گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

از گلس ال سی دی سامسونگ تصویری اشتباه در ذهن مردم شکل گرفته است. این تصور اشتباه  به حدی  بر اذهان عمومی غالب شده که معنای  گلس اصلی ال سی دی  از یادها رفته است. اکثر مردم گلس ال سی دی را همان لایه ی پلاستیکی می دانند که در زمان خرید بر روی گوشی به منظور جلوگیری از ایجاد خش، کشیده می شود. اما این تصوری اشتباه است. در واقع گلس اصلی ال سی دی سامسونگ لایه ایی شیشه ای می باشد که به منظور حفاظت در مقابل خش ها و ضربه ها در شرکت بر روی تاچ و ال سی دی  پرس می شود.  برای خواندن مطلب تعویض گلس موبایل کلیک کنید. 

گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

چگونگی تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

بر خلاف تصوری اشتباه تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ اصلا کار ساده و آسانی نیست. بلکه نیازمند دانش و تجاربی بالا همچنین بهره مندی از دقت و ظرافتی بسیار می باشد. در کنار همه ی این ها تعویض گلس ال سی دی موبایل سامسونگ نیازمند دستگاه هایی پیشرفته می باشد. در این شیوه به کمک دستگاه ها گلس را از صفحه ی ال سی دی جدا کرده و گلسی جدید مطابق با الگوریتم گوشی روی آن نصب می کنند.

این کار حتما باید به دست متخصص و کارشناس تعمیر گوشی سامسونگ صورت بگیرد. حتی بسیاری از تعمیرکاران با تجربه هم توانایی انجام این کار را ندارند و احتمال آسیب زدن به تاچ و LCD  گوشی شما بسیار بالا می باشد. کارشناسان ما با بهره مندی از تجارب و دانش بالا به راحتی این کار را برای شما انجام می دهند. تنها کافیست با برقراری تماس از خدمات کارشناسان نمایندگی موبایل بهره مند شوید.

چه زمانی تعویض گلس LCD موبایل سامسونگ نیاز است؟

بارها هم دیده و هم تجربه کرده ایم که گوشی ای علیرغم شکستگی ها و خش های بسیار همچنان بدون کوچک ترین مشکلی در حال کار کردن باشد و محتویات صفحه ی نمایشگر همچنان برای ما قابل دیدن باشد و توانایی استفاده از لمس گوشی را داشته باشیم. این مورد تنها زمانی اتفاق می افتد که گلس LCD گوشی سامسونگ ما آسیب دیده باشد. ولی هیچ گونه آسیبی به ال سی دی و تاچ وارد نیامده باشد. و تنها با تعویض گلس ال سی دی می توانیم دوباره از گوشی خود مانند قبل استفاده کنیم.

اینو بخون حتما به کارت میاد : تعویض برد موبایل سامسونگ

هزینه تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

هزینه تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ و هر برند دیگری، با توجه به قیمت قطعه جدید تعیین می شود. اما مبلغی که پرداخت می کنید در نهایت به سود شما خواهد بود. اگر گلس واقعا مانع از آسیب دیدگی ال سی دی گوشی شود، تعویض آن به مراتب ارزان تر از تعویض نمایشگر است. جدای از هزینه بسیار بالا که گاهی با قیمت یک گوشی جدید برابری می کند، عوض کردن ال سی دی حساسیت بسیار بالایی هم دارد. اگر هریک از مراحل این کار اشتباه انجام شوند، تعداد بی شماری از قطعات و اجزای ال سی دی دچار آسیب دیدگی خواهند شد.

نمایندگی تعمیرات موبایل

امروزه با پیشرفت تکنولوژوی، گوشی ها فقط وسیله ایی برای ارتباط نیستند.موبایل ها امروزه به مخزنی از انواع اطلاعات مهم و جهانی ،نرم افزار ها ، آموزش و سرگرمی ها تبدیل شده اند. حال با خراب شدن این دستگاه های هوشمند زندگی برای ما سخت و غیر قابل تحمل می شود.اما دیگر نگران نباشید.

نمایندگی تعمیر موبایل تمام فعالیت های تعمیر و تعویض قطعات موبایل را پوشش می دهد. در این نمایندگی تکنسین ها با دارا بودن مدارج علمی و تجارب بالای خود آماده ی خدمت رسانی در تمام حوزه های مرتبط با گوشی ها هستند. نمایندگی تعمیرات موبایل با ارائه ی بهترین خدمات تعمیرات و فروش در هر دو حوزه ی نرم افزار و سخت افزار خود را هر چه بیشتر به استانداردهای جهانی نزدیک تر می کند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر