تعمیر داکت اسپلیت چیگو

اگر از داکت اسپلیت برای خنک کردن فضای منزل یا محل کارتان استفاده می کنید، حتما این مطلب را مطالعه کنید. داکت اسپلیت یکی از انواع کولر گازی است که مثل کولر های آبی، کانال کشی می شود. یعنی پنل در بخشی از ساختمان نصب شده و سرما از طریق کانل ها، در فضای داخلی پخش می گردد. از جمله مزایای این محصول این است که سرما به صورت یکنواخت در کل فضا پخش می شود. تعمیر داکت اسپلیت چیگو زمانی انجام می شود که این دستگاه دچار ایراداتی شده و عملکرد آن مختل شده باشد.

با توجه به این که انواع معمولی و اینورتر این دستگاه تولید و عرضه شده است، این احتمال وجود دارد، تعمیرات آن نیازمند مهارت ویژه ای می باشد. اگر با نکاتی که در ادامه ذکر می شوند، موفق به تعمیر داکت اسپلیت چیگو خود نشدید، می توانید کمک های تخصصی تر را از تیم فنی نمایندگی تعمیرات اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران دریافت نمایید.

5/5 (1 امتیاز)

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت چیگو

نمایندگی اسپلیت به بخش های متعددی تقسیم شده که هریک، عهده دار بررسی و تعمیر یکی از برندهای این دستگاه هستند. نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت چیگو ، به صورت ویژه و اختصاصی روی این محصول کار می کند. این بدان معنا است که تکنسین های این مرکز، از بالاترین میزان تجربه برای تعمیر اسپلیت بهره مند هستند. پس از بررسی بخش های مختلف کولر و شناسایی منشأ ایراد به صورت کامل، بر حسب شدت آسیب دیدگی، روش تعمیر انتخاب و اجرا می گردد.

چنانچه ایراد از کمپرسور اسپلیت باشد، این قطعه تعمیر یا تعویض خواهد شد. اگر برد اتصالی پیدا کرده و یا سوخته باشد، باید این قطعه با یک برد جدید و سالم جایگزین شود. شارژ گاز هم می تواند یک اقدام تعمیراتی به شمار رفته و مشکلات دستگاه را برطرف کند. همچنین تعویض کابل ها، تعمیر و تعویض فن، رفع نشتی و مواردی از این دست نیز در نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت چیگو و با هدف رفع مشکلات این دستگاه انجام می شوند.

سرویس داکت اسپلیت chigo

سرویس اسپلیت جدای از تمام مزایایی که به همراه دارد، نوعی اقدام پیشگیرانه به شمار می رود. وقتی اسپلیت را سرویس می کنید، تمام بخش های دستگاه باز شده و بررسی می شوند. به این ترتیب، ایرادات احتمالی این بخش ها تشخیص داده شده و پیش از جدی شدن، برطرف خواهند شد. سرویس داکت اسپلیت chigo شامل شستشوی کامل اوپراتور، پنل، یونیت داخلی، بازدید حوضچه درین ( نظافت کامل آن به همراه مسیر تخلیه درین) و در نهایت، شستشوی کامل کندانسور می باشد.

البته پنل داخلی و خارجی کولر نیز در این فرایند تمیز می شوند و سنسورها و حسگرها هم به دقت تمیز و گردگیری می شوند. پس از پایان فرایند سرویس، شاهد بهبود چشمگیر اسپلیت خود و افزایش خنک سازی آن خواهید بود. البته سرویس داکت اسپلیت و هریک از انواع کولر گازی باید به صورت تخصصی و توسط تکنسین های مجرب این حوزه انجام شود. در غیر این صورت، ممکن است بخش هایی از دستگاه دچار آسیب دیدگی شوند.

شارژ گاز داکت اسپلیت چیگو

داکت اسپلیت هم مثل سایر مدل های کولر گازی با گازی تحت عنوان فرئون کار می کند. اگر به هر دلیلی مقدار این گاز در اسپلیت کاهش پیدا کند، اسپلیت قدرت خنک سازی قبل را نداشته و قطعات دچار مشکل خواهد شد. اما از آن مهم تر این است که تداوم این وضعیت نیز می تواند مشکلاتی را در قطعات مختلف دستگاه ایجاد کند. بنابراین شارژ گاز داکت اسپلیت چیگو اقدامی ضروری است که باید در اسرع وقت انجام شود. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها، شارژ گاز وزنی است.

شارژ با آمپرمتر هم روش رایج دیگری است که تکنسین های تعمیر داکت اسپلیت چیگو از آن استفاده می کنند. نکته دیگر این که شارژ کولر گازی مربوط به یک زمان خاص نیست؛ یعنی هر موقع مخزن گاز خالی یا مقدار گاز کم باشد، باید اقدام به شارژ کردن این دستگاه کنید. همچنین پس از نصب اسپلیت و پیش از شروع به کار، باید حتما گاز آن را شارژ کنید؛ چون معمولا مخزن دستگاه های آکبند خالی می باشد.

تعمیرات داکت اسپلیت چیگو در محل

ساختار اسپلیت به ویژه مدل داکت به گونه ای است که جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه، عملا امکان پذیر نیست. به همین دلیل هم بهترین کار این است که تعمیرات این محصول در محل انجام شده و دستگاه جابجا نگردد. تعمیرات داکت اسپلیت چیگو در محل با این هدف راه اندازی شده که دیگر نیازی به جابجایی اسپلیت نباشد و کلیه مراحل عیب یابی و تعمیر آن در محل انجام شود. پس از تماس شما با نمایندگی تعمیر اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران ، تیم تعمیرات با به همراه داشتن تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز به محل مورد نظر کاربر اعزام شده و ضمن بررسی دستگاه، اقدامات تعمیری لازم را انجام می دهند. شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر داکت اسپلیت چیگو در محل ، به شکل کامل و بی نقص انجام خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات اسپلیت

نمایندگی تعمیرات اسپلیت ، بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های اسپیلت را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند. واحد تعمیرات نمایندگی اسپلیت ، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد.

این مرکز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی روز دنیا مجهز شده و برترین تکنسین های تعمیرات تهویه مطبوع در آن فعالیت می کنند. این مساله موجب شده که نمایندگی تعمیرات اسپلیت مرکز سخت افزار ایران،به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات ترمیمی این محصول در بین کاربران شناخته شود.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر