تعمیرات کولر گازی اسنوا

کولر گازی اسنوا یکی از محصولات پر طرفدار این کمپانی است که با تلاش و همت تکنسین های ایرانی تولید می شود. این دستگاه به دلیل کارایی بسیار بالایی که دارد، همواره نیازمند سرویس دوره ای و مراقبت های مداول و اصولی است. کولرگازی اسنوا از  سه قسمت اصلی کمپرسور، اواپراتور وکنداسور تشکیل شده است. درون همه این بخش ها گاز فریون در حال گردش است. گاز های فریونی با متراکم شدن و رها شدن و با جذب گرمای محیط به خود، خنکی محیط را به دنبال دارند.

به عبارت دیگر کولر گازی اسنوا وظیفه جذب هوای گرم داخل  و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرّد به گاز در اواپراتور کولر را بر عهده دارد. کولر گازی به کمک یک اواپراتور، که هوای گرم را جذب می کند، یک کمپرسور برای متراکم کردن گاز مبرّد و در نهایت یک کندانسور بیرونی جهت خنک کردن مبرد و شیر انبساط تشکیل شده است.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلات کولرگازی اسنوا

 هر کولر گازی از جمله کولرگازی اسنوا ممکن است با مشکلاتی نظیر فیلتر هوای کثیف،کاهش سرمایش، خرابی فن بیرونی یا همان کندانسور، خرابی برد الکتریکی، اتصالی در کابل ها، آبریزی، وجود برفک روی لوله ها، صدای غیرمعمول یا لرزش، روشن نشدن سستم تهویه، خرابی فن پنل داخلی کولر گازی، گرم بودن باد خروجی کولر گازی اسنوا، سوختن موتور یا کمپرسور و مواردی از این قبیل که ذکر آنها در حوصله این لیست نمی گنجد مواجه شود.

برای تعمیرات کولرگازی اسنوا باید از طریق یک مرکز تعمیر کولر گازی مدرن و پیشرفته سرویس های به روز و جدید را دریافت کنید تا بتوانید همه این مشکلات و سایر مشکلات را بر طرف نمایید.

تعمیر کولر گازی اسنوا

اینکه تعمیرات کولر گازی اسنوا نسبت به کولر های آبی هزینه بیشتری دارد، بدیهی است. آن هم به دلیل کیفیت بیشتر و بهتر و قدرت بالای کولر های گازی اسنوا است. برای تعمیرات کولر گازی اسنوا می توانید از نمایندگی رسمی و اصلی اسنوا کمک بگیرید و از با کیفیت ترین خدمات بهره مند شوید.

مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، توسط تعمیرکاران و تکنسین های مربوطه بررسی و ارزیابی می شود. خبر خوش این است که لازم نیست برای تعمیرات کولر گازی اسنوا دستگاه را به مرکز منتقل کنید؛ بلکه با استفاده از خدمات سرویس در محل کولرگازی اسنوا، این امکان فراهم است بدون هیچ دغدغه و بدون نیاز به جابه جایی دستگاه، سلامت آن را برگردانید و کما فی سابق از آن استفاده کند.

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی اسنوا

تعمیرات لوازم خانگی اسنوا

کمپانی اسنوا در زمینه تولید انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گاز، انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جارو برقی، کولر گازی و … فعالیت دارد. هر یک از این تولیدات در فضایی مجزا و مستقل به منظور عیب یابی، تعمیر و ترمیم استاندارد بررسی و ارزیابی می شوند.

می توانید به کمک واحد های تخصصی تعمیر لوازم خانگی اسنوا، مطمئن باشید که کالای شما به بهترین شکل ممکن و با کیفیت اصل و مطمئن تعمیر و ترمیم می شود. در هر یک از این واحد ها، ابزار و تجهیزاتی مدرن و پیشرفته فراهم است که کار تعمیرات و ترمیم هر محصول را ساده تر و مطمئن تر می سازد.

می توانید به کمک دانش و تجربه تعمیرکاران در واحد اختصاصی تعمیر لوازم خانگی ، لذت یک تعمیر اصولی و با کیفیت را تجربه کنید.

نمایندگی اسنوا

نمایندگی اسنوا به عنوای یک نمایندگی رسمی از یک کالای کاملا ایرانی در کشور، تلاش می کند در زمینه فروش و ارائه خدمات پس از فروش کامل و بی عیب نقص، تکیه گاه امنی برای کاربران ایرانی یک برند ایرانی باشد. همه ما می دانیم که تولید یک کالای با کیفیت با یک برند و برچسب در داخل کشور، چه اندازه سخت و طاقت فرسا است.

این سختی به دلیل ناتوانی و نداشتن دانش مهندسان ایرانی نیست، عمدتا به دلیل نبود قطعات و امکانات لازمی است که ناشی از اجرای تحریم های موجود است. در هر حال این کمپانی پر تلاش و با کیفیت اسنوا است که همواره تلاش می کند با پر کردن خلاء های موجود و با استفاده از ابتکارات چشمیگری، محصولاتی جدید و مدرن و پیشرفته را با یک برند ایرانی طراحی و تولید و روانه بازار کند.

اگر از جانب انصاف به این موضوع بنگریم، تایید می کنیم که در این مسیر نیز خوش درخشیده است و موفق بوده است. در هر صورت کاربر عزیزی که قصد تهیه هر یک زا محصولات اسنوا را دارد، می تواند به مرکز نمایندگی کولر گازی مراجعه کند و هر کالا را با مجموعه ای از امکانات و خدمات پس از فروش ایده آل تهیه کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه از وبسایت رسمی نمایندگی مجاز اسنوا شماره های این نمایندگی را بیابید و تماس بگیرید.