تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر دستگاه کپی کانن، یکی از سرویس هایی است که نمایندگی کپی به کاربران ارائه می دهد. به طور کلی تعمیرات ماشین های اداری نیازمند ابزار و دستگاه های پیشرفته ای بوده و باید در محیطی مجهز انجام شود. همچنین تعمیرکاران این محصولات باید دوره های تخصصی را در این حوزه گذرانده باشند و شناخت کافی در مورد قطعات این دستگاه ها داشته باشند. با توجه به این نکات، نمایندگی کپی اقدام به استخدام تعمیرکارانی کرده که همگی از زبده ترین نیروهای این حوزه بوده و تخصص و مهارت بالایی برای تعمیر دستگاه کپی دارند.

همچنین در این مرکز انواع تجهیزات پیشرفته و نوین فراهم شده و به این ترتیب، کاربران می توانند شاهد ترمیم دستگاه خود در سطحی تخصصی باشند. در این مطلب، ضمن بررسی مشکلات محصول مورد بحث، نکاتی را نیز در مورد تعمیر دستگاه کپی کانن به شما عزیزان ارائه خواهیم داد؛ با ما همراه باشید.

تعمیر دستگاه کپی کانن

مشکلات رایج در تعمیر دستگاه کپی کانن

اولین قدم برای تعمیر دستگاه کپی کانن، شناخت مکشلات رایج این دستگاه است. کسب اطلاعات در مورد اختلالات اصلی و رایج دستگاه کپی، به شما کمک می کند که در زمان مناسب، اقدامات مفیدی را برای ترمیم محصول خود انجام دهید. از جمله مهم ترین مشکلات رایج دستگاه کپی کانن، باید به مواردی همچون: مچاله شدن برگه ها در دستگاه کپی، گیر کردن کاغذ در دستگاه، تاریک یا روشن بودن غیر عادی کپی خارج شده از دستگاه، مشکلات مربوط به کارتریج و تونر، افتادن خطوطی روی برگه ی کپی، ایجاد لکه هایی در برگه، بروز صداهای غیر عادی از دستگاه کپی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه و مواردی این چنینی اشاره کرد.

تداوم هریک از این مشکلات در دستگاه و اقدام نکردن برای رفع آنها، می تواند زمینه را برای بروز مشکلات جدی تر فراهم کرده و شما را با هزینه های بیشتری مواجه سازد. بنابراین توصیه می کنیم در صورت مشاهده هریک از اختلالات ذکر شده، در اسرع وقت اقدام به تعمیر دستگاه کپی کانن خود در یک مرکز معتبر نمایید.

خدمات واحد تعمیرات کپی کانن

 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی .
 • رفع ایراد انواع آی سی.
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی.
 • ریکاوری ترانزیستور در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • تعمیر و بازیابی خازن.
 • رفع ایراد ماس فت.
 • حل مشکل فت در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی.
 • تعمیرات دیود .
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ.
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی.
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی.
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه.
 • تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • تعمیرات کپی رنگی.
 • ریکاوری بخشهای مختلف دستگاه کپی.
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی.
 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی.

دلایل مورد بررسی در تعمیر دستگاه کپی کانن

وقتی شما شکایتی در مورد عملکرد دستگاه کپی کانن خود مطرح می کنید، تعمیرکاران پیش از هر کاری این محصول را بررسی کرده و به دنبال دلایل بروز مشکل در آن می گردند. در واقع آنها اول باید علت را مشخص کنند و در مرحله بعد، اقدامات تعمیری مورد نیاز برای رفع مشکل را انجام دهند. خرابی کاغذکش، ایراد در کارتریج، پایین بودن کیفیت تونر و کاهش یا اتمام آن، نواقص یونیت های فیوزینگ، تغذیه، دولوپر و ترانسفر دستگاه کپی، مشکلات پنل، خرابی درام، ایرادات موجود در کابل ها و اتصالات، نوسانات برق، مشکلات فنی اپتیک، خرابی بردهای الکترونیکی دستگاه، نواقص و ایرادهای موجود در سنسورهای کپی، نامناسب بودن کاغذ مورد استفاده، استفاده از تونر بی کیفیت و مواردی از این دست، به عنوان اصلی ترین دلایل مورد بررسی در تعمیر دستگاه کپی کانن شناخته می شوند. گفتنی است تشخیص و برطرف کردن هریک از این دلایل، نیاز به مهارت و تخصصی دارد که تنها از عهده تکنسین های حرفه ای خارج بوده و کاربران عادی قادر به انجام صحیح و بی نقص این فرایند نخواهند بود.

تعویض قطعات دستگاه کپی کانن

در بسیاری از موارد این احتمال وجود دارد که برخی از قطعات دستگاه کپی، به دلیل شدت بالای آسیب دیدگی قابل تعمیر نباشند. در این صورت لازم است که این قطعات از جای خود خارج شده و با نمونه های جدیدتر جایگزین شوند. همکاران ما به خوبی از ضررهای استفاده از قطعات غیر اورجینال در دستگاه های کپی مطلع هستند.

به همین دلیل از نمونه های اورجینال استفاده کرده و نهایت تلاششان را می کنند که فرایند تعویض را به شکلی اصولی و صحیح انجام دهند. لذا کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که تعویض قطعات دستگاه کپی کانن و به تبع آن، تعمیر دستگاه کپی کانن آنها در نمایندگی کپی در تخصصی ترین سطح انجام می گردد.

تعمیر دستگاه کپی کانن در منزل

تعمیر دستگاه کپی کانن در منزل، عنوان سرویسی است که نمایندگی کپی به کاربران خود ارائه می دهد. این سرویس با توجه به مشکلات حمل و نقل دستگاه کپی و با هدف حذف دردسرهای این کار از دوش کاربران راه اندازی شده است. به این ترتیب کاربران محترم می توانند در صورت مشاهده اختلال در دستگاه کپی خود، با این نمایندگی تماس گرفته و خدممات مورد نیاز را در محل مورد نظرشان دریافت نمایند.

گفتنی است تعمیرکاران این سرویس نیروهای زبده و کارآمدی بوده و از تجهیزات پیشرفته و به روز برای تعمیر دستگاه کپی کانن در محل استفاده می کنند. به این ترتیب شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به مرکز تعمیرات، کپی کانن خود را ترمیم نمایید.

انواع کپی کانن و دیگر محصولات

کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کانن به معرفی دیگر برندهای دستگاه کپی نیز میپردازند . این برندها عبارتند از : شارپ ، ریکو ، سامسونگ ، پاناسونیک ، کیوسرا ، زیراکس ، اچ پی ، کونیکامینولتا و توشیبا . افرادی که قصد خرید دستگاه کپی دارند میتوانند ابتدا به مشاوره با پرسنل متخصص مرکز تعمیرات کپی کانن بپردازند . فاکتورھای بسیاری در تعیین دستگاه کپی مورد نیاز شما نقش دارد. ابتدا باید ببینید حجم کپی روزانه تان چقدر است. ھمچنین باید میزان رشد مصرف در سال آینده را ھم در نظر بگیرید.

البته بھتر است برای خرید دستگاه فتوکپی بھتر سرمایه گذاری کنید تا از مشکلات آینده پیشگیری شود. سپس با در نظر گرفتن نوع کپی مورد نیازتان، یکی از گزینه ھای موجود را انتخاب و اقدام کنید. با مراجعه به لینک انواع کپی کانن و دیگر محصولات کپی میتوانید اطلاعات بیشتری در این حیطه بدست آورید .

تعمیرات کپی

اگر در عملکرد دستگاه کپی خود با مشکل مواجه شدید، کافی است به واحد تعمیرات کپی مراجعه کنید. همکاران ما در این واحد، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و جدید ترین متدهای تعمیراتی روز دنیا، اقدام به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه شما می نمایند. تعمیر قطعات انواع مدل های دستگاه کپی در این واحد، توسط تکنسین های مجرب و دارای تخصص انجام می گردد. به واسطه این ویژگی ها، می توانید دستگاه کپی خود را مثل روز اول از همکاران ما تحویل بگیرید.

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی، یکی از واحد های تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران بوده و تعمیرکاران زبده در آن، به بررسی و رفع مشکل انواع مدل های این محصول می پردازند. در این مرکز، تعمیرات انواع دستگاه کپی از کلیه ی برندها به صورت تخصصی انجام می شود. به واسطه تجهیز واحدهای این مرکز به تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و نیز مهارت مثال زدنی کادر فنی حاضر در این مجموعه، شما کاربران گرامی می توانید از ترمیم با کیفیت دستگاه خود اطمینان کامل داشته باشید.

همچنین در نمایندگی کپی، جدیدترین دستگاه های فتوکپی از برندهای توشیبا، کانن، کونیکا مینولتا، اچ پی، شارپ و … نیز به کاربران عرضه می گردد. قطعات یدکی نیز از جمله دیگر محصولاتی هستند که کاربران دستگاه کپی می توانند از نمایندگی کپی تهیه نمایند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر