خاموش شدن ناگهانی گوشی

اتفاقی که برای اغلب کاربران گوشی های هوشمند ناخوشایند است خاموش شدن ناگهانی گوشی است. برخی از کاربران تصور می کنند خاموش شدن ناگهانی موبایل به علت خالی شدن شارژ باتری موبایل است. اما این اتفاق کاملا ناگهانی است و این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از این علل بالا بودن بیش از حد فرکانس پردازنده گوشی شما می باشد. 

از دیگر دلایل نصب برنامه های نامطمئن روی گوشی و بوت نشدن آن است. در برخی مواقع حتی زمانی که با گوشی تلفن همراه خود کار نمی کنید گوشی به طور ناگهانی خاموش می شود و علت آن داغ شدن گوشی است. این مشکلات از طریق بکارگیری چند راه حل ساده قابل حل است.

خاموش شدن ناگهانی گوشی

راه حل های ساده برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی گوشی

خاموش شدن ناگهانی گوشی اتفاقی است که اغلب کاربران حداقل یکبار با آن مواجه شده اند. برای جلوگیری از این اتفاق رایج ما چند راه کار برای شما در نظر داریم که در این پست به اختصار  آنها را توضیح می دهیم.

استفاده از تنظیمات بازگشت به کارخانه

اگر مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی ما به علت نصب نرم افزار های نامطئن باشد. باید وارد تنظیمات شده و گزینه ی بازگشت به کارخانه را انتخاب کنید. در این صورت تمام اطلاعات موجود در گوشی شما حذف می شود. این روش برای مشکلات سیستم عامل های اندروید، که موجب خاموش شدن گوشی می شوند هم بی اثر نیست.

حذف آنتی ویروس های نامطمئن

خاموش شدن ناگهانی گوشی ممکن است به علت نصب آنتی ویروس نا مطمئن بر روی گوشی باشد. به همین جهت بهتر است آنتی ویروس نا مطمئن را از گوشی حذف کنیم و انتی ویروس مطمئنی را جایگزین آن کنیم.

استفاده از Safe mode

این روش برای بازگردانی سیستم عامل گوشی به نسخه ی قبل از آپدیت و برای سیستم عامل های ای او اس ایفون در مواردی که گوشی آیفون عملکرد مطلوبی قبل از اپدیت سیستم عامل داشته باشد، کاربرد دارد.

ترفند های روشن کردن دوباره ی گوشی

گاهی ممکن است بعد از خاموشی ناگهانی موبایل ما روشن نشود. و این موضوع کاربران را نگران می کند. اما جایی نگرانی نیست شما می توانید با انجام چند راه کار ساده هرچه زودتر گوشی خود را راه اندازی کنید.

شارژ گوشی

اگر مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی از خالی شدن باتری موبایل باشد. احتمال دارد که سوکت شارژ موبایل شما خراب شده باشد. بنابراین شارژ را چک کنید، در صورت خراب بودن از شارژ دیگری استفاده کنید.

دکمه پاور

گاهی ممکن است گوشی به علت خرابی و یا گیر داشتن دکمه ی پاور روشن نشود. برای حل این مشکل بهتر است دکمه را تکان دهید تا اگر مشکل گیر کردن دارد حل شود و یا ثانیه دکمه را نگهدارید تا گوشی شما روشن شود.

فریزشدن گوشی

اغلب سیستم عامل های اندرویدی ممکن دچار مشکل فریز شدن شوند برای حل این مشکل باید صبر کنیم. اما نگهداشتن دکمه پاور تا 15 ثانیه و رها کردن آن بی تاثیر نیست.

نمایندگی تعمیرات موبایل

تعمیرات سخت افزار موبایل کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و تجربه دارد . کارشناسان ما در مراکز نمایندگی تعمیرات موبایل با بکارگیری جدید ترین متد های تعمیر و استفاده از تجهیزات پیشرفت قادر به تعمیر تمامی گوشی های تلفن همراه هستند. عیب یابی یکی از مراحل اصلی و ابتدایی تعمیرات موبایل است که در مرکز ما به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود. 

تعمیرکاران ما در صورت نیاز به تعویض قطعه ی موبایل از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کنند. بزرگترین هدف ما جلب رضایت مشتریان است. گوشی موبایل خود را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان و با نازل ترین قیمت، تعمیرات آن را انجام دهیم.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر