آموزش نصب درایور لپ تاپ

وقتی برای اولین بار لپ تاپ را روشن می کنیم، معمولا فاقد سیستم عامل بوده و هیچ گونه درایو یا پوشه ای در آن وجود ندارد. یکی از اقدامات اصلی که باید پس از نصب ویندوز انجام دهید، نصب درایورهای دستگاه است. Driver که نام فارسی آن راه اندازی است، اطلاعات خاصی را در اختیار سیستم عامل قرار می دهد. به عبارت بهتر درایورها رابطی بین سخت‌افزار و سیستم‌ عامل هستند که اجازه استفاده از سخت‌افزار را به برنامه‌ها می‌دهند. در نتیجه انجام این کار، شاهد عملکرد بهتر و پردازش های روان‌تری در لپ تاپ خود خواهید بود. به طور کلی نصب درایور در لپ تاپ های ویندوزی کار خیلی سختی نیست.

اما برخی از کاربران که اطلاعات نرم افزاری کمتری دارند، برای انجام دادن این کار دچار مشکل می شوند. با توجه به این که این فرایند اهمیت بالایی دارد و در صورت اشتباه انجام دادن آن با مشکلات جدی در عملکرد سیستم مواجه می شوید، بد نیست نکاتی راجع به آن بدانید. کلیپ آموزش نصب درایور لپ تاپ به شما کمک می کند که این فرایند را به شکل صحیح و کامل انجام دهید و از مزایای آن بهره مند شوید. تیم تعمیرات لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران نیز برای ارائه راهنمایی ها و کمک های تخصصی تر کنار شما عزیزان خواهند بود.

آموزش نصب درایور لپ تاپ

فیلم آموزش نصب درایور لپ تاپ

همانطور که اشاره کردیم برای نصب درایور در لپ تاپ کار سختی پیش روی شما نیست. این کار راحت است اما مراحل آن باید با دقت و به درستی انجام شوند. برای راحت تر شدن کار شما عزیزان، فیلم آموزش نصب درایور لپ تاپ را در این بخش ارائه می دهیم. در این فیلم شما خواهید دید که چگونه باید مراحل نصب درایورها را انجام دهید. تکنسین در این کلیپ مراحل را از ابتدا تا انتها انجام می دهد. به این ترتیب شما تمامی مراحل را می بینید و با جزئیات انجام آنها آشنا خواهید شد.

اگر دیسک های درایور به همراه لپ تاپ به شما ارائه شود، برای نصب آنها مشکلی نخواهید داشت. از روی کلیپ به راحتی می توانید فرایند نصب درایور را در لپ تاپ تان انجام دهید. اما در صورت نبود این دیسک ها، باید درایورها را از اینترنت دانلود کرده و سپس آنها را راه اندازی کنید. در هر صورت ویدئوی آموزش نصب درایور لپ تاپ یک راهنمای مناسب برای افرادی است که تجربه این کار را نداشته اند و یا در اجرای مراحل نصب دچار مشکل شده اند.

روش های نصب درایور لپ تاپ

برای نصب کردن درایور لپ تاپ های ویندوزی روش های مختلفی وجود دارد. طبق نظر مهندسان آی تی نمایندگی تعمیر لپ تاپ، بهترین و راحت ترین روش برای انجام این کار، استفاده از DVD های داخل بسته بندی دستگاه است. خوشبختانه این دیسک ها خیلی کاربردی هستند و بیشتر کمپانی های سازنده لپ تاپ، آنها را در اختیار کاربران قرار می دهند.

پیش از نصب درایور ها، حتما از تطابق آنها با نسخه ویندوز مورد استفاده خود اطمینان حاصل کنید. (ویندوز 64 یا 32 بیتی معمولا درایورهای متفاوتی دارند) دومین روشی که در فیلم آموزش نصب درایور لپ تاپ به آن اشاره می شود، دانلود کردن آنها از اینترنت است. وارد سایت شرکت سازنده لپ تاپ شوید و با توجه به مدل دستگاه، درایورهای آن را دانلود و نصب کنید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ پشتیبانی مطمئن

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران، مجموعه ای است تخصصی که تعمیرات این محصول را به شکل حرفه ای انجام می دهد. مشتری مداری به عنوان پایه و اساس کار این مرکز، در کلیه خدمات نمود پیدا کرده است. این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر ، لنوو، سونی، ایسوس، اچ پی، دل، اپل و … را به کاربران ارائه می دهد.

حضور کارشناسان مجرب آی تی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ، موجب ارتقا قابل توجه سطح کیفی خدمات تعمیر شده است. همکاران ما به واسطه تعهدی که نسبت به کاربران دارند، تلاش می کنند ضمن برطرف کردن کلیه مشکلات دستگاه مورد نظر، آن را در نهایت سلامت به کاربران تحویل دهند. نمایندگی مجاز لپ تاپ، به واسطه کیفیت خدماتش در بین کاربران شهرت یافته است و بسیاری از افراد، این مرکز را به عنوان گزینه اول خود برای تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ شان در نظر می گیرند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر