تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA

تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA و جزئیات این فرایند، در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. این محصول، جزء کولرهای کم مصرف برند اجنرال است و به موتور اینورتر مجهز شده است. به همین دلیل هم جایگاه مناسبی بین کاربران داشته و مورد استفاده بسیاری از آنها قرار گرفته است. عملکرد کولر گازی به گونه ای است که معمولا حجم کاری بالایی را تحمل می کند. از طرفی، آلودگی های محیط و نوسان برق و مواردی از این دست نیز زمینه ساز بروز ایراداتی در عملکرد این دستگاه هستند.

مشکلاتی مثل کاهش باد خنک، گرم شدن باد، خاموش شدن یا روشن نشدن دستگاه، به هم ریختن تنظیمات و … از جمله ایراداتی  هستند که کولرهای گازی با آنها مواجه شده و موجب مختل شدن چرخه کار این محصول می گردند. در ادامه، نکات و موارد کاربردی را در خصوص تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA به شما عزیزان ارائه خواهیم داد که اطلاع از آنها مفید خواهد بود. برای دریافت خدمات تعمیری تخصصی تر هم می توانید از همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کولر گازی مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. 

5/5 (4 امتیاز)

مشخصات کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA

اجنرال یکی از تولید کنندگان بزرگ کولر است که محصولات خود را بیشتر در مدل های کم مصرف تولید می کند. کولرگازی ASGS30LFCA اجنرال از کیت اینورتر و گاز مبرد R410a بهره می برد و دارای رده انرژی A است. این محصول که به عنوان یک کولرگازی اینورتر شناخته می شود، در ظرفیت های ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ Btu/hr عرضه شده و برای فضاهای مختلف مناسب می باشد. قابلیت Poweful operation در این محصول موجب شده که سرعت کار دستگاه افزایش پیدا کند. گفتنی است محصول مورد بحث دوکاره است و می توانید از آن برای سرمایش و گرمایش استفاده کنید. یونیت خارجی این محصول بسیار کم صدا بوده و یونیت داخلی نیز بی صدا می باشد. نکته دیگر این که نصب، راه اندازی و حتی تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA پیچدگی خاصی نداشته و توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر اجنرال ، به راحتی انجام می گردد.

تعمیر کمپرسور کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA

یکی از مهم ترین موارد تعمیرات کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA ، ترمیم کمپرسور این محصول است. این قطعه از طریق مکش کردن گاز اواپراتور و هدایت آن به سمت کندانسور، به فرایند خنک سازی دستگاه کمک کرده و آن را تسهیل می کند. در بیشتر مواردی که میزان سرمای کولرگازی کاهش پیدا می کند، به نحوی پای کمپرسور در میان است. در واقع می توان گفت که کمپرسور ، کنترل کننده گاز است و خرابی آن، منجر به ایجاد حالت اورلود در دستگاه می گردد که موجب صدور باد گرم می شود.

به هر ترتیب، تعمیر کمپرسور کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA نیاز به مهارت ویژه ای دارد؛ چرا که برای این منظور باید سوکت های ترمینال و پیچ های این قطعه باز شوند و در صورت بروز اشتباه در هریک از این مراحل، مشکلات و ایرادهای کمپرسور تشدید خواهند شد. توصیه می کنیم برای تعمیر این قطعه، حتما از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کولر کمک بگیرید.

شارژ گاز کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA

گاز فرئون، نقش اصلی را در انجام سیکل خنک سازی کولر گازی انجام می دهد. اگر سطح این گاز کاهش پیدا کند، دستگاه به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند و تداوم این وضعیت نیز می تواند مشکلاتی را در قطعات مختلف دستگاه ایجاد کند. با شارژ به موقع کولر، می توان از بروز چنین مشکلاتی به میزان چشمگیری پیشگیری کرد.

برای شارژ کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA چندین روش مختلف وجود دارد که با توجه به ظرفیت دستگاه و نکات دیگر، سرویس کار از یکی از آنها استفاده می کند. اما باید بدانید که شارژ کولرگازی مربوط به یک زمان خاص نیست؛ یعنی هر موقع مخزن گاز خالی یا مقدار گاز کم باشد، باید اقدام به شارژ کردن این دستگاه کنید. همچنین گاهی برای تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA نیاز به شارژ کردن گاز این دستگاه می باشد.

تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA در محل

ساختار کولر گازی به گونه ای است که جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه، دردسرهای خاص خودش را دارد. به همین دلیل هم بهترین کار این است که تعمیرات این محصول در محل انجام شده و دستگاه جابجا نگردد. برای راحتی کاربران عزیز و نیز ارتقا سطح کیفی خدمات، نمایندگی تعمیرات کولر گازی مرکز سخت افزار ایران، اقدام به راه اندازی سرویس در محل نموده است. به این ترتیب که تیم تعمیراتی با به همراه داشتن تمامی ابزار و تجهیزات مورد نیاز به محل مورد نظر کاربر اعزام شده و ضمن بررسی دستگاه، اقدامات تعمیری لازم را انجام می دهند. تعمیر کولرگازی اجنرال ASGS30LFCA  در محل، به صورت حرفه ای و با هدف رفع کامل مشکلات آن انجام می گردد.

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی اقدامی است تخصصی که در واحد تخصصی آن در مرکز سخت افزار ایران انجام می گردد. برای اینکه این خدمات در تخصصی ترین سطح به کاربران ارائه شود، همکاران ما از پیشرفته ترین تجهیزات و با کیفیت ترین قطعات در روند تعمیر استفاده می کنند. تعمیرات در نمایندگی کولر، زیر نظر تکنسین هایی انجام می شود که از سالها تجربه کاری مفید و درخشان در این حوزه برخوردار بوده و قادر به تشخیص و ترمیم انواع مشکلات کولر گازی می باشند. گفتنی است برای فراهم کردن شرایط راحت تر برای شما کاربران گرامی، تعمیرات کولر گازی های ال جی،سامسونگ، اجنرال و … در محل نیز انجام می گردد.

5/5 (4 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩