آموزش کار با دستگاه فکس

دستگاه فکس با تهیه اسکن از اسناد مورد نظر کاربران، آنها را به مقصد تعیین شده ارسال می کند. فرایند ارسال نسخه اسکن شده توسط خطوط تلفن و یا اینترنت انجام می شود. معمولا تولیدکنندگان دستگاه های فکس، برای راحتی کاربران دفترچه های راهنمایی را همراه با دستگاه عرضه می کنند. با این حال برخی از کاربران برای کار کردن با این دستگاه دچار مشکل می شوند.

ما ضمن آموزش کار با دستگاه فکس ، نکاتی را به شما ارائه می دهیم که به شما در استفاده بهتر از نمابر یا همان فکس کمک خواهند کرد. در ادامه هم مراحل ارسال فکس را بررسی می کنیم و هم شما را با چگونگی دریافت فکس آشنا خواهیم کرد. همچنین با تماشای ویدئوی آموزش ارسال و دریافت فکس که توسط تیم تعمیرات نمایندگی فکس تهیه شده ، در جریان جزئیات هریک از این فرایندها قرار خواهید گرفت.

آموزش کار با دستگاه فکس

فیلم آموزش کار با دستگاه فکس

برای کار کردن با دستگاه فکس اول باید دوشاخه آن را به پریز زده و دستگاه را روشن کنید. بهتر است محل قرارگیری دستگاه صاف باشد و فاصله آن از دیوار و سایر دستگاه ها (رایانه، پرینتر، کپی و …) متناسب باشد. سپس می توانید فکس را روشن کرده و با آن کار کنید. در فیلم آموزش کار با دستگاه فکس ، به صورت کامل با مراحل کار این محصول آشنا خواهید شد. در این ویدئو شما می بینید که تکنسین  چطور سند مورد نظر را از طریق فکس به مقصد ارسال می کند. همچنین روند دریافت فکس را نیز در این کلیپ مشاهده خواهید کرد.

آموزش ارسال فکس

برای ارسال نمابر از طریق دستگاه فکس باید به ترتیب زیر عمل کنید:

1. ابتدا مطمئن شوید که دستگاه فکس به برق و همچنین تلفن متصل باشد.

2.دستگاه فکس را روشن کنید.

3. شماره مورد نظر جهت ارسال فکس را شماره گیری نمایید.

4.صفحاتی را که قصد ارسال آنها را دارید به ترتیب اولویت دریافت و در قسمت بالای دستگاه فکس قرار دهید. به علامت جهت قرار گرفتن کاغذ توجه کنید.

5.در این مرحله کار با دستگاه فکس ، کلید FAX یا Send را فشار دهید تا تصاویر اسناد مورد نظرتان به مقصد ارسال شوند.

آموزش دریافت فکس

برای دریافت فکس هم می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

1. به منظور دریافت فکس هم باید اول مطمئن شوید که دستگاه به برق و تلفن وصل است.

2.دستگاه فکس را روشن کنید.

3.دستگاه را در حالت اتوماتیک یا Fax قرار دهید.

4.دستگاه فکس را بررسی کرده و مطمئن شوید که جوهر و کاغذ به اندازه کافی در آن وجود دارد.

5.تا شنیده شدن صدای دریافت فکس گوشی را برندارید.

6.فکس به صورت خودکار صفحات دریافتی را چاپ کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

چنانچه به دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر هریک از مدل های دستگاه کپی خود هستید، نمایندگی تعمیرات کپی در خدمت شماست. این مرکز با هدف ارائه تخصصی ترین سرویس ها در زمینه ترمیم و رفع مشکلات دستگاه فتوکپی به متقاضیان محترم راه اندازی شده است. نمایندگی کپی با برخورداری از امکانات پیشرفته و نیز کادری حرفه ای و دوره دیده، دستگاه مورد نظر شما را بررسی کرده و به بهترین شکل ترمیم می کند. پرسنل حاضر در مرکز تعمیرات دستگاه کپی افرادی با تجربه هستند که به شکل ویژه در زمینه تعمیرات ماشین های اداری دوره دیده اند.

مدیریت نمایندگی تعمیرات کپی ، مشتری مداری را به عنوان هدف اصلی این مجموعه در نظر گرفته و کلیه پرسنل را موظف به رعایت این اصل مهم نموده است. لذا شما کاربران عزیز می توانید اطمینان داشته باشید که با مراجعه به واحد تخصصی فتوکپی در مرکز سخت افزار ایران، علاوه بر دریافت خدمات با کیفیت، نهایت حسن برخورد را از همکاران ما خواهید دید.

 

 

 

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر