همه چیز درباره خرید خط تلفن 5 رقمی

خطوط چهار و پنج رقمی اخیرا توسط شرکت مخابرات و شرکت هایی که مجوز دارند، به متقاضیان عرضه می شوند. این خط ها ارتباطات شرکت ها و مجموعه های خدماتی را به میزان چشمگیری تسهیل می کنند. مزایای بی شمار این خطوط موجب شده که مدیران سازمان ها تمایل به استفاده از آنها داشته باشند. سیپ ترانک در حال حاضر در قالب خطوط چهار رقمی یا پنج رقمی ارائه می شود که به آنها سرشماره گفته می شود. در حال حاضر سر شماره های 4 یا 5 رقمی به صورت تماس یک طرفه یا دو طرفه و با قیمت های مختلف قابل خریداری هستند. ارائه دهنده اصلی این خطوط شرکت مخابرات است و چند شرکت دیگر نیز به صورت محدود فعالیت هایی در این زمینه دارند. نکته قابل توجه در خصوص خرید خط تلفن 5 رقمی ، ارائه این خطوط به اشخاص حقوقی است.

یعنی افرادی که مدارک رسمی و معتبری همچون گواهی اقتصادی ارائه دهند می توانند این خصوص را دریافت کنند. با توجه به این که خط 5 رقمی سیپ ترانک عموما به صورت E1 است، برای استفاده از آن باید تجهیزات مودم E1 را نیز دریافت کنید. همکاران ما در واحد وب مرکز سخت افزار ایران شما را در زمینه تهیه مودم و خط E1 راهنمایی خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید خط تلفن 5 رقمی از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

3.3/5 (17 امتیاز)

نحوه خرید خط تلفن 5 رقمی

ممکن است شما در اداره یا سازمان خود از چند خط تلفن ثابت به عنوان ورودی تلفن خود استفاده کنید. در این صورت یک خط 5 رقمی سیپ ترانک به مراتب برای شما مفید تر خواهد بود. جالب است بدانید هریک از این خطوط که به خط E1 هم معروف هستند، معادل سی خط شهری هستند که با یک سرشماره چهار یا پنج رقمی قابل دسترسی هستند.

نحوه خرید خط تلفن 5 رقمی بدین صورت است که ابتدا باید با همراه داشتن مدارک لازم (تصویر اساسنامه و مدارک ثبت شرکت، کپی شناسنامه مدیرعامل و نماینده شرکت، فرم کد اقتصادی و …) به مخابرات یا شرکت ارائه دهنده مراجعه کنید. سپس با توجه به نیاز و پتانسیل شرکت یا مجموعه مورد نظرتان یکی از انواع خطوط چهار یا پنج رقمی را انتخاب کنید. پس از پر کردن فرم درخواست، باید منتظر تماس از طرف شرکت بمانید تا به شما یک جفت سیم تحویل دهند. بهتر است در این مدت تجهیزاتی گیرنده خطوط E1 را نیز تهیه کنید. اشخاص حقوقی و حقیقی هر دو می توانند از خدمات خط تلفن 5 رقمی بهره مند شود. اما این خط برای اشخاص حقوقی با نام  سیپ ترانک و برای اشخاص حقوقی با نام  تل 30  ارائه می شود. لذا افراد عادی نیز می توانند جهت خرید خط 5 رقمی اقدام نمایند.

مهندسین شبکه در مرکز سخت افزار ایران از ابتدای خرید تا پایان نصب و راه اندازی خط 5 رقمی در کنار شما خواهند بود. پس از پایان فرایند خرید تلفن 5 رقمی ، با واحد وب مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا فرایند نصب و راه اندازی را با استفاده از تمامی تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز به انجام برسانند.

چرا خط تلفن سیپ ترانک بخریم؟

حال که با فرایند خرید خط تلفن 5 رقمی آشنا شدید بد نیست در مورد مزایای این سرویس هم اطلاعاتی داشته باشید. کارشناسان فروش با تبلیغات گسترده خود شما را مجاب می کنند که از این سرویس در مجموعه اداری خود استفاده کنید. اما باید بدانید هزینه ای که بابت خرید و راه اندازی خط سیپ ترانک  می کنید، حکم یک سرمایه گذاری بلند مدت را دارد.

امروزه اولین ویترین شرکت های خدماتی مرکز تماس آنهاست. یعنی مشتریان پیش از مراجعه حضوری، با مجموعه مورد نظرشان تماس گرفته و نحوه برقراری ارتباط را معیار قضاوت خود قرار می دهند. سیپ ترانک به شما کمک می کند که این ویترین را به شیک ترین حالت طراحی کنید و نمای درست و مناسبی از مجموعه خود به مشتریان ارائه دهید.

خوش آمد گویی و ارتباط با بخش های مختلف شرکت، ضبط تماس ها، ارتقا سیستم پاسخگویی، ارسال پیام های ضبط شده، امکان چند زبانه کردن تلفن گویا ویپ، امکان استفاده از 30 کانال مکالمه بر روی یک زوج سیم و یک سر شماره، قابلیت جابجایی خط بدون تغییر شماره تلفن، قابلیت پیاده سازی بر روی سیستم های سانترال، قابلیت یکپارچه شدن با اتوماسیون های اداری، امکان پیاده سازی بر روی سرور های ویپ و مواردی از این دست از جمله مزایای خرید خط تلفن 5 رقمی به شمار می روند.

خرید خط 5 رقمی تنها بخش اول ماجرا و البته راحت ترین قسمت آن است. پس از خرید شما باید خط تلفن را راه اندازی کنید و این کار مسائل و ریزه کاری های خاص خود را دارد. به همین دلیل هم لازم است از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند کمک بگیرید. برای راه اندازی خط تلفن 5 رقمی می توانید روی مهارت و تخصص مهندسین شبکه در مرکز سخت افزار ایران حساب کنید.

همکاران ما سالها در این حوزه فعالیت کرده و بر روش ها و فناوری های جدید تسلط کامل دارند. آنها پس از بررسی امکانات و پتانسیل مجموعه شما بهترین روش و راهکار را برای پیاده سازی سیپ ترانک انتخاب و اجرا می کنند. اولویت همکاران ما انتخاب و اجرای روش هایی است که بیشترین بازدهی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. پس از برقراری تماس با کارشناس وب در مرکز سخت افزار ایران، راهنمایی های لازم در خصوص خرید و راه اندازی خطوط 4 و  5 رقمی را دریافت خواهید کرد.

3.3/5 (17 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر