آموزش تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی

اگر از دستگاه های کپی جدیدی استفاده می کنید که مجهز به تاچ پنل هستند، مطلب پیش رو را از دست ندهید. در این مطلب ویدئوی آموزش تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی را به همراه توضیحاتی ارائه خواهیم داد. وجود پنل های لمسی در دستگاه های فتوکپی اتفاق نسبتا جدیدی است که کار کردن با این محصولات را برای کاربران بسیار راحت تر کرده است. تاچ پنل دستگاه کپی هم درست مثل تاچ گوشی، ممکن است تحت شرایطی معیوب شده و به درستی کار نکند.

با توجه به این که این بخش حساسیت ها و ظرافت های خاص خودش را دارد، تصمیم گرفتیم نکاتی را در مورد مراحل تعمیر و تعویض آن به شما ارائه دهیم. فیلم آموزشی که در ادامه خواهید دید، اطلاعات شما را راجع به این قطعه افزایش داده و کمک می کند که در صورت خرابی، بتوانید اقدامات تعمیراتی لازم را در اسرع وقت انجام دهید. در صورت بروز مشکل و یا حل نشدن ایراد این بخش، می توانید برای تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی از تیم کارشناسی نمایندگی تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

 

فیلم آموزش تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی

به طور کلی تعمیرات تاچ پنل دستگاه کپی کار چندان سختی نیست. اما نکاتی دارد که اگر رعایت شوند به انجام هرچه بهتر این فرایند کمک خواهند کرد. از طرفی این کار باید با استفاده از ابزار و تجهیزات به خصوصی انجام شود تا کاربر بتواند مجددا با تاچ پنل دستگاه کار کند. برای این که بیشتر و بهتر با این نکات آشنا شوید، فیلم آموزش تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی را به شما ارائه داده ایم.

در این فیلم شما خواهید دید که چگونه باید به تاچ پنل دسترسی پیدا کرده و بخش های مختلف آن را باز کنید. مراحل تعمیر به صورت کامل اجرا می شوند تا بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. اگر دانش فنی و مهارت شما برای باز کردن دستگاه فتوکپی و قطعات آن کافی نیست بهتر است به هیچ عنوان اقدام به تعمیر تاچ پنل نکنید. چرا که در این صورت ممکن است با یک اشتباه ناخواسته موجبات خرابی هرچه بیشتر این قطعه را فراهم کنید.

 

چه موقع اقدام به تعمیر تاچ پنل دستگاه فتوکپی کنیم؟

به نظر شما چه موقع باید اقدام به تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی کرد؟ تکنولوژی تاچ در همه دستگاه هایی که به آن مجهز هستند بسیار ظریف و حساس است و به همین دلیل تعمیرات آن نیز دقت و تخصص بالایی را می طلبد. عوامل بسیاری ممکن است سبب بروز اشکال و خرابی در تاچ پنل دستگاه کپی می‌گردد. یکی از مشکلاتی که می‌تواند تعمیرات تاچ پنل فتوکپی را ضروری سازد، پایین آمدن سطح کیفی عملکرد تاچ است. بدین معنا که صفحه لمسی دستگاه کپی قادر به اجرای فرمان های شما نباشد. در این شرایط، اول باید علت بروز مشکل تشخیص داده شود.

قطعات و بخش های داخلی تاچ پنل بسیار حساس هستند و در صورت نفوذ رطوبت یا گرد و خاک، از کار می افتند. کار کردن بیش از حد و یا ضربه خوردگی نیز موجب بروز مشکلاتی در عملکرد این بخش خواهد شد. در صورت نفوذ رطوبت به تاچ پنل، باید این بخش را باز کرده و مدتی در معرض گرما قرار دهید. البته احتیاط کنید حرارت خیلی بالا نباشد؛ چون ممکن است مدارهای تاچ در اثر گرمای زیاد از کار بیفتند. ویدئوی آموزش تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی شما را با نکات بیشتری در خصوص این فرایند آشنا خواهد کرد.

 

نمایندگی تعمیرات کپی با ضمانت نامه معتبر خدمات می‌دهد

نمایندگی تعمیرات کپی، یکی از برترین مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات تعمیر و بهسازی دستگاه‌های کپی است. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت می کنند که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستند و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول را دارا می باشند. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه می دهند.

انواع برندهای مطرح از جمله شارپ، ریکو، کونیکا مینولتا، توشیبا، کانن، زیراکس و … در نمایندگی تعمیرات کپی مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می گیرد. همکاران ما در راستای عمل به شعار مشتری مداری، تلاش می کنند که کلیه مشکلات این محصول را برطرف کرده و نیاز کاربران را در این زمینه برطرف نمایند. نکته ی ویژه در مورد نمایندگی دستگاه کپی، ارائه ی خدمات تعمیر در محل است که با مراجعه به سایر بخش های سایت، می توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر