قیمت کولر گازی پرتابل

قیمت کولر گازی پرتابل در مرکز فروش کولر گازی به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است. کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن اسپلیتهای این مرکز نسبت به خرید آن با قیمتی واقعی اقدام نمایند. کادر مجرب مرکز سخت افزار ایران قبل از خرید به ارائه اطلاعاتی جامع از ویژگیهای دستگاه مبادرت می ورزند.

بدیهی است از این طریق میتوانید انتخابی دقیق و هوشمند داشته باشید. کولر گازی پرتابل در این مرکز با قیمتی مناسب به کاربران عرضه میگردد. پیشنهاد میگردد با درنظر گرفتن مزایا و معایب هر مرکز فروش دست به انتخاب فروشگاهی معتبر بزنید. بدیهی است از این طریق دست شیادان و کلاهبرداران عرصه فروش کوتاه میگردد.

قیمت کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل چیست؟

کولر گازی پرتابل ( Portable coolerer ) در چند ظرفیت پائین تولید شده است. این دستگاه مجهز به ریموت کنترل بوده و مدلهای گرمایش دار آن عمدتا برای تولید گرما از هیتربرقی استفاده میکند. کولر گازی پرتابل برای فضاهای کوچک اجاره ای یا استفاده موقت حدود ۲۰ الی ۳۰ متر مربع کاربرد دارد. 

دستگاه مذکور بدلیل داشتن چرخ قابل حمل میباشد. کمپرسور و دیگر قطعات این دستگاه نظیر کندانسور و اواپراتور و فن در یک مجموعه جا نمایی شده است. در حالت سرمایشی گرمای موتور از طریق لوله خرطومی پشت دستگاه به بیرون منتقل میشود. برای اماکنی که امکان نصب اسپلیت وجود ندارد این کولر گازی گزینه خوبی است. کولر گازی پرتابل فضای بیشتر از ۳۰ متر را خنک نمیکند.

امکانات کولر گازی پرتابل

کولرهای گازی جدید پرتابل بدون نیاز به نصب با قابلیت حمل آسان و ظاهری بسیار شیک و زیبا، مناسب برای فضاهای کوچک طراحی شده است. مدلهای کولر گازی پرتابل دارای عملکرد فوق العاده کم صدا ، مجهز به کنترل از راه دور ، نمایشگر ال سی دی ، فیلتر قابل شستشو ، قابلیت تنظیم دور فن و جهت پرتاب باد میباشد.

دستگاه مذکور در دو ظرفیت ۱۲۰۰۰ و ۱۵۰۰۰ عرضه میشود. مبرد یا گاز دستگاه از نوع مبرد ۴۱۰ جدید است که راندمان بالایی دارد. کولر گازی پرتابل به معنای کولر گازی یک تکه میباشد. فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وصل شده است. لازم به ذکر است، کولر گازی پرتابل بدون نیاز به نصب میباشد

 تفاوت کولر گازی ایستاده با پرتابل

کولرهای گازی ایستاده بر خلاف کولر متحرک دو تکه هستند. یعنی دارای واحد خارجی نیز میباشند . پنل اصلی آنها بر روی زمین قرار میگیرد اما کندانسور باید در بیرون از محل نصب شود. دستگاه مذکور به دلیل قدرت بالای پرتاب هوا و توانایی سرمایش و گرمایش زیاد برای سالنهای وسیع و محلهای بزرگ مناسب هستند.

این کولرها را نمیتوان همانند کولر گازی پرتابل جابجا نمود. راه اندازی کولر های متحرک بسیار راحت و بدون دردسر است. کولر گازی پرتابل مانند سایر وسایل تهویه مطبوع نیازی به نصب بر روی دیوار و پنجره توسط نصاب ندارند.

2.5/5 (8 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر