برای تعمیر اسپیکر لپ تاپ کلیک کنید

تا بحال پیش آمده که موقع پخش صدا از لپ تاپ، صداهایی مثل خش خش بشنوید؟ یا این که شاهد قطع شدن صدای لپ تاپ باشید؟ چنین ایرادهایی معمولا ناشی از خرابی یا درست کار نکردن اسپیکر لپ تاپ است. به طور کلی اسپیکر ها ساختار ظریفی دارند و تعمیرات آنها باید با حساسیت ویژه ای انجام شود. تعمیر اسپیکر لپ تاپ نیز تابع همین قاعده بوده و منوط به شناخت کامل اجزاء این قطعه می باشد. به عنوان مثال تعمیرکار باید برد را به خوبی بشناسد تا بتواند آن را به شکل صحیح تعمیر یا تعویض کند.

اگر مشکلاتی در نحوه کار اسپیکر یا بلندگوی لپ تاپ تان ایجاد شده، کافی است با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما ضمن ارائه راهنمایی های لازم، اقدامات مورد نیاز به برای تعمیر این قطعه و رفع مشکلات و ایرادهای آن را انجام خواهند داد. برای آشنایی با نکات بیشتری در خصوص تعمیر اسپیکر لپ تاپ و جزئیات این فرایند، ادامه مطلب را دنبال کنید. 

تعمیر اسپیکر لپ تاپ

اینو بخون حتما به کارت میاد : چطور مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ را برطرف کنیم؟

تعمیر اسپیکر لپ تاپ در کدام موارد ضروری است؟

کار نکردن اسپیکر لپ تاپ ، یکی از مواردی است که تعمیر این قطعه را ضروری می سازد. این اتفاق به دلایلی از جمله خرابی یا سوختن قطعات رخ می دهد و مانع پخش صدای کلیپ ها و فایل های موسیقی و … می گردد. حتی گاهی در این شرایط باید اسپیکر تعویض شده و از یک بلندگوی جدید در لپ تاپ استفاده شود. یکی دیگر از موارد تعمیر اسپیکر لپ تاپ ، زمانی است که اسپیکر با صداهای غیر عادی مثل صدای خش خش و … همراه است. این وضعیت اصلا خوشایند نیست و معمولا به معیوب شدن کابل ها و مدارهای داخل اسپیکر مربوط می شود.

اما یکی از مهم ترین مشکلات اسپیکر لپ تاپ که حتما نیاز به رسیدگی و تعمیر سریع دارد، سوختن برد است. وقتی مایعات به داخل دستگاه نفوذ پیدا کند و یا جریان برق مشکلی داشته باشد، این احتمال وجود دارد که برد اسپیکر بسوزد. در این صورت، باید برد را هرچه سریع تر ترمیم یا تعویض کنید تا نحوه کار اسپیکر نیز به حالت عادی باز گردد.

نحوه تعویض اسپیکر لپ تاپ

پیش تر اشاره کردیم که به دلیل شدت آسیب دیدگی، گاهی امکان تعمیر اسپیکر لپ تاپ وجود ندارد. در این شرایط، تنها با تعویض اسپیکر لپ تاپ می توان مشکل را برطرف کرد. برای انجام این کار، باید اول محفظه پشتی لپ تاپ را باز کنید تا به اتصالات بلندگو دسترسی پیدا کنید. در مرحله بعدی، بسته به محل قرار گیری اسپیکر که عموما در بالای کیبورد لپ تاپ است، باید اتصالات مربوطه را با احتیاط باز کنید. ممکن است نیاز به باز کردن تعداد زیادی پیچ و کابل مرتبط با قطعات دیگر باشد؛

لذا مراقب باشید که سایر بخش های لپ تاپ آسیب نبینند. پس از دسترسی به اسپیکر، آن را با احتیاط بیرون آورده و اسپیکر جدید را به جای آن نصب کنید. سپس تمامی اتصالات و پیچ ها را مجددا نصب کنید و لپ تاپ را ببنیدید. اگر در باز و بسته کردن لپ تاپ مهارت ندارید، برای تعمیر و یا تعویض اسپیکر لپ تاپ خود حتما از تیم تعمیرات نمایندگی لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

چگونه صدای خش خش اسپیکر لپ تاپ چک کنیم؟

نویز و صدای خش خش یکی از مشکلات آزار دهنده و ناخوشایندی است که کاربران بعضا با آن مواجه می شوند. ممکن است در یک محیط ساکت مثل کتابخانه باشید و صدای ناهنجار اسپیکر حسابی برای شما دردسر ساز شود. خب شما اول باید دلیل بروز این مشکل را شناسایی کنید تا بتوانید آن را برطرف کنید. ساده ترین راه برای مواجه نشدن با این صدای آزار دهنده این است که کلا صدای سیستم را قطع کنید. اما به محض این که بخواهید یک فیلم یا فایل صوتی را اجرا کنید، باز با این مشکل مواجه خواهید شد.

بنابراین بهترین راه این است که اسپیکر به صورت تخصصی بررسی شود. تیم کارشناسی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران، برای رفع مشکل صدای اسپیکر، مدارهای این قطعه را بررسی کرده و در صورت نیاز، آنها را تعویض می کنند. اگر لازم باشد، اسپیکر به صورت کامل تعویض شده و به این ترتیب، صدای خش خش اسپیکر لپ تاپ نیز برطرف خواهد شد.

تعمیر تخصصی لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مجموعه ای منسجم است که با حضور کارشناسان نرم افزار و سخت افزار، ارائه دهنده ی انواع خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیرات این دستگاه به کاربران می باشد. متخصصین این مرکز، پس از بررسی همه جانبه ی لپ تاپ مورد نظر و تشخیص مشکل، اقدام به تعمیر آن با استفاده از تجهیزات و برنامه های پیشرفته می نمایند.

لازم به ذکر است که در این مرکز برای هرچه تخصصی تر شدن سطح کیفی تعمیرات لپ تاپ از جدیدترین و کاربردی ترین متد های روز دنیا استفاده می شود. به این ترتیب شما عزیزان می توانید از ترمیم تخصصی محصول خود در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مرکز سخت افزار ایران اطمینان کامل داشته باشید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر