چرا کولر گازی خنک نمی کند؟

در این مقاله قصد داریم دلایل خنک نکردن کولر گازی و روش های برطرف کردن این مشکل را مورد بررسی قرار دهیم. خب کولر گازی به دلیل قابلیت هایی که دارد، شرایط بسیار راحتی را در مقایسه با کولر های آبی برای کاربران فراهم کرده و به همین دلیل نیز مورد توجه آنها قرار گرفته است. استفاده از این محصول به ویژه در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته و به همین میزان هم نیاز کاربران به دریافت خدمات تعمیری آن افزایش پیدا کرده است.

یکی از عمده مشکلات انواع مدل های کولر گازی، خنک نکردن دستگاه است. به این معنا که کولر باد خنک نداشته و نمی تواند مثل قبل محیط را خنک نماید. در این مطلب ضمن ارائه توضیحاتی در مورد دلایل خنک نکردن کولر گازی ، راه حل هایی را برای رفع این مشکل به شما عزیزان ارائه می دهیم. اطلاع از این نکات به شما کمک می کند که منشأ مشکل را در اسرع وقت شناسایی کرده و اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

4/5 (3 امتیاز)

دلایل خنک نکردن کولر گازی

به طور کلی عوامل متعددی دست به دست هم داده و منجر به بروز مشکل خنک نکردن در کولر گازی می شوند. خرابی و عدم عملکرد برخی از قطعات این دستگاه می تواند زمینه را برای کاهش سرمای آن فراهم ساخته و مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورد. دلیل اصلی خنک نکردن کولر گازی ، از کار افتادن کمپرسور است. وقتی این قطعه از کار می افتد، دستگاه در فرایند جابجایی و انتقال هوا به مشکل خورده و به این ترتیب، نمی تواند عملیات سرما دهی را به درستی انجام دهد. کاهش و یا تمام شدن گاز هم می تواند زمینه ساز بروز این اختلال باشد.

همچنین اگر برد الکترونیکی کولر گازی شما دچار مشکل شود، اولین نشانه آن این است که دستگاه محیط را خنک نمی کند. در نهایت به عنوان آخرین دلیل بروز مشکل مورد بحث، باید به تنظیمات کنترل دستگاه در درجه نا مناسب اشاره کنیم. وجود تنها یکی از موارد ذکر شده برای ایجاد مشکل مذکور کافی است اما گاهی کولر گازی به دلیل بروز چند مورد از این دلایل کار نمی کند. به هر ترتیب، رفع این مشکل نیاز به بررسی تخصصی دستگاه توسط تکنسین های مجرب تعمیر کولر گازی دارد که همکاران ما در مرکز تخصصی کولر گازی، از مهارت لازم برای انجام آن برخوردار می باشند.

رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی

بعد از اینکه با دلایل خنک نکردن کولر گازی آشنا شدید، لازم است که راه حل هایی را برای رفع این مشکل به شما معرفی کنیم. وقتی شما با این مشکل در دستگاه خود مواجه می شوید، باید با یک تعمیرکار مجرب در حوزه تعمیرات تهویه مطبوع تماس بگیرید. پس از شرح مشکل، تکنسین از شما می خواهد که برخی از علائم و موارد را بررسی نمایید. سپس با توجه به دلیل بروز مشکل، راهکاهایی را به شما پیشنهاد می شود.

اصلاح تنظیمات کنترل، تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی، تعمیر یا تعویض کمپرسور یا قطعات آن و شارژ گاز دستگاه از جمله اقداماتی هستند که تعمیرکاران برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی انجام می دهند. توجه داشته باشید که انجام هریک از این اقدامات نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای داشته و تنها متخصصین تعمیرات لوازم خانگی می توانند از عهده آن بر آیند. شما کاربران گرامی برای بررسی و ترمیم تخصصی کولر گازی خود می توانید روی دانش فنی و تجربه بالای همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کولر حساب کنید.

تعمیرات کولر گازی در محل

اگر مشاهده کردید که کولر گازی شما مثل سابق محیط را خنک نمی کند، لازم نیست آن را به مرکز تعمیرات منتقل نمایید. با برقراری تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی، می توانید از سرویس ویژه ای که به منظور ترمیم این محصول در محل راه اندازی شده بهره مند گردید. به این ترتیب همکاران ما در قالب تیمی از تکنسین های زبده به محل مورد نظر شما اعزام شده و اقدام به ترمیم کولر گازی شما می کنند.

تیم اعزامی در کار خود حرفه ای بوده و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، اقدامات لازم برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی را انجام می دهند. با استفاده از این سرویس شما می توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج

کلیه اقدامات لازم برای تعمیر کولرگازی، در نمایندگی تعمیر کولرگازی در کرج انجام می شود. به دلیل نظارت متخصصین مجرب این حوزه بر فرایند تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی مورد بحث بسیار بالا می باشد. به منظور هرچه تخصصی تر انجام شدن این فرایند، به روز ترین ابزار و تجهیزات در واحد مربوطه فراهم شده و در اختیار تعمیرکاران قرار گرفته است.

همکاران ما تمام تلاش خود را می کنند که در سریع ترین زمان ممکن محصول را تعمیر کرده و به این ترتیب، رضایت حداکثری کاربران را جلب نمایند. چنانچه در کارکرد این دستگاه مشکلاتی را مشاهده کردید، می توانید با همکاران ما در نمایندگی کولر گازی در کرج تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

4/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر