نمایندگی موبایل

نمایندگی موبایل ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری برای کلیه گوشی های تلفن همراه است. شما کاربران گرامی دارنده هر کدام از گوشی های تلفن همراه که باشید، می توانید با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده تان، به نمایندگی موبایل مراجعه نمایید و تخصصی ترین سرویس های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل را دریافت کنید. مراجعان محترم، پس از حضور در مرکز تعمیرات موبایل، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر موبایل معیوب‌شان اِعمال گردد.

نقطه اشتراک هر دو پارت، حضور مهندسانی زبده و مجرب است که توانایی رفع پیچیده ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه را دارا هستند. بعلاوه خدمات ارائه شده در هر دو پارت، ضمانت و گارانتی گشته است و در صورت نیاز به تعویض قطعهف این کار صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می پذیرد.

نمایندگی موبایل

خدمات نمایندگی موبایل

تعمیرات موبایل در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که با تمرکز بر ساختار این محصول، شایع ترین اشکالات فنی و نرم افزاری آن را استخراج نموده و بدین واسطه، کارامدترین روشهای تعمیر موبایل را شناسایی کرده اند. بهره‌مندی مرکز تعمیر موبایل از یک آرشیو جامع که دربردارنده کلیه قطعات اورجینال سخت‌افزاری موبایل است سبب گشته است تا کاربران و مراجعان گرامی با یک بار حضور در این مرکز و صرف مدت زمانی اندک، بتوانند اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش را مرتفع سازند. مهندسان ما در نمایندگی تعمیرات موبایل پس از ارائه‌ی مشاوره‌های اولیه، در کمترین زمان ممکن، بدون نقص و به بهترین شکل ممکن، نسبت به تعمیر و بازسازی دستگاه های معیوب اقدام می نمایند.

مجهز بودن این مرکز به مرکز پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه، مسئولیت پذیری بالای کارشناسان و کارمندان در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی و در نهایت حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان سبب گشته تا این مجموعه در طول سالهای اخیر بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که به هر روی نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیر موبایل گشته اند.

تعمیرات سخت افزاری گوشی

تعمیرات سخت افزاری موبایل با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان در نمایندگی موبایل انجام می پذیرد. دارندگان هریک از دستگاههای موبایل صرف‌نظر از مدل و برند دستگاه- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار موبایل پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد.

استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در مرکز تعمیرات موبایل است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است.

تعمیر نرم افزاری موبایل

تعمیرات نرم افزاری موبایل از دیگر سرویس های ارائه شده در نمایندگی موبایل است که با استفاده از بروزترین تجهیزات و باکس های این حوزه انجام می پذیرد. دارندگان موبایل های گوتاگون می توانند در صورت بروز اشکالات نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات موبایل  مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

اِعمال تعمیرات نرم افزاری بر روی موبایل های  در این مرکز، صرفاً پس از طی روند عیب یابی و تشخیص علل اشکالات پیش آمده انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی موبایل تسلط و تخصصی تام در حوزه فعالیت خویش داشته و در تلاشند تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در حیطه تعمیرات موبایل عرضه نمایند.

تعویض قطعات گوشی

هدف نهایی نمایندگی موبایل ترمیم و تعمیر قطعات و دستگاه‌های معیوب موبایل است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

نمایندگی موبایل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در موبایل های خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز باشید. مدیریت مرکز تعمیرات موبایل تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی نموده تا شما هموطنان گرامی از بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیرات موبایل بهره‌مند گردید.

 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل نوکیا
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل ایسوس
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل لنوو
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری سایر برندهای موبایل
 • تعویض گلس و صفحه نمایش موبایل
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل اپل
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل اچ تی سی
 • تعمیرات تاچ انواع موبایل
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل هواوی
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سامسونگ
 • بازیابی و ریکاوری اطلاعات موبایل (تمامی مدلها و برندها)
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل ال جی
 • تعویض باتری معیوب و از کار افتاده کلیه برندهای موبایل

واحدهای تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعمیر یکی از برندهای موبایل به مراجعان محترم ارائه می گردد. مراجعان به این مرکز، بسته به مدل دستگاه معیوب و اشکال پیش آمده در آن، به یکی از پارت های تعمیرات موبایل راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند.

مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ تعمیر و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل منحصر به سرویس و یا محصولی خاص نیست و از تمامی برندها و مدلهای موبایل پشتیبانی می کند.

تعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو  / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک 

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩