های کپی قطعات بسیاری دارند که هریک به نحوی در کیفیت کار دستگاه تاثیرگذار هستند. فیوزینگ هم یکی از همین قطعات است که اگر درست کار نکند، کیفیت کپی را با مشکلات بسیاری مواجه می سازد. این قطعه در ارتباط با چاپ برگه کار می کند و به همین دلیل هم از کار افتادن آن منجر به کاهش کیفت چاپ می شود. ما در ادامه این مطلب نکات کاربردی را در خصوص تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا به شما ارائه خواهیم داد. البته این نکات برای ترمیم این قطعه کافی نیستند.

تعمیرات فیوزینگ مستلزم این است که تعمیرکار با ساختار این قطعه آشنایی کامل داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است بر اثر بروز یک اشتباه ناخواسته، فیوزینگ و به دنبال آن کل دستگاه آسیب های جدی تری ببینند. لذا بهتر است برای تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا یا هر برند دیگری از یک تکنسین با تجربه در حوزه تعمیر فتوکپی کمک بگیرید. متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران، عملیات ترمیم و در صورت نیاز تعویض فیوزینگ را به شکل حرفه‌ای و بی‌نقص انجام می‌دهند.

چه موقع اقدام به تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا کنیم؟

خوشبختانه مشکلات فیوزینگ به گونه ای نیستند که نتوان آنها را تشخیص داد. شما با شناخت دقیق علائم و نشانه های خرابی این قطعه می توانید آن را در زمان مناسب ترمیم یا تعویض کنید. بارزترین نشانه بروز مشکل در فیوزینگ دستگاه فتوکپی، این است که خطوطی روی برگه کاغذ ایجاد می شود در حالی که نمی‌توان علت مشخصی برای این خطوط یافت.

گاهی این خطوط به گونه ای هستند که خوانش محتوا را نیز مشکل می کنند. البته کاهش کیفیت کپی هم در برخی موارد می تواند نشان دهنده خرابی فیوزینگ باشد. به هر ترتیب با دیدن این علائم باید اقدام به تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا خود کنید. برای ترمیم این قطعه و یا تعویض آن، باید دستگاه کپی باز و فیوزینگ از آن خارج شود. چنانچه مهارت کافی برای انجام دادن این مراحل ندارید، تعمیر و تعویض فیوزینگ را به افراد با تجربه واگذار کنید.

چرا فیوزینگ دستگاه کپی از کار می افتد؟

عوامل متعددی بر نحوه عملکرد فیوزینگ دستگاه کپی تاثیر می‌گذارند. یکی از دلایل مهم خرابی این قطعه، نوسان و بالا و پایین شدن‌های مکرر برق است. وقتی جریان برق به صورت مداوم دچار نوسان شود، اولین قطعه‌ای که تحت تاثیر این مساله قرار می گیرد، فیوزینگ است. همچنین نشت مایعات به داخل دستگاه فتوکپی هم عامل دیگری است که در روند تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا و انواع مختلف این محصول مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین اگر در اثر تجمع گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگری، فیوزینگ و بخش های مختلف آن دچار آلودگی شوند، این قطعه نمی‌تواند عملکردهای خود را به درستی انجام دهد و به تبع آن، کیفیت چاپ مطلوب نخواهد بود. مشکلات ذکر شده به گونه ای هستند که می‌توانند منجر به بروز مشکلات جدی در عملکرد دستگاه شده و حتی فیوزینگ را نیازمند تعویض نمایند. لذا توصیه می‌کنیم در اولین فرصت، اقدامات لازم برای بررسی و تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی Kyocera خود را انجام دهید.

تعویض فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا

نکته مهمی که در تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا وجود دارد، این است که این قطعه در بیشتر موارد قابل تعمیر نیست. اساسا ساختار فیوزینگ ایجاب می کند که در صورت خرابی، آن را با یک نمونه جدید جایگزین کنند. البته فرایند تعویض فیوزینگ هم نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد و تعمیرکاران مبتدی نمی توانند آن را به درستی انجام دهند. چه بسا ممکن است این افراد با انجام اشتباه مراحل، آسیب های فیوزینگ را افزایش داده و هزینه های تعمیر را بیشتر کنند.

کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا مرکز سخت افزار ایران برای تعویض این قطعه از نمونه اورجینال استفاده می کنند. این کار باعث می شود که فیوزینگ جدید با سایر قطعات سازگاری داشته باشد و دستگاه با مشکلات جدیدتر مواجه نشود. همکاران ما ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته شرایطی را فراهم کرده اند که عملیات تعویض فیوزینگ دستگاه کپی کیوسرا به شکل حرفه‌ای و بدون هیچ نقص و ایرادی به انجام برسد.

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی یک مرکز معتبر و تخصصی است که کاربران می‌توانند کلیه سرویس‌های مورد نیاز خود در زمینه‌ی تعمیر و بهسازی عملکرد انواع دستگاه کپی را با حضور در آن دریافت نمایند. واحد تعمیرات دستگاه کپی، شامل چندین واحد تخصصی است که به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده است. برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین‌های اداری در این بخش فعالیت  و انواع مشکلات این دستگاه را رفع می‌کنند. گفتنی است فعالیت های نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، همه ی برندهای این دستگاه از جمله شارپ، توشیبا، زیراکس، کونیکا مینولتا، کانن و … را شامل شده و مطلقا محدود به برند خاصی نمی باشد.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی عبارت است از: تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی کیوسرا و اصلاح آن، تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در دستگاه کپی کیوسرا، تعمیر AC power، تعمیرات بخش High Voltage  دستگاه کپی کیوسرا، تعویض Blank Lamp دستگاه کپی و … .

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر