DITEK Network : از سوئیچ های PoE خود رونمایی کرد

در کنار محصولات کاربردی در دنیای فناوری و شبکه DITEK Network، این بار نوبت به معرفی و رونمایی از سوئیچ جدید این شرکت رسیده است. سری جدید سوئیچ های این شرکت، سوئیچ هایی با نام PoE+ هستند که از جمله سوئیچ های شبکه ای گیگابیتی این شرکت محسوب می شوند. این سوئیچ های کاربردی، در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد اصلی این سوئیچ ها در صنعت است و برای کاربرد های مختلف در حوزه های صنعتی تولید شده اند.

سوئیچ های جدید دو مدل دارند

در خط تولید جدید DITEK Network محصولات معرفی شده در کل به دو مدل تقسیم بندی می شوند. این مدل ها شامل گزینه های زیر می شوند:

  1. 1. سوئیچ DTK-SW4IND 4-Port Gigabit Ethernet PoE+
  2. 2. سوئیچ DTK-SW8IND 8-Port Gigabit Ethernet PoE+

یک سری از این سوئیچ ها دارای چهار پورت بوده و دسته دوم نیز هشت پورت دارند. کلیه سوئیچ های این سری نیز دارای یک پوشش یا کیس فلزی هستند که وجود همین کیس موجب شده تا مقاومت و دوام این سوئیچ ها دو چندان شود. علاوه بر این، در طراحی این سوئیچ ها از فن استفاده نشده است که همین مشخصات در کل موجب افزایش کارایی و قدرت سوئیچ های PoE+ شده است.

سوئیچ های PoE+ قدرت بالایی دارند

به صورت کلی، سوئیچ های جدید معرفی شده توسط DITEK Network قدرت قابل قبولی دارند. هر دوی این مدل ها می توانند تا یک گیگابایت سرعت در ثانیه را برای شبکه مورد نظر تامین کرده و این در حالی است که هر یک از این سوئیچ های PoE+ حداکثر از 30 وات برق در هر کدام از پورت هایی که دارند، پشتیبانی می کنند. به این ترتیب، قدرت مدل چهار پورته، 120 وات بوده و مدل هشت پورته نیز دارای قدرت 240 وات است. پورت هایی که در این سوئیچ ها تعبیه شده است، از نوع 10، 100 و 1000 مگابایت بر ثانیه بوده که همین موضوع موجب افزایش قدرت سوئیچ ها و افزایش سرعت شبکه می شود.

دوام سوئیچ های جدید DITEK Network در سطح قابل قبولی است

همان طور که گفته شد، هر دو مدل سوئیچ های PoE+ با اتکا به قاب فلزی و طراحی بدون فن شان، دوام و کارایی بالایی دارند. اما علاوه بر این مهم، نوع طراحی این سوئیچ ها به نحوی است که می توانند در رنج دمایی گسترده ای دوام بیاورند. عملکرد این سوئیچ های جدید DITEK Network در رنج -40 تا 75 درجه سانتی گراد است و در این بازه دمایی نیز دوام سوئیچ ها بسیار قابل قبول است.

مشخصات فنی دیگر سوئیچ های PoE+

اگر بخواهیم از دیگر مشخصات و ویژگی های این سوئیچ های تازه رونمایی شده از DITEK Network بپردازیم، می توانیم به اسلات های کوچک روی آن ها اشاره کنیم که از نوع ماژول GBIC هستند. نکته قابل توجه در خصوص این ماژول ها این است که آن ها این قابلیت را دارند تا به یک پلاگین تبدیل شوند. علاوه بر این در هر مدل سوئیچ های PoE+، یک براکت با ریل DIN نصب شده است. آن ها برای عملکرد شان، به یک منبع تغذیه صنعتی مجزا نیاز دارند.

زمینه های کاربرد سوئیچ های جدید DITEK Network

در نهایت با معرفی و رونمایی از این محصولات جدید و با قابلیت و کارکردی قابل قبول، DITEK Network در خصوص زمینه کاربرد و نوع عملکرد آن ها نیز توضیح داده است. اول از همه این که زمینه کاربرد آن ها در حوزه صنعتی است و برای عملکرد شان نیز به منبع تغذیه صنعتی نیاز دارند. از این سوئیچ ها می توان برای دستگاه هایی با شبکه PoE استفاده کرد. علاوه بر این، برای سیستم های بی سیم نیز کاربرد این سوئیچ ها قابل قبول است. در نهایت سوئیچ های PoE+ را می توان برای دوربین های ویدئویی IP نیز مورد استفاده قرار داد و برای این زمینه نیز یک نمونه کاربردی است.

افزایش استفاده از سوئیچ PoE برای دوربین های IP

 استفاده از این سوئیچ ها برای دوربین های مدار بسته تحت شبکه، توان مصرفی این دستگاه ها را به خوبی تامین می کند.  به همین دلیل نیز کاربرد این سوئیچ ها برای دوربین های مدار بسته رو به افزایش است. این که کدام یک از سوئیچ های DITEK Network برای این دوربین ها استفاده شود، بسته به نوع دوربین IP مورد نظر داشته و باید متناسب با آن انتخاب شود. چه در دوربین های مدار بسته خانگی و چه در دوربین های مورد استفاده در سازمان ها، از این سوئیچ های PoE+ استفاده می شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر