تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی

اسپلیت BV186STQ ال جی که مقاله امروز را به بررسی نکات تعمیری آن اختصاص داده ایم، از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت است که ال جی آن را عرضه کرده است. قابلیت سرمایش و گرمایش باعث شده که این محصول، در فصل زمستان نیز قابل استفاده باشد و به همین دلیل، زمان استراحت چندانی نداشته باشد. با توجه به این که کمپرسور اسپلیت های دو کاره، فشار کاری مضاعفی را تحمل می کند، احتمال خرابی این مدل ها در صورت عدم رسیدگی، بالا می باشد.

لذا لازم است که شما عزیزان، اطلاعات کاملی در خصوص تعمیر محصول مورد بحث داشته باشید و با انجام به موقع این کار، از تشدید مشکل و افزایش هزینه های تعمیراتی جلوگیری نمایید. ضمن اشاره به این موضوع که تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی در نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران و به شکل حرفه ای انجام می شود، توجه شما را به نکات مهم این فرایند جلب می کنیم.

5/5 (7 امتیاز)

مشخصات اسپلیت BV186STQ ال جی

اسپلیت ال جی مدل BV186STQ همچون سایر انواع اسپیلت از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. نشانگرهای روی بدنه، نحوه‌ی فعالیت دستگاه را نشان می‌دهند. محصول مورد بحث به یک فیلتر با کیفیت مجهز شده که بهبود کیفیت هوا، نتیجه وجود آن می باشد. اسپلیت  Next Plus BV186STQ ال جی، قدرت پرتاب باد در متراژ طولانی را داشته و به همین دلیل نیز، فضای مورد نظر شما را به خوبی پوشش می دهد. با استفاده از ریموت کنترل این اسپلیت، می توانید گردش هوا را در چهار جهت تنظیم نمایید. صدای تولیدشده‌ی پنل داخلی در سرعت‌های مختلف متفاوت است و هیچ‌کدام آزاردهنده نیست. صدای پنل خارجی هم به اندازه ای نیست که باعث آزار و اذیت کاربران شود.

مشکلات رایج در تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی

اسپلیت ها به دلیل نوع عملکردشان و نیز حجم کاری بالایی که دارند، با مشکلات مختلفی مواجه می شوند. یکی از مشکلاتی که در تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی مورد توجه قرار می گیرد، روشن نشدن دستگاه است. کاهش سرما، خنک نکردن محیط، خاموش شدن ناگهانی، سر و صدای پنل داخلی، نشتی آب یا گاز، از کار افتادن ریموت، گرم شدن باد و مواردی از این دست، از جمله مهم ترین اختلالاتی هستند که در اسپلیت به وجود آمده و کاربران را با دردسرهایی مواجه می سازند. هریک از موارد ذکر شده، ناشی از خرابی یا از کار افتادن یکی از قطعات داخلی هستند و باید در اسرع وقت، مورد تعمیر قرار گیرند. در ادامه، راجع به تعمیر هریک از قطعات اسپلیت ال جی صحبت خواهیم کرد.

تعمیر کمپرسور اسپلیت BV186STQ lg

کمپرسور، به عنوان یکی از اصلی ترین قطعات در مشکلات مختلف کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود. وظیفه ی این قطعه این س است که گاز را از اواپراتور مکش کرده و به سمت کندانسور هدایت نماید. در واقع، کیفیت عملکرد کلی دستگاه با توجه به وضعیت این قطعه سنجیده می شود. کمپرسور گاز یک دستگاه مکانیکی است که فشار گاز را افزایش داده و حجم آن را کاهش می‌ دهد. بسیاری از مشکلات عملکردی اسپیلت از جمله کاهش سرما، ناشی از خرابی یا از کار افتادن این قطعه می باشد. ایمن نوع و شدت خرابی است که مشخص می کند برای تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی ، نیاز به تعمیر کمپرسور است یا تعویض آن.

تعمیر فن اسپلیت ال جی  BV186STQ

تعمیر فن نیز رکن مهمی در تعمیرات BV186STQ به شمار می رود. فن به واسطه موتور کوچکی که در آن قرار دارد، در فرایند تولید باد دستگاه نقش ایفا می کند. خرابی و کار نکردن فن اسپلیت ، ناشی از خرابی خازن موجود در این قطعه بوده و معمولا نیاز به تعویض دارد. بهترین روش برای رفع ایرادات فن در تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی ، تعویض خازن این قطعه است. چنانچه این روش موثر نبود، همکاران ما در نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران، قطعه مورد بحث را تعویض می نمایند.

شارژ گاز اسپلیت BV186STQ ال جی

شارژ گاز اسپلیت BV186STQ ال جی نیز یکی از فرایندهای ترمیمی این محصول است که باید تحت شرایط خاصی انجام گردد. اگر گاز دستگاه تمام شده و یا به دلیل حجم بالای کار، نیاز به گاز مازاد داشته باشد، این فرایند با رعایت حساسیت های موجود انجام می گردد. بسته به نوع از مورد استفاده در اسپلیت، روش شارژ کردن آن متفاوت بوده و تشخیص این مساله، تنها از عهده تعمیرکاران مجرب این حوزه بر می آید. سیستم باید پیش از آغاز عملیات شارژ به صورت کامل وکیوم شده و هیچ گونه هوا یا رطوبتی در آن باقی نماند. کیفیت گاز نیز در نوع کار دستگاه بسیار موثر بوده و باید به آن توجه ویژه شود. گفتنی است تیم تعمیر اسپلیت BV186STQ ال جی در محل ، ضمن مراجعه به آدرس مورد نظر شما، فرایند شارژ گاز این دستگاه را به شکل کاملا بی نقص انجام خواهند داد.

5/5 (7 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر