تعمیر پرینتر لیزری

تعمیر پرینتر لیزری نمونه ای دیگر از خدماتی است که توسط واحد تعمیرات پرینتر در نمایندگی پرینتر ارائه می شود. پرینتر لیزری یکی از نمونه های رایج پرینتر ها در بازار ماشین های اداری و دفتری است. در حالت کلی همان کار چاپ و پرینت را انجام می دهد، اما ساختاری متفاوت و منحصر در مقایسه با پرینتر های جوهرافشان دارد. این دستگاه ها برای چاپ از لیزر استفاده می کنند. لیزر در پرینتر های لیزری همان نوری است که کیفیت چاپ وابسته به آن است. ماده اصلی مورد استفاده در مخزن کارتریج پرینتر لیزری، تونر است.

کیفیت پرینتر لیزری در مقایسه با پرینتر جوهرافشان بهتر و سرعت آن نیز بیشتر است. تنها ضعف این پرینتر ها مدت زمان طولانی آماده سازی است. بد نیست بدانید که خروجی پرینتر های لیزری بالاتر از مدل های جوهری است. پرینتر لیزری برای چاپ فرم ها و اسناد اداری بسیار مناسب است و به دلیل سرعت بالای چاپ، کمتر به تعویض یا شارژ کارتریج نیاز دارد. تعمیر پرینتر لیزری به دلیل متفاوت بودن ساختار آن با پرینتر های به تخصص، ابزار و تجهیزات خاص و پیشرفته نیاز دارد.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلات رایج پرینتر لیزری

زمانی که به دنبال مرکزی برای تعمیر پرینتر لیزری خود هستید، به این معنی است که با مشکلاتی در دستگاه خود روبه رو هستید؛ از جمله این مشکلات می توان به پرینت نگرفتن، ایجاد خطوط سیاه روی برگه، افت کیفیت پرینت، نامفهوم چاپ شدن برگه، ایجاد لکه هایی روی برگه، گیر کردن کاغذ در دستگاه، خرابی کاغذ کش، خاموش شدن ناگهانی پرینتر، روشن نشدن دستگاه، خوانده نشدن پرینتر در سیستم و… اشاره کرد. برای تعمیر پرینتر لیزری فراموش نکنید که مراجعه به یک مرکز مجهز و معتبر مهمترین و در عین حال ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید.

کارایی لیزر در پرینتر لیزری

یونیت لیزر وظیفه هدایت لیزر در دستگاه را بر عهده دارد. این یونیت از قطعات کوچکتری مثل لیزر، آینه های عدسی، یونیت و … تشکیل شده است. با خرابی یونیت لیزر عملکرد لیزر کامل نمی شود و برگه های چاپ شده یا سفید می شوند یا با افت محسوس کیفیت مواجه می شوند. برای تعمیر پرینتر لیزری بررسی اجزا و قطعات این دستگاه از جمله یونیت لیزر لازم و ضروری است. اساس کار پرینتر لیزری با لیزر است. خرابی لیزر و نقص در سیستم لیزر پرینتر لیزری، کل عملکرد دستگاه را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

خدمات اختصاصی واحد تعمیر پرینتر لیزری

 • تعمیر گیربکس و درام کیت پرینتر لیزری
 • تعمیر هد و اسکن لیزر پرینتر لیزری
 • تعویض و تعمیر فیلم فیوزینگ چاپگر لیزری
 • تعویض پد و پیکاپ پرینتر لیزری
 • نصب تانک بر روی چاپگرهای لیزری
 • جنرال سرویس پرینتر لیزری به کمک واحد تعمیر پرینتر لیزری
 • رفع عیوبب کاغذکش پرینتر لیزری
 • رفع عیوب مربوط کیفیت چاپ در چاپگر رنگی لیزری
 • اجرای تنظیمات لیزر و ترجمه ارورهای مربوطه
 • تمیز کردن لیزر یونیت و بررسی اشکالات مربوط به آن در واحد تعمیر پرینتر لیزری
 • شارژ کارتریج پرینتر رنگی و سیاه و سفید لیزری
 • ترجمه ارورهای پرینتر لیزری

نحوه تعمیر پرینتر لیزری

تعمیر پرینتر لیزری به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته امکان پذیر است؛ در غیر این صورت نه تنها دستگاه شما تعمیر نمی شود، بلکه آسیب های جبران ناپذیری به آن وارد خواهد شد. واحد تعمیر پرینتر لیزری پس از عیب یابی دقیق و موشکافانه، ریشه مشکل موجود را شناسایی و از مسیر درست تعمیر و ترمیم می کند. تعمیر یا تعویض قطعاتی همچون پلیت تایمینگ، داکتر بلید پنل، ریبون، کارتریج، بایوس، یونیت فیوزینگ، یونیت لیزر، برد و نیز شارژ یا تعویض کارتریج از جمله اقداماتی هستند که در جهت رفع مشکلات پرینتر لیزری انجام می شوند. کیفیت همه این خدمات و سرویس ها تضمین شده است.

نمایندگی پرینتر در تهران

نمایندگی پرینتر در تهران در کنار شما است تا بهترین و مفید ترین خدمات و تسهیلات را در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات پرینتر ارائه دهد. در این نمایندگی می توانید با استفاده از امکانات و تسهیلات متنوع و کاربردی صفر تا صد نیاز خود را تامین کنید. تمامی سرویس ها و خدمات در بخش فروش و تعمیرات این نمایندگی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)
دیدگاه خود را وارد کنید :