ریکاوری هارد لپ تاپ

ریکاوری هارد لپ تاپ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی لپ تاپ  است که در پارت مجزای خویش، به دست زبده ترین کارشناسان بازیابی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه انجام می پذیرد. در صورت نیاز به ریکاوری هارد لپ تاپ  خویش می توانید پس از مراجعه به نمایندگی لپ تاپ  در پارت مربوطه حاضر شده و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

مرکز تعمیرات  لپ تاپ  یکی از برترین و مجهزترین شرکت های دیتا ریکاوری Data Recovery در کشور است که در طول سالهای اخیر توانسته است با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه بازیابی، نیاز بسیاری از کاربران لپ تاپ را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد.

ریکاوری هارد لپ تاپ

نکات مهم در ریکاوری  هارد لپ تاپ

همانطور که می دانید ، تعمیرات هارد لپ تاپ ، کاری پیچیده بوده و نیازمند برخورداری از دانش تخصصی و مهارت بالایی می باشد . این مهم ،در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ لپ تاپ  ، به دست مهندسان حرفه ای و دارای تجربه اتفاق می افتد . در این قسمت ، به ذکر نکاتی مهم پیرامون این کار می پردازیم .

مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری هارد لپ تاپ

هارد لپ تاپ ، به صورت کلی ، ممکن است با دو مشکل رایج روبرو شود :

آسیب های نرم افزاری

آسیب ها و مشکلات نرم افزاری ، بیشتر توسط خود کاربر اتفاق می افتند ؛ به این صورت که ممکن است به دلیل خطای کاربر در استفاده از برنامه و یا نصب نرم افزاری ، هارد لپ تاپ لپ تاپ  دچار مشکل شود . این مشکلات ، شامل موارد زیر می گردد :

 • دستگاه ، هارد را شناسایی نمی کند
 • ممکن است هارد شما ناگهان تغییر ظرفیت دهد و مقدار هارد را خیلی کمتر از اندازه واقعی نشان دهد
 • ممکن است سرعت هارد پایین بیاید و یا اجازه نصب ویندوز ندهد
 • کامپیوتر هنگام بوت شدن و بالا آمدن پیغام خطای F1 میدهد و از S.M.A.R.T هارد ایراد میگیرد
 • فرمت شدن هارد .
 • ویروسی شدن اطلاعات و هارد .
 • به وجود آمدن بدسکتور .
 • ایجاد اختلال در قسمت فریم ویر هارد

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تخصصی هارد لپ تاپ لپ تاپ  ، به واسطه ی دانش و تجربه ی خود ، قادر به برطرف کردن و تعمیر کلیه ی موارد بالا می باشند .

اگر بازیابی هارد گوشی برایتان جالب است کلیک کنید

آسیب فیزیکی

گاهی ممکن است در اثر حادثه ای مثل : زمین خوردن لپ تاپ و یا ضربه خوردن آن ، هارد لپ تاپ شما دچار مشکل شود ، موارد آسیب فیزیکی :

 • آسیب دیدن هارد در اثر ضربه یا سقوط (هارد ضربه خورده)
 • آسیب دیدن برد هارد در اثر نوسانات برق (سوختگی برد)
 • بدسکتوری شدن هارد در اثر ضربه یا نوسان برق
 • روشن نشدن ناگهانی هارد (اصطلاح هارد سوخته)
 • شنیدن صداهای ناهنجار از هارد مثل تق تق یا صدای ویز ویز و یا صدای بوق ضعیف

کلیه ی موارد ذکر شده ، در واحد تعمیر هارد لپ تاپ  ، به دقت بررسی شده و نسبت به تعمیر هارد لپ تاپ شما در اسرع وقت ، اقدام می گردد .

خرابی ناگهانی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از پایان کار ، دستگاه خود را خاموش کرده اما وقتی مجددا قصد استفاده از آن را داشته اید ، متوجه ایجاد یک اختلال در کارکرد آن شده اید . باید بگوییم که این خرابی ، به هیچ عنوان ناگهانی نبوده است ؛ اگر در طول زمان ، نسبت به علائم هشدار دهنده ی هارد ، بی توجه باشید ، چنین اتفاقی چندان عجیب نخواهد بود . کارشناسان ما در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ لپ تاپ  ، توصیه می کنند که از یک برنامه ی مانیتورینگ کردن هارد برروی لپ تاپ خود استفاده نمایید . با این کار ، زودتر از ایرادات هارد مطلع شده و نسبت به تعمیر و ترمیم آن اقدام می کنید .

عیب یابی هارد لپ تاپ

یکی دیگر از نکاتی که در ترمیم هارد  لپ تاپ  باید مورد توجه قرار گیرد ، عیب یابی این قطعه می باشد . تعمیرکاران کم تجربه ممکن است قادر نباشند به شکل صحیح ، هارد لپ تاپ شما را عیب یابی کنند ؛ این کار باعث می شود که نقص موجود ، به درستی تشخیص داده نشده و به تبع آن ، تعمیر نیز به شکل غلط انجام شود .

بدیهی است که تعمیر اشتباه ، دستگاه شما را با اختلالات و خرابی های دیگری مواجه خواهد ساخت . به منظور پیشگیری از چنین مشکلی ، در مرکز تعمیرات هارد لپ تاپ لپ تاپ  ، متخصصین با تجربه ای جهت انجام عیب یابی در نظر گرفته شده اند . این متخصصین ، ضمن تسلط کامل بر بخش های مختلف هارد ، اقدام به عیب یابی صحیح و سپس تعمیر تخصصی هارد لپ تاپ لپ تاپ  می نمایند .

واحدهای تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی لپ تاپ  ، کلیه ی نیازهای مشتریان خود را در حوزه های تعمیرو فروش و آموزش تعمیرات لپ تاپ  برطرف می کند. این فرایند به مدد حضور کارشناسان و متخصصین حاذق در این مرکز انجام می پذیرد. تعهد در خدمات رسانی مهم ترین شعار نمایندگی لپ تاپ  می باشد . مرکز تعمیرات لپ تاپ  ، از مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات برخوردار است .

این اطمینان به کاربران داده می شود که در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات ، از نمونه ی اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد . لازم به ذکر است، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت می باشد. 

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر