کوچکترین پرینتر

کوچکترین پرینتر چند کاره توسط کمپانی اچ پی تولید و به بازار عرضه شد. اچ‌پی  پرینتر جدیدی با نام DeskJet 3755 معرفی کرده که مدعی شده این محصول کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان است.  البته این تنها یک ادعا است که کمپانی اچ پی دارد . در حقیقت این پرینتر کوچکترین پرینتر جهان نیست. پرینتر جدید اچ‌پی DeskJet 3755 All-in-One نام دارد که با قیمت ۶۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. چنین قیمتی  بسیار مناسب است و می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که نیاز به یک پرینتر چند کاره و کوچک دارند.  این پرینتر چندکاره ی اچ پی هم پرینتر و هم اسکنر است.

در مورد  کوچکترین پرینتر جهان و قابلیت آن باید گفت : ظاهر دستگاه  در مقایسه با پرینتر‌های چندکاره‌ای که تاکنون دیده ایم ،‌ بسیار کوچک و جذاب است . چاپگر مذکور ۱۵.۸۶ اینچ عرض و ۱۷.۷۵ اینچ طول دارد. ارتفاع آن نیز ۱۰.۳۹ اینچ است و سایز بسیار کوچکی دارد. اچ‌پی جهت کوچک نمودن حجم پرنیتر خود  از برخی قابلیت‌ها  مانند امکان چرخاندن (قرقره کردن) کاغذ برای انجام عمل کپی و اسکن بهره برده است . به کمک این قابلیت دیگر نیازی نیست  که کاغذ به شکل صاف قرار گیرد. از جمله دیگر قابلیت های کوچکترین پرینتر چندکاره جهان  بی‌سیم بودن آن است.

DeskJet 3755  که طبق ادعای اچ پی کوچکترین پرینتر جهان نامیده می شود ، به نظر می رسد واقعا کوچکترین پرینتر نیست و این یک ادعای اچ پی در مورد اعلام این پرینتر به عنوان کوچکترین پرینتر چندکاره  عجیب به نظر می رسد. زیرا اچ‌پی تاکنون چند دستگاه دیگر را نیز کوچک‌ترین چاپگر چندکاره معرفی کرده که در این بین می‌توان به Officejet 150 و Primera trio اشاره کرد که هر دو ابعاد کوچکی دارند.  این پرینتر های اچ‌پی حتی کوچکتر از DeskJet 3755   هستند . با توجه به این موضوع می توان به این نتیجه رسید که  شرکت HP چندان به محتوای جمله “کوچک‌ترین پرینتر جهان” توجه ندارد.

کوچکترین پرینتر

واحد های تعمیرات کپی

 واحدهای تعمیرات کپی عبارتند از واحدهایی که خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی را در کارگاه های مجزا به کاربران گرامی ارائه می نمایند. این واحدها عبارتند از : واحد تعمیرات کپی ریکو، کانن ، توشیبا ، شارپ ، کونیکا مینولتا ، اچ پی ، کیوسرا ، سامسونگ و پاناسونیک و …جهت تعمیرات هریک از این محصولات در نمایندگی کپی از متخصصین و تعمیرکاران محصول مورد نظر بهره گرفته ایم.

با توجه به این که هریک از واحدهای تعمیراتی نیاز به امکانات و تجهیزات جهت تعمیرات محصول مورد نظر دارند، مدیریت مرکز تعمیرات کپی امکانات مورد نیاز جهت هر واحد را فراهم نموده است. ازین رو شاهد ارائه ی خدمات با سرعت و کیفیت بالا در این مرکز می باشیم. دراین قسمت به ذکر واحدهای تعمیرات کپی می پردازیم. جهت آشنایی با خدمات هر واحد به صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.

برای آموزش ریست پرینتر سریع کلیک کن

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر