دولوپر دستگاه کپی

DEVELOPER یا گسترش دهنده یکی از عوامل تاثیر گذار در فرآیند چاپ به شمار می رود. در قدم اول بهتر است به وظیفه ی این ماده بپردازیم. انتقال تونر بر روی درام از اصلی ترین وظایف دولوپر یا توسعه دهنده به شمار می رود. دولوپر برای افرادی که با علم شیمی و عکاسی آشنایی دارند نامی آشنا می باشد. از این ماده در فرآیند های مرتبط با دو علم ذکر شده نیز استفاده می شود. به عبارتی این ماده ، ماده ی ظهور نیز نامیده می شود. چرخش دولوپر در دستگاه کپی باعث ساییده شدن تونر بر روی درام می شود که در آخر چاپ اسناد و متون و یا تصاویر را بر روی برگه به دنبال دارد. نام دیگر این ماده پودر سنگین بوده که خاصیت مغناطیسی دارد.

در صورتی که این پودر به هنگام وارد کردن آن به دستگاه کپی با کوچک ترین اشیاء خارجی ترکیب شود چار افت کیفیت بسیاری خواهد شد. به همین منظور لازم است در زمان انتقال دولوپر به دستگاه کپی دقت داشته باشید. در صورتی که به تعویض دولوپر دستگاه کپی نیاز داشتید و یا دستگاه شما دچار اختلال شد می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی تمامی آسیب دیدگی های دستگاه را تعمیر نمایید. سرویس های نمایندگی دستگاه کپی تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران ارائه شده و توسط این مرکز تضمین می شود.

دولوپر دستگاه کپی

زمان تعویض دولوپر دستگاه کپی

در مواردی که دولوپر دستگاه کپی دچار مشکل شده باشد این اختلال از طریق نشانه هایی به کاربران اعلام خواهد شد. یکی از این نشانه ها به اتمام رسیدن زودهنگام تونر می باشد. تونر ریزی دستگاه کپی نیز یکی دیگر از نشانه های خرابی و یا به اتمام رسیدن پودر سنگین در دستگاه کپی می باشد. همان طور که می دانید دولوپر به صورت فیزیکی مصرف نشده و در مدت زمانی پس از استفاده کیفیت خود ار از دست می دهد.

به همین منظور بهتر است به زمان تعویض آن توجه ویژه ای داشته باشید. لازم به ذکر است که استفاده از دولوپر اورجینال و مرغوب تاثیر بسیاری بر حفظ کیفیت و کارایی دستگاه دارد. به همین منظور لازم است حتما از نمونه ی اورجینال آن استفاده نمایید. ریزش پودر تونر یکی از مواردی است که در زمان خرابی پودر دولوپر به وجود می آید.

اختلالات دولوپر دستگاه کپی

از جمله عوامل تاثیرگذار بر سالم ماندن دولوپر دستگاه کپی عدم وجود حرارت می باشد. حرارت بسیار بالا از جمله عواملی است که سبب چسبیدن پودر های تونر  و همچنین دولوپر به یکدیگر می شود. چسبیدن ذرات تونر به یکدیگر بر دولوپر نیز تاثیرگذار بوده و باعث اختلالاتی مثل افت کیفیت چاپ می شود. کم شدن کیفیت چاپ ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد که ترکیب دولوپر با تونر تنها یکی از آن ها می باشد.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم بالا رفتن مصرف تونر در دستگاه کپی یکی دیگر از نشانه های خرابی دولوپر می باشد. نامرغوب بودن تونر مورد استفاده در دستگاه کپی از جمله مواردی است که کیفیت چاپ را تا حد قابل توجهی کاهش داده و منجر به خرابی دستگاه کپی می شود. به منظور تهیه ی تونر اورجینال و همچنین شارژ کارتریج می توانید به واحد تعمیرات دستگاه کپی مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده در این واحد بهره مند شوید.

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی رسمی دستگاه کپی علاوه بر تعمیرات انواع دستگاه کپی فروش آن ها را نیز ارائه می کند. مشاوران فروش در این نمایندگی کلیه ی اطلاعات تخصصی و فنی محصولات را در اختیار مشتریان قرار داده و آن ها را در زمینه ی خریدی بهتر یاری می کنند. انواع برند های معتبر دستگاه کپی مثل زیراکس ، شارپ ، توشیبا ، کانن ، ریکو و … در نمایندگی کپی به صورت اورحجینال به فروش می رسند. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر به کاربران بخشی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی دستگاه کپی به شمار می رود.

بهره مندی از این ضمانت نامه به کاربر کمک می کند تا در صورت خرابی این دستگاه به واحد تعمیرات دستگاه کپی مراجعه کرده و محصول خود را تعمیر نماید. تعویض قطعات انواع دستگاه کپی از دیگر خدماتی است که در نمایندگی رسمی دستگاه کپی ارائه می شود. تمامی قطعات معیوب در واحد تعمیرات دستگاه کپی با نمونه های اورجینال خود جایگزین می شوند. کلیه ی سرویس های ارائه شده در نمایندگی دستگاه کپی از جانب مرکز سخت افزار ایران تضمین می شود.

تعویض دولوپر دستگاه کپی
5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر